Daj cynk
Reklama

Aktualności

Ciekawostki

Aktualności, 07.09.2008, h. 19:09, dodał: Promant
27

Bell Model 700 w sklepie Taiwangun. DBoys M203 QD. Tłumiki płomienia KFH KA.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sklep Taiwangun włączył do oferty karabin M700 firmy Bell. Replika Model 700 jest wykonana z tworzywa i metalu. 

 

 

Łoże z ciężkiego polimeru o porowatej, matowej fakturze. Pozostałe części: lufa, zamek i mechanizm, oraz magazynek mieszczący 10 kulek, są wykonane z metalu.

 

 

Replika posiada regulację ilości podawanego przy wystrzale gazu co pozwala w pewnym stopniu kontrolować siłę wystrzału (przy całkowitym skręceniu regulacji 450 fps, przy odkręconej regulacji 530 fps). Replika posiada lufę wewnętrzną z mosiądzu, o średnicy 6,03mm oraz szynę pod optykę. Cena: 599PLN.
[Ciekawostka:  Na portalu ArniesAirsoft pojawił się wątek omawiający plotki/informacje z Chin, według których firma Bell kończy działalność w branży ASG. Pojawiły się również niepotwierdzone informacje, pochodzące jakoby z Gunner Airsoft, że firma A&K zawiesza produkcję replik ASG na kilka miesięcy, gdyż przestawia produkcję na inną branżę w efekcie otrzymanych zamówień. Powstaje pytanie czy jest to prawda, czy może specjalnie rozpuszczane plotki w celu zwiększenia popytu na produkty obu firm.]

 

 

W sklepie Gunner Airsoft można nabyć granatnik 40mm firmy DBoys: full metal M203 QD, w wersji long. Cena: 70USD.

 

 

Gunner Airsoft umieścił w ofercie również chwyt QD do gripu przedniego. Chwyt w stylu M4 posiada "laser" ;). Cena: 36USD.

 

 

W ofercie ASG Shop pojawiły się stalowe tłumiki płomienia KFH firmy King Arms. Wersje na gwint 14mm prawo i lewoskrętny z oznaczeniami Noveske. Cena: 135PLN.

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła: 

www.taiwangun.com 

www.gunnerairsoft.com

www.asgshop.pl

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
splinter 07.09.2008, h. 19:23 splinter
Ciekawe jak się ma to m700 do m700 z kjw.
JedyKnight 07.09.2008, h. 19:26 JedyKnight
M700, mniam. Gdyby było tak dobre jak Tanaki to byłoby marzenie. Oczywiście marzyć można zawsze:)
Może ktoś w końcu wymyśli takie cudeńko które będzie miało świetną powtarzalnośc strzałów, dobry zasięg i lekkość przładowania i nie będzie kosztować prawie 2k (i znowu marze;p) Znaczy już coś takiego jest, tyle że z broni ostrej stzrelać do siebie tak nie bardzo;p
Gogin 07.09.2008, h. 19:40 Gogin
Faktycznie kosztować to wtedy nie będzie prawie 2 k, a może prawie kilka/kilkanaście więcej ? Tak swoją drogą ten tłumik płomienia KA zwiększa odgłos wystrzału, czy to nie ta firma, podobnie wygląda ;].
Promant 07.09.2008, h. 19:43 Promant
Nie, to nie ten. Tamten to produkt First Factory.

$3
Mikolaj_L 07.09.2008, h. 19:51 Mikolaj_L
Cholera,jeśli ta plotka o A&K okaże się prawdziwa mogę zapomnieć o chińskiej replice SR25 URX SF... ;(
men3L 07.09.2008, h. 20:16 men3L
Nie lepiej kupić markową i wydymać Chinoli? oO
Guest (ID:6452) 07.09.2008, h. 20:17 Guest (ID:6452)
"a może prawie kilka/kilkanaście więcej ?" Eee tam, nowy wyczynowy FWB 700 (4,5mm)kosztował swego czasu około 8000zł, replika więcej kosztować nie może
uzi43 07.09.2008, h. 20:50 uzi43
Super to M700 i nie drogie... Ciekawe czy warto je kupic czy nie
Sushi.50 07.09.2008, h. 21:02 Sushi.50
Kup i się przekonamy czy warto

Sr25K i tak już nigdzie nie ma, więc lepiej zbierać na CA lub G&P lub kupić wersję snajperską SRki. Nie wydaje mi się, żeby A&K zawieszało działalność, to jest firma stworzona w Chinach przez Krakmanów, jedynie kierunek produkcji mogą zmienić jakieś fabryki.
boundrose 07.09.2008, h. 21:06 boundrose
"żeby A&K zawieszało działalność, to jest firma stworzona w Chinach przez Krakmanów, jedynie kierunek produkcji mogą zmienić jakieś fabryki. "

say... what?
Warlord Shadow 07.09.2008, h. 21:12 Warlord Shadow
A nie pisze się "counter-clockwise"?
Granatnik za ~100zł?
Gogin 07.09.2008, h. 21:27 Gogin
70*2,4=168 co ~200 nie 100 ;p nie licząc sprowadzenia do polski.
Kelly 07.09.2008, h. 21:51 Kelly
Czy to oznacza koniec Coltów 1911A1 Bella?
rostal 07.09.2008, h. 22:04 rostal
ładne tłumiczki =)
Bartek88 07.09.2008, h. 22:49 Bartek88
brawo chińczyki rules niedługo wykoszą tą "niby markę" CA GP itp z mojego doświadczenia widzę że co by nie było to i tak shit jest a chińczyk przynajmniej tani jest. m203 za 200zł (to realna cena przy grupowych zamówieniach) za granatnik który i tak się używa na święta albo i wcale to słuszna cena (i tak biorąc pod uwagę koszt produkcji to za dużo).
Borsuk123 07.09.2008, h. 23:39 Borsuk123
Bartek88 nie wiem co masz do CA i G&P ale jesli sadzisz ze to "niby marki" to pozdrawiam i milej zabawy z tanimi chinolami....zal i nic wiecej
cichyop 08.09.2008, h. 00:32 cichyop
prawda taka że NIEKTÓRE chinole dłużej trzyma niż CA ...
zwłaszcza po małym dopieszczeniu.

Żal mi ludzi co powtażają jeden po drugim że chinczyk to "g...wno" a sami nigdy go np. nie posiadali, nie rozkręcali itd.

Przypomina zjawisko dersiaży w BMW & WW...

To śmieszne nawet jak Bell Model 700 okaże się hitem to i tak ci wspaniali ludzie będą powtażali swoje "chinczyk to g..wno"
michalll 08.09.2008, h. 01:13 michalll
Cichy, wielkie mądrości prawisz

Zlituj się i daruj sobie takie wypowiedzi, bo to już nawet śmieszne być przestaje.

Odnośnie Bella zapraszam do tematu, na razie tylko skąpe info od Krakmanów na temat celności:
$3
Hit to raczej nie będzie, ale być może ma dobry stosunek jakości do ceny Na zdjęciach wygląda rzeczywiście ładnie.
Jangi 08.09.2008, h. 03:15 Jangi
Eeee... psioczycie tak na te markowe repliki, a prawda jest taka, że gdyby nie one, to Chińscy zrzynacze-złodzieje nie mieliby od kogo kopiować rozwiązań technicznych, nie mówiąc już nawet o całych replikach...
dawid_o 08.09.2008, h. 06:51 dawid_o
Ludzie tak zachwalają chińskie repliki że mają milon pińcet w stocku że są mega fajnie wykonane że tanie i w ogóle nie ma co przepłacać... Mi to też przypomina dresiaRZy tylko takich co jeżdżą "tjuningowaną" calibrą i uważają że to to samo co np BMW TT... Snobizm i lans jednym ale kiedy tak sobie podliczyłem ile już wydałem na chińskie repliki i w sumie z żadnej nie byłem na dłuższą metę zadowolony po intensywnym użytkowaniu, wieczne naprawy grzebanie w gearbox-ie niedoróbki zewnętrzne, to kupiłem sobie CA. MP5 na promocji u krakmana kosztuje 700 zł, sto więcej niż chińczyk "z górnej półki" Ale dyskusja między zwolennikami podrób a markowych replik jest bezcelowa. Jak dyskusja o wyższości Wielkanocy nad Bożym narodzeniem:)
Ps. jak chinole wykończą te niby marki to nie będą mieli od kogo kraść projektów na nowe repliki.
ANAKONDA 08.09.2008, h. 09:05 ANAKONDA
Ja za swój sztucer, używany, półroczny, z ciężką lufą w kalibrze .308W bez optyki dałem 1500 PLN, a w stanach kosztuje on koło 350 usd - NOWY!. to skąd te ceny na repliki?
Tylko te pozwolenie i formalności to koszt i czas. No i w ASG nie postrzelasz....
Teo 08.09.2008, h. 09:55 Teo
Ja miałem dwa chinczyki i teraz z niecierpliwością czekam na mój G&P i bez urazy ale marka to marka.I tak,wolę być snobem i mieć giwerę za 1500 PLN.
vonmarxx 08.09.2008, h. 10:19 vonmarxx
jedna rzecz mnie denerwuje z chinskimi replikami... ja robilem swojego AKMa na czesciach CA, TM i oryginalnych prawie rok, wydajac na to w sumie 1200 zl. Za ta kase teraz mialbym 3 rozne repliki (AKM, AKSu i AK-74) - tyle tylko ze gorzej wykonane, ale z wieksza liczba fps i dostepne od razu... i gdzie tu sprawiedliwosc??? ale mimo to wole swojego "markowego" customa:)

co do cen w Polsce, to jest ciekawy przykład: granatnik DANMU GP-30 all steel kosztuje na Gunnerze 90 USD, w Polsce na Gunfire 600 PLN, ktos mi moze wytlumaczyc dlaczego taka roznica w cenie? (liczylem to kilka razy, cena i wysylka jak dla "szaraka", cło, vat itp, i ni cholery mi to 600 nie wychodziło, raczej sie okazało że granatnik powinien kosztowc ok 330-350 zł...) i nawet liczac marze to zakrawa na jakiś absurd... tak jakby kupić coś po normalnej cenie 10zł i wystawić do sprzedaży za 50, licząc że znajdzie się jakiś naiwniak co to kupi...
Jangi 08.09.2008, h. 10:42 Jangi
Eee bo gunnerairsoft jest w Hong Kongu (czytaj - w Chinach) i nie musi płacić żadnych ceł i o wiele mniej płaci za transport? Bo siła robocza (pracownicy sklepu) zarabia mniej niż polska klozet-babcia? Bo w Polsce mamy VAT i inne podatki? Bo gunnerairsoft sprzedaje na cały świat, więc w ogromnych ilościach (w porównaniu do Polskich, lokalnych sklepów), a im więcej się sprzedaje, to tym więcej można zejść z ceny a i tak wyjść na swoje? Bo nie muszą martwić się serwisem (na ogół - będziesz giwerę z Hong Kongu wysyłał z powrotem do serwisu), jeśli sprzedają za granicę? To tyle z najważniejszych argumentów. Mój mały rozumek podpowiada mi, że palce w tej różnicy mogą jeszcze maczać stopy procentowe, inflacja i tempo wzrostu gospodarczego, ale we to już się nie będę zagłębiał
vonmarxx 08.09.2008, h. 12:36 vonmarxx
chyba cos Ci nie wyszlo z ta proba wytlumaczenia, firma ma o wiele nizsze koszty przy sciaganiu takich rzeczy niz zwykli nabywcy, poza tym pamietaj, ze oni nie sciagaja tego ze sklepu, tylko od producenta, a to jeszcze bardziej obniza cene... dodatkowo jest to cena hurtowa...

inny przykład: M203 chiński - Gunner 70USD, Polska 280 PLN

widzisz różnicę? można sprzedawać w normalnych cenach, a nie narzucać złodziejskie marże...
tzenth 08.09.2008, h. 14:04 tzenth
Mnie to tak samo dziwi. Swoja droga sklepy z USA lub UK tez musza sciagac repliki z Hong Kongu czy kij wie skad i do tego u nich tak samo jak w polsce dzialaja clai rozne marze a jednak u nich repliki zawsze sa tansze niz w Polsce... przynajmniej te Chinskie.
Promant 08.09.2008, h. 22:05 Promant
W USA i UK wiele rzeczy jest tańszych, nie tylko repliki. A w asg działaja tam firmy pod różnymi markami, a w rzeczywistości będące bezpośrednimi przedstawicielami chinoli, jak np echo1. Więc nic dziwnego, że taniej. U nas nie oni sprzedają. A im więcej pośredników w drodze, tym więcej narzutów, normalka. Do tego podatki, koszty utrzymania sklepu w Polsce i wychodzi cena. Inna sprawa, że czasem mogłaby być trochę niższa.

Co do replik: mam markowe, mam chinole, rozkładałem jedne i drugie, budowałem customy na częściach markowych i chińskich. Fakt chinole są tańsze i coraz lepsze. Ale też coraz lepsze dlatego, że tańsze.

Jeśli ktoś twierdzi, że chinole są lepsze bo miał, to pewnie miał, ale koło repliki markowej co najwyżej przechodził, bo gdyby dłużej użytkował, to by czegoś takiego nie napisał.
Zgodzę się, że z markowych najbardziej awaryjne bywają CA i G&G, ale już coraz rzadziej.

Poza tym wszystko to są tylko zabawki, a nie technologia kosmiczna, więc darujmy sobie demagogię.