Daj cynk
Reklama

Aktualności

Kilka drobiazgów z chińskich sklepów

Aktualności, 09.09.2008, h. 22:42, dodał: Promant
15

Kopia tłumika Troy Medieval. Kilka produktów nowych na stronach RedWolf i WGC. Army Code L119A1 SFW Front Sight.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ofercie Ebaybanned pojawiła się kopia tłumika płomienia Troy Medieval. Oczywiście nielicencyjna więc nazwa brzmi "Tory Medieval". Pasuje do gwintu 14mm lewoskrętnego. Cena: 16.80USD.

 

 

Na stronie sklepu RedWolf można już nabyć, opisywaną wcześniej w news'ach, puszkę AN/PEQ-2 w wersji z laserem zielonym. Cena: 134EUR. Moc: 130 lumenów.

 

 

WGC sprzedaje kolejny pistolet GBB firmy Maruzen z serii Movie Prop - Walther P99 Compact, w wersji z przedłużonym gripem i szkieletem w kolorze piaskowym. Replika w cenie 149USD wykonana jest z ABS'u. Pojemność magazynka: 24[+1]BB. Waga: 620g.

 

 

Sklep sprzedaje także MP5 JG w wersji Navy. Replika full metal [z tworzywa wykonano grip przedni i chwyt pistoletowy], w cenie 116USD, posiada prędkość wylotową na 0.2BB w zakresie 390 - 420fps. Waga: 2980g. Magazynek: hi-cap 200BB.

 

 

Massive Defense Shop posiada w sprzedaży podstawę muszki typu M4 w stylu L119A1 SFW. Cena niemała: ok. 35 funtów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

redwolfairsoft.com/">www.RedWolfAirsoft.com

www.wgcshop.com 

www.ebaybanned.com

www.massive.hk  

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
evel 10.09.2008, h. 07:14 evel
Fajne walizka do tego walthera nic wiecej w nim nie ma fajnego Coraz bardziej podobają mi się kastraty(M4)...Może dlatego,że są w co drugi, newsie
satangel 10.09.2008, h. 09:47 satangel
mnie mp5 urzekła. jak ich nie lubie to ten model z RISami jakoś mnie strasznie do serca przypadł a ten walther mimo ze paskudztwo to tez ma cos fajnego w sobie (tylko co?!)
Jangi 10.09.2008, h. 10:29 Jangi
Ten tłumik to jakieś takie kiepawe wrażenie robi, jakby go pomalowano lakierem do paznokci
sealmike 10.09.2008, h. 10:36 sealmike
Tłumik wygląda jak zabawka na dodatek plastikowa;/ za to P99 bardzo ładny;]
35groszy 10.09.2008, h. 11:28 35groszy
Te mp5 navy firmy JG to raczej nie nowość, są dostępne minimum kilka miesięcy na hurtowniach.
cichyop 10.09.2008, h. 13:40 cichyop
tłumik porażka normalnie jak plastik z odpustu...
remko 10.09.2008, h. 14:06 remko
Tylko że ta Mp5 navy jg miała metalowy grip... A teraz dopiero ma z ABS-u
Poniatkys 10.09.2008, h. 15:50 Poniatkys
Wcześniejsza mp5 navy miała stałą kolbę.
Placek 10.09.2008, h. 15:51 Placek
jejku tłumik takiej jakości to ja z gliny ulepię...
Charlie 10.09.2008, h. 16:37 Charlie
P99 do dupy wygląda jak dla mnie... Albo pistolet jest cały w malowaniu TAN albo cały czarny! Oczywiście mam zastrzeżenia tylko do koloru
Guest (ID:6452) 10.09.2008, h. 16:40 Guest (ID:6452)
czarno-srebrne pistolety mogą być. Ale nie czarno-piaskowe czy czarno-zielone (a już całe zielone czy całe piaskowe to porażka). Najlepiej po prostu czarne lub po prostu srebrne
kydrys 10.09.2008, h. 17:32 kydrys
no tak,chrom jest idealny do czarnej taktyki. bądź zielonej. bądź do każdej innej.
Promant 10.09.2008, h. 20:57 Promant
No fakt, po co komu piaskowy do Afganu albo Zatoki, tam chrom to prawdziwy lans

MP5 JG Navy w pierwszej wersji miała kolbę stałą a grip nie wiadomo czemu zrobiono metalowy.
Takiej wersji nie widziałem wcześniej, no ale "na hurtowniach" nie szukałem.
volf13 10.09.2008, h. 22:16 volf13
Te trójkąciki w tym tłumiku wyglądają jak forma do jajek