Daj cynk
Reklama

Aktualności

Kilka nowych produktów

Aktualności, 06.09.2008, h. 21:52, dodał: Promant
17

Classic Army włączyło do oferty kolejne części do swoich nowych pistoletów CA26 i CA1911. Nowe produkty ASG na stronie Gunner Airsoft. Magpul PTS Short PMAG w kolorze dark earth.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma Classic Army włączyła do swojej oferty kolejne części do pistoletów CA26 i CA1911. Są wśród nich metalowy szkielet oraz metalowy zamek do repliki 1911.

 

 

 

Szkielet do Glock'a 26.

 

 

Oraz metalowy zamek do Glock'a 26, tym razem w wersji czarnej.

 

 

Na stronie sklepu Gunner Airsoft można nabyć chińskie kopie tłumików dźwięku typu halo. Producent: Element. Cena: 20USD. Tłumiki dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i tan. Pasują do tłumików płomienia replik: M4, G3 oraz Sig552.

 

 

W ofercie sklepu znalazł się także, A.C.M., przedni grip RAS do replik G36K. Cena: 73USD. Montaż frontu może wymagać drobnych modyfikacji.

 

 

W sprzedaży są również kolejne granaty do granatników 40mm, zasilanie: Red Gas lub Top Gas. Tym razem o pojemności 18BB. Cena: 24USD.

 

 

Na stronie AirSoft Global dostępne są Magpul PTS Short PMAG w kolorze dark earth. Magazynki polimerowe o pojemności 20BB sprzedawane są w box'ach po 10 sztuk, w cenie 54USD. Pasują do większości replik ASG AEG M4/M16 oraz VFC HK416, z wyjątkiem oryginalnego ABS'owego body TM.

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła: 

www.classicarmy.com

www.gunnerairsoft.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Germ 06.09.2008, h. 22:01 Germ
Bezpieczniejsza ilość kulek w granacie - jednemu 6 zębów wybił granat (chyba dwusetka).
Jangi 06.09.2008, h. 22:15 Jangi
E? To chyba jakaś plota...

Wie ktoś po co w tych plastikowych magazynkach zsuwalna końcówka? Przecież pewnie i tak są nierozkręcalne...
Dziadek71 06.09.2008, h. 22:17 Dziadek71
To ten jeden chyba mało mleka pił - słabe uzębienie.;D
_majster_ 06.09.2008, h. 22:28 _majster_
Może walnął sie samym granatem Różnie to w życiu bywa

A te magi jakieś dziwne....nie dość że 20 kulek to jeszcze ta zasuwka.....ja rozumiem że 20BB to moze miec snajper - ale w takim razie czemu 10 magów w pudle trzeba kupic?
Shadus 06.09.2008, h. 23:26 Shadus
Może, żeby się bawić w NAM przeniesiony do czasów obecnych Albo kilka osób sie może złożyć i kupić takie pudło na spółke
michalll 06.09.2008, h. 23:45 michalll
"jednemu 6 zębów wybił granat"

Było się nie uśmiechać do granatnika...

Z cyklu "żenujący żart forumowy":

- Po czym poznać wesołego airsoftowca?
- Po brakach w uzębieniu...
helgrind 07.09.2008, h. 00:36 helgrind
"Wie ktoś po co w tych plastikowych magazynkach zsuwalna końcówka? Przecież pewnie i tak są nierozkręcalne..."

Chyba po to żeby realniej wyglądało .
Kondor220V 07.09.2008, h. 01:03 Kondor220V
Właśnie po to jest ich tak dużo bo mają małą pojemność. Jak masz 20BB w magu to nie wystarczy ci 5 magów... Chociaż jak na mój gust 20BB to i tak za mało przy semi-auto wychodzi w kilka sekund.
filo16 07.09.2008, h. 02:04 filo16
Zsuwalna koncówka jest do tego zeby zalożyc magpulla ale nie tego zwykłego tylko tego gdzie własnie zastepuje sie nim stope maga,albo jedno i 2gie.

Co do boxa... ktos zarobi sobie sprzedajac po 30-50zł sztuke w Polsce.
Promant 07.09.2008, h. 08:57 Promant
Ktoś tu chyba myśli kategoriami hi capów. A to są reale - do gier trochę bardziej ambitnych niż nawalanka "o flagę"... albo dla osób lubiących "realizm".
0L0 07.09.2008, h. 08:58 0L0
"jednemu 6 zębów wybił granat"

Ten użytkownik chyba wyznaje zasadę "co do łapki to do buzi"
Robnok 07.09.2008, h. 09:12 Robnok
wszystkie magi powinny mieć pojemność max 30 kulek! to jest dopiero zabawa a nie...
Promant 07.09.2008, h. 09:16 Promant
Serio? A jak odpowiednik ostry ma większą pojemność, to też max 30?
Jangi 07.09.2008, h. 10:12 Jangi
Pewnie teraz napiszą jakąś oczywistość, ale może ktoś tego nie wie: na wgcshop.com te magazynki też już są i to razem z ich większymi, 30 kulkowymi "braćmi". Jakby komuś 20 było za mało
OSKi-SNITF 07.09.2008, h. 10:13 OSKi-SNITF
Wszyscy o magach i granatach a szyny RAS do G36'tki ma chyba oznaczenia Knight's a ? i na dole podpis "live free or die" U.S.A. Armi (bo nie wygląda to na ARMY) trochę psuje to całość
DrZeRT 07.09.2008, h. 11:05 DrZeRT
Ja się tylko zastanawiam na cholerę komu magi na 20 kul... Jaki ma sens noszenie 10 magazynków z 20 kulkami jak w to miejsce można i raczej lepiej by było nieść 10 magów po 30 kul.
Te magazynki to dla kogo są dedykowane dla członków NRA?
Promant 07.09.2008, h. 11:39 Promant
Krótkie DE pojawiły się na WGC też dopiero teraz, a długie DE są dopiero w preorder. Do tej pory były wyłącznie czarne.