Daj cynk
Reklama

Aktualności

Chiński AKMS

Aktualności, 10.09.2008, h. 22:49, dodał: Promant
12

Wszystkich miłośników AK, dla których cena markowych replik AKMS jest zbyt wysoka, może zainteresować propozycja Gunner Airsoft: full steel DM AKMS.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gunner Airsoft oferuje chińską wersję [DM] repliki AKMS. Replika wykonana jest ze stali. Seria limitowana: 40 egzemplarzy.

 

 

 

AKMS DM posiada gearbox i komorę hop up Cymy. Jest więc kompatybilny z replikami AK systemu TM.

 

 

 

Prędkość początkowa: 320fps na 0.2BB. Cena: 230USD.

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.gunnerairsoft.com

 

 

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
AlamoHT 10.09.2008, h. 22:51 AlamoHT
Cały ze stali czy tylko body? ..
ziuta 10.09.2008, h. 22:52 ziuta
Chińska i 40 sztuk?? Dziwne...
Maiki 10.09.2008, h. 22:52 Maiki
za 230 $ moge sobie kupic M-ke G&P n WGC
bober7 10.09.2008, h. 22:58 bober7
@AlamoHT chwyty przednie też stalowe

Jaki byłby sens łączenia stali ze znalem? oczywiście ze stalowe
ilian 10.09.2008, h. 23:13 ilian
O końcu "bezpieczny" chińczyk. Teraz mało który ma poniżej 400fps:/
Cement 11.09.2008, h. 01:13 Cement
A mi się nie podoba.
Jak zobaczyułem tytuł ucieszyłem się, że wreszcie pojawił się AKMS(made in china) ale nie cyma Liczyłem , że np BOYI. Może dlatego, że wolę kopie VFC niż TM Ale to już kwestia indywidualna
Dziadek71 11.09.2008, h. 03:13 Dziadek71
To chińczycy robią już serie limitowane? Prorokuję koniec Świata...
Andrzej25 11.09.2008, h. 07:35 Andrzej25
Czy to kopia VFC, czy TM, pozostaje ciągle kopią. Nie ma cię sugerować, że jeżeli VFC to najwyższa jakość, to kopia tej marki będzie odpowiednikiem tej jakości. Osobiście bardzo chwale gearboxy cymy
Mormaeglin 11.09.2008, h. 09:59 Mormaeglin
Chodzi tutaj o rozwiązania konstrukcyjne, kopie CA i TM są składane przy użyciu sporej ilości śrub, Boyi jako kopia VFC posiada trzepień po wybiciu którego karabinek rozkładamy na dwoje. Osobiście także wolę repliki Boyi od Cymowych ze względu właśnie na to udogodnienie.
Cement 11.09.2008, h. 11:56 Cement
Mormaeglin@ Dokładnie jest to jeden z Koronnych argumentów

Drugi to taki że TM jest fajne bo jest dokładnie zrobione( jak się nie grzebie) i dzięki temu ma dużą żywotność. W kopii tego możemy nie uświadczyć.
helgrind 11.09.2008, h. 15:23 helgrind
"Boyi jako kopia VFC posiada trzepień po wybiciu którego karabinek rozkładamy na dwoje"
E ?
Arnold66 11.09.2008, h. 16:48 Arnold66
ładnie wyglada, ale 230USD na chinczyka?

Sorry, ale wole japonca