Daj cynk
Reklama

Aktualności

WE Gas Blow Back M4A1 Carbine

Aktualności, 09.09.2008, h. 10:29, dodał: Promant
19

Firma WE zamierza wypuścić na rynek replikę Gas Blow Back M4A1 Carbine. Informacja pojawiła się na portalu ArniesAirsoft.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wszystko wskazuje na to, że oferta gazowych emek ma się powiększyć o kolejny produkt. Tym razem firma WE ma wprowadzić na rynek nową replikę GBB, full metal M4A1 Carbine. Informacje podał wczoraj, na forum portalu ArniesAirsoft - "Airsoft Buddy". Według tej informacji jest to nowy sklep airsoftowy, który ma wystartować z działalnością w przyszłym tygodniu.

 

 

 

WE Gas Blow Back M4A1 Carbine ma się ukazać już w końcu września bieżącego roku. "Airsoft Buddy" podaje się za wyłącznego dystrybutora tej repliki. WE Gas Blow Back M4A1 jest zasilana za pomocą Top Gas. Jakiś czas po premierze rynkowej mają być dostępne również magazynki z zasilaniem w formie kapsuł CO2.

 

 

 

"Airsoft Buddy" twierdzi, że cena będzie bardziej przystępna niż porównywalnych produktów innych marek, a replika będzie akceptować akcesoria z wersji ostrej bez konieczności modyfikacji. W najbliższych dniach "Airsoft Buddy" chce udostępnić video prezentujące replikę, na razie udostępnił zamieszczone w news'ie zdjęcia nowej repliki GBB WE.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: 

www.arniesairsoft.co.uk

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Mikolaj_L 09.09.2008, h. 12:52 Mikolaj_L
Jakaś dziwna ta emka.Nie jest taka...m'kowata.A WE to skrót od czego,bo nie znam.
Germ 09.09.2008, h. 13:01 Germ
Co tam WA, co tam WE. Czekam na Inokatsu Masterworks!
A magazynki na CO2 są IMO bardzo oszczędne - kapsuły są łatwo dostępne.
sjzmisiek 09.09.2008, h. 13:09 sjzmisiek
@Mikolaj_L WA to jedna z najlepszych firm robiących gaziaki - taką ma opinię (rozwinięcie skrutu - WESTERN ARMS) a emka jak emka normalne m4 tylko kopie jak strzela ;p wkońcu gas-blowjob
siridar 09.09.2008, h. 13:51 siridar
Chodzi o WE a nie WA. Też nie znam w sumie rozwinięcia tego skrótu.
javelin 09.09.2008, h. 14:01 javelin
WA - Western Arms

WE - Wei-eTech
AlamoHT 09.09.2008, h. 15:31 AlamoHT
To jest stal? Czy ZnAl ?

PzDr.
Jangi 09.09.2008, h. 16:16 Jangi
Eee na Co2, czyli co? 10 pierwszych strzałów po 500 fps, a potem już tylko gorzej? I na ile mniej więcej miałaby wystarczyć taka jedna kapsuła?
dth 09.09.2008, h. 16:28 dth
Znowu M-ka a przecież wystarczyło by zrobić nie M-kei konkurencja była by mniejsza.
Harki 09.09.2008, h. 19:02 Harki
Mogliby zrobic Famasa aega i części do niego to by w Polsce pare osób zakupiłó go ;p
kluchu 09.09.2008, h. 21:21 kluchu
Eh... a ja głupi miałem nadzieję, że nikt nie napisze "znowu emka"
Zrobili emkę, bo to najczęściej schodzące repliki.
Promant 09.09.2008, h. 21:21 Promant
Oczywiście, Famasa AEG - bardzo trafne spostrzeżenie, biorąc pod uwagę, że Wei-e-Tech to firma specjalizująca się w gaziakach.
Scalak 10.09.2008, h. 01:11 Scalak
Dobre hehe
Hm wygląda na to, że większa część lufy jest aluminiowa a końcówka stalowa...
Body pewnie znal.
eh przydałyby się w końcu jakieś konkretne części full steel... ale to tylko w erze
Harki 10.09.2008, h. 08:51 Harki
Ale skoro robią takie fajne repliki to by może i Famasa gaziaka (ale bym wolał AEG'a) zrobic, ciekawy pomysł ;p
ravic 10.09.2008, h. 10:39 ravic
Miejmy jedynie nadzieje, że będzie to lepszy produkt niż ichnie HI-Capy
Leo_111 10.09.2008, h. 13:56 Leo_111
nie ma ani jednej foty giwery w calej okazalosci
Ziomek08 10.09.2008, h. 15:30 Ziomek08
ile mniej więcej ona będzie kosztować i czy ta firma dobrą ma reputacje, bo nie znam xD
lemonzawodowiec 10.09.2008, h. 16:31 lemonzawodowiec
Boże, teraz się okazuje, że nikt nie wie co to jest WE .
Jackall37 10.09.2008, h. 18:51 Jackall37
Tylko to body trochę mi ZnAl-em pachnie, patrzę tylko po fakturze widocznej na zdjęciu, więc może kraczę