Daj cynk
Reklama

Aktualności

Akcesoria i pistolety

Aktualności, 05.09.2008, h. 17:31, dodał: Promant
17

A.C.M. Molle M4 fast mag carrier. Pro Arms M16 3 Rail Front Sight Mount. Kolejna zapowiedź z KSC. Pistolety WA.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapowiadane wcześniej fast mag'i - A.C.M. single plastic Molle M4 mag carrier są już dostępne, w trzech wersjach kolorystycznych: black, tan i ACU. Fast mag'i można kupić na stronach sklepów RSOV [Ł5.49] oraz Ebaybanned [12.80USD]. Waga: 0.25kg.

 

 

 

 

W sklepie RSOV można nabyć, znany już, dwójnóg Vltor - tym razem w wersji z oznaczeniami. W cenie 28 funtów. Wersja de luxe, poza oznaczeniami, różni się od wersji podstawowej bipod'u także użyciem mocniejszych materiałów.

 

 

 

Użytkownicy replik M16/M4, którym brakuje jeszcze szyn RAS, mogą na stronie AirSoftGlobal nabyć wyprodukowany przez Pro Arms: M16 3 Rail Front Sight Mount. Czyli zestaw 3 szyn RAS montowany na podstawie muszki. Waga: 120g. Cena: 66USD.

 

 

Firma KSC zapowiedziała wypuszczenie, w ciągu 45 dni, serii pistoletów STI upgrade.

 

 

 

Replika GBB Tokyo Marui M.E.U. SOC jest już dostępna także w ofercie Gunner Airsoft, w cenie 150USD.

 

 

 

W ofercie Uncompany znalazły się dwie ciekawe repliki pistoletów GBB firmy Western Arms: Smith&Wesson SW1911DK SCW3 [255USD] oraz Colt Government MKIV Series70 Carbon Black heavy weight [232USD]. Repliki wykonane są z tworzywa. SW1911DK waży 1100g, pojemność magazynka: 23[+1]BB. Colt waży 900g, pojemność magazynka: 21[+1]BB. Obie repliki wyposażono w lufy wewnętrzne 6.03mm.

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła: 

www.rsov.com

www.ebaybanned.com

www.airsoftglobal.com

www.ksc-guns.co.jp

www.gunnerairsoft.com

www.uncompany.com

 

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Warlord Shadow 05.09.2008, h. 17:43 Warlord Shadow
Schumacher exhaust... co to ma znaczyć? Wydech Schumachera? xD
pumbishon 05.09.2008, h. 17:51 pumbishon
Fajne klamki.... Szkoda że tworzywo :/
Charlie 05.09.2008, h. 18:02 Charlie
O co chodzi z tymi magami?

@EDIT

A klamki bardzo ładne ;]
Bardos 05.09.2008, h. 18:15 Bardos
Fastmagi umożliwiają bardzo szybkie wyjęcie magazynku, bez obawy że wypadną, bo jest na zatrzask.
ATISHOO 05.09.2008, h. 18:20 ATISHOO
@Charlie: $3
Okota 05.09.2008, h. 19:06 Okota
mnie sie marzy ruger p85 na GG... jak to pieknie lezy w dloni... (mam sprezynke )
GunneR2oo6 05.09.2008, h. 22:27 GunneR2oo6
Te szyny R.I.S już się rozrastają.Były muszki na szyny R.I.S to teraz zaczyna na lufę włazić
men3L 05.09.2008, h. 23:14 men3L
Jak zobaczyłem tego risa na muszkę to z krzesła zleciałem
VITREUS 06.09.2008, h. 01:29 VITREUS
Czekam na szyę RIS montowaną na szynę RIS
Majkel86 06.09.2008, h. 03:44 Majkel86
@Virteus - już takie są i to od dawna

NFZ Miro 06.09.2008, h. 10:31 NFZ Miro
STI KSC nareszcie porządne 'strzelające' repliki ,nie jak w przypadku WA
Leo_111 06.09.2008, h. 10:34 Leo_111
ciekawe kto ma potrzebe montowac cos na muszce
Promant 06.09.2008, h. 12:07 Promant
Zapewne znajdzie się jakiś świrek
Schaboszczak 06.09.2008, h. 12:51 Schaboszczak
Na muszce, można jeszcze zamontować np. uchwyt na napoje, popielniczkę, albo CB radio... eMka niedługo będzie tak oRISowana, że będzie przypominała konstrukcję z LEGO! Czekam na szyny do kolby!
Guest (ID:6452) 06.09.2008, h. 13:10 Guest (ID:6452)
są kolby z szynami
Marius7 06.09.2008, h. 17:55 Marius7
Czekam na szynę ris montowaną na ba(k)terii
Dudi 07.09.2008, h. 15:16 Dudi
Promant, £ lub GBP(trzymając się tego, że piszesz później USD).