Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości rynkowe

Aktualności, 02.09.2008, h. 00:46, dodał: Promant
22

System szyn do AK. Nowe części i akcesoria do replik M4 Western Arms. 5-cio pozycyjny grip UTG. Customy ASG AirSoft Global.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sklep Gunner Airsoft włączył do sprzedaży zestaw szyn chwytu przedniego, o którym pisaliśmy już wcześniej, dedykowany do replik AKS74U. Zestaw, wykonany z aluminium, kosztuje 74USD.

 

 

Nowością jest kolejna na rynku wersja chwytu przedniego RIS przeznaczona do replik AK47/AK74 . Zestaw również wykonany z aluminium. Cena: 88USD. Oba zestawy przeznaczone są do replik Dboys, VFC oraz Inokatsu.

 

 

 

 

2TROY Tactical oferuje wzmocniony cylinder do replik M4 WA.

 

 

W ofercie 2TROY Tactical znajdują się ponadto limitowane serie metalowych korpusów oraz komory hop up, wykonane w technologii CNC, dedykowane również do replik Western Arms.

 

 

Części do replik GBB WA przeżywają prawdziwy boom rynkowy. Nabywcy gazowych emek WA nie mogą już narzekać na małą podaż. Korpusy do M4 tej firmy wprowadziła na rynek również firma ZEKE.

 

 

 

 

 

 

 

UTG zapowiedziało nowy typ chwytu taktycznego, regulowany w 5 pozycjach. Chwyt można składać i blokować pod różnym nachyleniem do przodu lub do tyłu. Wykonany ze wzmocnionego polimeru, z montażem QD, dostępny będzie w wersji czarnej lub OD. Wewnątrz można przechowywać baterie do oświetlenia taktycznego.

 

 

AirSoft Global zaproponował klientom dwa nowe custom'y. Pierwszy to replika AKS74U w wersji Tactical. W zestawie: szyny RAS, celownik Mikro Aimpoint, chwyt pistoletowy SAW, chwyt przedni. Waga: 3130g. Cena: 208USD.  

 

 

Druga z proponowanych przez AirSoft Global custom'owych replik to M4 SR-16 GBB Western Arms, na bazie M4 CQB-R WA. W zestawie: długi front RAS G&P, ucho QD do zawieszenia przy kolbie, VFC 300M Rear Sight Set, kolimator G&P 1x30 Military. W replice zainstalowano: Airsoft Surgeon Professional Recoil Set - 140%, aluminiową komorę hop up, lufę precyzyjną PDI 6.01mm do WA M4 CQB-R (368mm), upgrade'owane stalowe części wewnętrzne (hammer, fire pin, sear, bushing).

 

 

Ponadto replika zawiera: aluminiowy korpus (Die-Casting), jednoczęściową stalową lufę zewnętrzną, 6-cio pozycyjną kolbę, metalową muszkę, dwie osłony szyn RIS, funkcjonalny dosyłacz itd. Waga: 3660g. Cena: 1100USD.

 

 

 

 

Źródła: 

www.gunnerairsoft.com

www.arniesairsoft.co.uk

www.2roy.com

www.airsoftglobal.com

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Guest (ID:6452) 02.09.2008, h. 06:22 Guest (ID:6452)
te szyny do kałacha wybitnie obleśne...
giger 02.09.2008, h. 07:09 giger
Wprawdzie o gustach się nie dyskutuje ale zgodzę się z kolegą
bober7 02.09.2008, h. 09:07 bober7
AKS74U i mag do 7.62 ?
Jangi 02.09.2008, h. 09:09 Jangi
Ja bym raczej napisał - kosmicznie
grzybek 02.09.2008, h. 11:01 grzybek
AKS74U ja bym jeszcze dodał toster RIS i baterie słoneczne RIS zawsze się może przydać na dłuższym patrolu
tzenth 02.09.2008, h. 11:01 tzenth
Jaki mag do 7.62? to jest zwykly 30 nabojowy plastikowy mag na 5.45x39 do AK 74
QASZ 02.09.2008, h. 12:54 QASZ
-----------------------------------------------
bober7
02-09-2008, 09:07

AKS74U i mag do 7.62 ?
-----------------------------------------------

pierwsze zdjęcie to ak104 5.45x39 30 nab. "waffle"
2-gie to zbliżenie grip'u aks74u (brak widocznego maga)
dalej, znów ak104 aż do aks74u z magazynkiem bakelitowym (czarnym) 5.45x39 30 nab.

gdzie ty tu masz magazynek do 7.62 ?

Osobiście - ris na froncie aks74u nie jest cool - wole swój z drewna
dilando 02.09.2008, h. 14:39 dilando
QASZ: to nie jest czasami 105 ?
OC14Groza 02.09.2008, h. 15:23 OC14Groza
Czy wy jesteście ślepi? ten mag waffle ma krzywiznę taką jak mag do AK np. fińska armia takich magów używa.
Mohawk_PL 02.09.2008, h. 16:56 Mohawk_PL
Te RISy takie "średnio na jeża"...
Na Mini-Beryla i na Beryla Commando mimo szyn RIS nikt nie narzeka
Kondor220V 02.09.2008, h. 17:05 Kondor220V
Tak ale zauważ że na berylu i mini-berylu szyny są wmontowane w pełne okładziny a tu mamy dużo dziurek różnej wielkości, które (moim zdaniem) są powodem brzydoty tej części. Poza tym Beryle są polskie, więc to je usprawiedliwia;)
Co do maga podzielam zdanie OC14Groza. AK104 ma mag 7.62 a AKSU poniżej 5,45
Waldi 02.09.2008, h. 17:26 Waldi
ten kałach jakiś mało "kałachowaty" xD
Ravenkan 02.09.2008, h. 17:47 Ravenkan
U.S. Picanity Rail Size, gz dla twórców reklamy ^^
Fall0ut 02.09.2008, h. 18:38 Fall0ut
jak dla mnie tek AKS jest po prostu odrażający ... ludzie! dlaczego tak szpecicie piękną broń, czyni to z was lepszych strzelców ? wątpię ...
Jackall37 02.09.2008, h. 19:28 Jackall37
A będzie wersja FULL-CHROME ? Albo złota ? Bo wtedy by było +8,232 do lansu zamiast +6,211
happy666 02.09.2008, h. 20:35 happy666
Czy wy musicie tylko krytykować? Rozumiem, nie są te szyny zbyt gustowne, ale ten news zawierał też bardzo wiele innych info Zadziwiła mnie konstrukcja wewn. m4 WA, ten cylinder przeskokowy (czy jak to tam się zowie) jak w konstukcjach H&K i to kowadełko które widać na ostatnim zdjęciu, czaaaaaad . Kurde, jak by było coś więcej do wyboru niż emka, to bym zbierał kase

EDIT: kurde, jednak macie racje. Gdyby te RISy byly na "pełnej" okładzinie z tworzywa to by bylo goooood.
Germ 02.09.2008, h. 21:33 Germ
Żadne kowadełko, tylko kurek. "Klasyczny" kurek od AR15. A "cylinder przeskokowy" to atrapa zamka. Oczywiście, jest to cylinder. Muszę coś takiego "pomacać"...
WolfHeart 02.09.2008, h. 23:25 WolfHeart
Mnie się tam podobają te RIS-y do AK, jest tak z fantazją jakoś przynajmniej
head-shot 03.09.2008, h. 14:21 head-shot
ciągle biadolicie że znowu zrobili jakieś akcesoria do eMek i żeby zrobili coś do kałacha a jak robią to złe , to że mi też nie przypadło to do gustu ale tylko dlatego że wiem jak sobie poradzić z brakiem RISEK otóż wystarczy wiertarka, plastiki od ak i RYSKI od eMki np: CASV tam jest ich i tak za dużo wiercisz otwór przykręcasz i gotowe ja mam to przy swoim i sprawuje się nie założyłem na to chwyt taktyczny i jest git ps: czy ktoś wie gdzie kupić ten chwyt SAW do ak?
Charlie 03.09.2008, h. 15:21 Charlie
O Boże... No sorry, ale wpiepszac RIS'y do AK to trzeba mieć nierówno. Właśnie AK jest świetne w swojej prostocie, bez RIS'ów, kolimatorów itp. Wg. mnie to wygląda beznadziejnie.

A co do eMek GBB to świetne :]
Fall0ut 04.09.2008, h. 16:08 Fall0ut
nie no. rozumiem mały RIS na pokrywie pod kolimator (jak ktoś potrzebuje i jest mu z tym łatwiej), czy też mały RIS pod chwytem na chwyt taktyczny bo tez replika staje sie wygodniejsza .. ale opancerzanie w taki sposób napewno nie czyni repliki wygodniejszą, praktyczniejszą a przede wszystkim ładniejszą ..
ale to tylko moje skromne zdanie