Daj cynk
Reklama

Aktualności

ICS: L85 A2

Aktualności, 01.09.2008, h. 22:48, dodał: Promant
25

Replika firmy ICS: L85A2 jest już dostępna w Polsce, włączył ją do swojej oferty sklep Mad Onion.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na stronie sklepu Mad Onion można już nabyć, w cenie 1399PLN, replikę firmy ICS brytyjskiego karabinu L85A2. W replice tej zastosowano wiele nowych rozwiązań technicznych, a jakość wykonania prezentuje wysoki poziom. Lufa zewnętrzna jest wzmocniona i osadzona w sposób eliminujący efekt "chwiejnej lufy". Możliwe jest także założenie oryginalnego bagnetu.

 

 

 

 

 

Muszka regulowana. Skopiowano przewód odprowadzenia gazów. Chwyt pistoletowy jest pusty w środku.

 

 

 

 

 

Chwyt przedni odpowiada wielkością oryginałowi, może być po naciśnięciu przycisku w całości zsunięty do przodu, a część górna się otwiera. Mieści on baterię 9.6V 1800mAh.

 

 

 

 

Proces produkcji jest identyczny jak w odpowiedniku ostrym: tłoczenie i spawanie stali. Rozkładanie repliki odbywa się również identycznie jak w odpowiedniku ostrym.

 

 

 

Zastosowano w niej także spust elektryczny z opóźniaczem przeciwdziałającym paleniu styków.

 

 

Po rozdzieleniu górnej i dolnej części korpusu następuje automatyczne odcięcie zasilania.

 

 

ICS zastosował innowacyjny gearbox z regulacją mocy sprężyny, która w stocku odpowiada M120. Łożyskowanie gearbox'a: 7mm. Gearbox i jego elementy są w standardzie wzmocnione. Trzy otwory w prowadnicy umożliwiają, poprzez różne umiejscowienie pinu, na regulowanie siły sprężyny. Łatwa regulacja silnika.

 

 

 

 

 

 

Rączka przeładowania może być blokowana w tylnym położeniu, po jej odciągnięciu i naciśnięciu zwalniacza. Ponowne jej pociągnięcie zamyka okno wyrzutnika.

 

 

Komora hop up nowego typu, która, dzięki krzyżakowemu wcięciu, może być regulowana za pomocą śrubokręta. 

 

 

Widok osadzenia komory hop up oraz mocowania lufy.

 

 

 

Dane techniczne: 

Długość: 786.5mm

Waga: 3652g

Pojemność magazynka: hi cap 450BB

Prędkość początkowa: 395fps

 

 

 

Źródło:

www.madonion.eu 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Raks 01.09.2008, h. 22:55 Raks
uu mi sie podoba
Krakatau 01.09.2008, h. 22:55 Krakatau
Nie przepadam za wyglądem tej broni lecz rozwiązania techniczne są bardzo ciekawe.
Sushi.50 01.09.2008, h. 22:56 Sushi.50
Ciekawa alternatywa dla G&G, regulowana moc, tłoczona stal i nowy GB... I nawet nie drogo w porównaniu do G&G.
Makaveli_89 01.09.2008, h. 23:17 Makaveli_89
W koncu najlepsza replika L85 w Polsce, dzis swieto dla wszystkich brytofili,pozostalo tylko zbierac kaske i kupowac
Brenten 01.09.2008, h. 23:30 Brenten
Czas pokaże jaka będzie.
noah 01.09.2008, h. 23:33 noah
Czekamy na L86A2 LSW
szalony jack pirat 02.09.2008, h. 07:06 szalony jack pirat
Neezłe, niezłe. Pomyśleli chłopaki.
Gogin 02.09.2008, h. 07:18 Gogin
Tyle samo kosztował w "promocji" w przedsprzedaży.

blaszko - G&G stoi tyle samo, ja bym się nawet nie zastanawiał by brać ICS, za tą samą kasę ;].
Yuber 02.09.2008, h. 09:21 Yuber
I niech mi ktoś powie, że ICS nie jest najlepszy ... swoją drogą czekam aż ich weźmie za F2000 :]
Kakaroth 02.09.2008, h. 09:41 Kakaroth
Wstępne wrażenia zamieściłem już na forum. Po 2 dniowym milsimie na pustyni błędowskiej mogę powiedzieć tylko - GENIALNA! Warto było tyle czekać!!!
Tuksiak 02.09.2008, h. 10:33 Tuksiak
O rany śliczniutka replika ICS`owi wyszła... Ech 1,4k plnoof, trzeba będzie chwilkę poczekać... Ale co do tego nie ma dwóch zdań z opinii (nie tylko polskich) warto .
Zordon 02.09.2008, h. 12:57 Zordon
Bagnet sie montuje na lufe?! I jak wtedy strzelac?
noah 02.09.2008, h. 13:00 noah
O to się nie martw, da się z bagnetem strzelać.
men3L 02.09.2008, h. 13:30 men3L
Nie wiem jak do was, ale do mnie już leci )
KicpA 02.09.2008, h. 14:10 KicpA
Makaveli_89 czemu najlepsza? Ma parę bubli jak chocby brak wybitych oznaczen przy selektorze dla mnie to ogromny minus. i nowe patety moga byc zawodne ale okarze sie jak kupie, przetestuje i porownam ze starem.
Wukasz 02.09.2008, h. 17:11 Wukasz
Śmieszna ta regulacja. Już widzę jak ktoś przed drzwiami budynku zmienia napięcie wstępne sprężyny. Można było sobie odpuścić i zostawić jedynie możliwość szybkiej zmiany sprężyny - przydatny bajer.
Ta eLka wzmaga we mnie chęć powrotu do brytolstwa i starą miłość do bullpup. Poczekam tylko na części - ICS lubuje się w nietypowych rozwiązaniach a później nabywca siedzi i kwiczy, bo od pół roku nie może dorwać jakiejś pierdółki.
Makaveli_89 02.09.2008, h. 18:03 Makaveli_89
Makaveli_89 czemu najlepsza? Ma parę bubli jak chocby brak wybitych oznaczen przy selektorze icon_wink.gif dla mnie to ogromny minus. i nowe patety moga byc zawodne ale okarze sie jak kupie, przetestuje i porownam ze starem.

Kolega ma ICsa kupil na WGC, nic sie nie psuje,dziala swietnie, nie ma tego co w G&G czyli sypiacego sie tloka i w ogole, wyglada tez ladnie wiec nie wiem co tu narzekac, a na pewno ICS lepsza firma niz jakies G&G....
noah 02.09.2008, h. 20:23 noah
A widziałeś G&G? A tym bardzie STARa? No więc...

Btw: Na WGC powiadasz? Ciekawe kiedy... Weź skończ bajki opowiadać.
Germ 02.09.2008, h. 21:18 Germ
Ale i tak będzie mocniejsze od replik firmy Boyi (po lekko licząc 15 tysiącach na M115 pęknięta prowadnica sprężyny na połowie długości. Stwierdzone podczas eliminacji awarii gearboxa).

Edit - a replika systemu gazowego... mniam, mniam. Nie to co w Kałaszu...
Aiven 03.09.2008, h. 08:31 Aiven
Germ: no to żeś porównał ICS do BOYI <sciana>. A tak na marginesie to BOYI wydał replike L85??
Z tego co zapowiadali ma mieć oryginalne oznaczenia Enfield&#96;a. Ehh byle do weekendu i w końcu zobaczę to cacko
Germ 03.09.2008, h. 18:31 Germ
Nie porównuję replik, tylko gearboxy. Boyi nie wydało...
Kudłaty 03.09.2008, h. 18:49 Kudłaty
Ma blow back?
Link 03.09.2008, h. 18:51 Link
Wygląda pięknie. : )
noah 04.09.2008, h. 08:05 noah
Nie, nie ma blow backa.
Jacek Sidi 10.09.2008, h. 17:17 Jacek Sidi
Bagnet może i się zakłada ale niestety nie blokuje poprawnie co powoduje kręcenie się go wokół osi lufy.