Daj cynk
Reklama

Aktualności

King Arms: Galil SAR

Aktualności, 01.09.2008, h. 11:08, dodał: Promant
30

Portal PopularAirsoft przedstawił kilka pierwszych zdjęć i uwag na temat nowej repliki firmy King Arms. Przedstawiono otrzymany do testów egzemplarz karabinka AEG Galil SAR z systemem blow back.



 

 

 

 

 

 

 

 


 

Premiera rynkowa repliki ASG AEG subkarabinka Galil SAR firmy King Arms zapewne jest już bliska. Portal PopularAirsoft otrzymał do testów egzemplarz tego karabinka i przedstawił kilka pierwszych fotografii oraz uwag na temat nowej repliki KA z systemem blow back. Wygląd repliki po wyjęciu z pudełka:

 

 

Oznaczenia nastaw selektora ognia oraz atrapa lewostronnego selektora.

 

 

 

Oznaczenia producenta na lewej stronie korpusu repliki.

 

 

 

Porównanie gabarytów repliki King Arms Galil SAR i Tokyo Marui AKS74U.

 

 

Porównanie symulacji blow back'u do AKS74U Tokyo Marui nie wypada najlepiej w przypadku repliki Galil SAR KA. Być może zainstalowanie MOSFET'a z aktywnym przerywaczem poprawiłoby sytuację i blow back repliki Galil SAR dorównałby AKS74U TM, ale to wymagałoby jednocześnie zmiany umiejscowienia baterii, co może w tej replice stanowić problem. Poniżej film prezentujący porównanie działania BB w replikach KA i TM. 

 

 

 
 
 
 
 

Źródło: 

www.popularairsoft.com

 
 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
gryncek1 01.09.2008, h. 11:38 gryncek1
Bardzo fajne...ciekawe jakie ceny...
pistolecik 01.09.2008, h. 11:40 pistolecik
idzcie z tym galilem na złom, może tam sie przyda ten kiepowaty blowback
vip3r 01.09.2008, h. 12:02 vip3r
i o to właśnie chodzi z TM - oni robą repliki które działają jak mają dziąłać i do tego są niezawodne.

i co z tego że mało metalu stosują? zawsze można dokupić i wymienić body. grunt że są niezawodne, a dobrze traktowane służą latami (zresztą źle traktowane też dłużej niż inne )
Chmielu7 01.09.2008, h. 12:53 Chmielu7
Co tam Gail ale ten AKS
kydrys 01.09.2008, h. 13:19 kydrys
no bb w tym AKSie to jest coś. ten mizernie latający wichajster trudno nazwać zamkiem z bb.
K0T 01.09.2008, h. 13:30 K0T
AKS jest super
BamBam 01.09.2008, h. 13:46 BamBam
Z tego co widać to ten AKS przynajmniej troszlkę kopię... Galil leży...
Makaveli_89 01.09.2008, h. 13:53 Makaveli_89
Suczka jest najlpesza w koncu to TM =D
Galil taki sobie, bb w ogole nie kopie
Cornold 01.09.2008, h. 13:58 Cornold
Etam, nie znacie się. ten "Blow-back" ma za zadanie informować strzelca o tym w jakim położeniu aktualnie znajduje się tłok
Spirit 01.09.2008, h. 14:00 Spirit
Ładny dźwięk ma ta TM-ka
Fabex 01.09.2008, h. 14:10 Fabex
Galil taki sobie , blowback lipny xd
Prezes_____ 01.09.2008, h. 14:14 Prezes_____
Nie wiem czy zauważyliście, ale miałem wrażenie że w galilu selektor nawala na semi
tzenth 01.09.2008, h. 14:54 tzenth
czy ktos obeznany w temacie moglby mi wytlumaczyc... albo inaczej zdradzic tajemnice cudownego odglosu strzalu replik TM. Jak to sie dzieje ze w TMach praktycznie nie slychac tego denerwujacego wycia silnika a tylko ten jakze mily dla ucha "turkot" ?
Benchm4de 01.09.2008, h. 15:15 Benchm4de
spodziewałem się czegoś lepszego po tym galilu :/
Mormaeglin 01.09.2008, h. 15:19 Mormaeglin
Heh, Galil jak dla mnie nie ten kraj, nie ta firma.
Kajor 01.09.2008, h. 15:24 Kajor
Szalom
misiek666 01.09.2008, h. 15:36 misiek666
Jak cena będzie coś koło tego co TM to może nie będę musiał jechać do Angli by zarobić na replikę (planuję tak zrobić by mieć hajs na Galila VFC, a skubaniec drogi). Lipny BB ale jak trafi do naszych sklepów, to nie trzeba będzie wydawać średniej pensji krajowej na izraelski szpej.

Jako fan Żydowskiej technologii zbrojeniowej czekam z niecierpliwością na tą replikę.
men3L 01.09.2008, h. 15:44 men3L
Tenzech - bo to japoniec.
SoP-PeL 01.09.2008, h. 16:09 SoP-PeL
Nowe repliki AK mają nie tylko blowback ale i recoil system - który jest niezależny od BB. Chodzi tu o zastosowanie dodatkowego systemu imitujacego odrzut. System działa na dodatkowej sprężynie uderzającej z małą masą w płytkę stalową.
lemonzawodowiec 01.09.2008, h. 16:19 lemonzawodowiec
Myślałem, że Japońce tylko symulują odrzut na tych swoich filmikach z akaesem, a tu o! Prawie jak GBB, na dodatek nie syfonuje i jest tańsze.
pim 01.09.2008, h. 16:48 pim
Ten AKS74U jest świetny. Wygląda na to że jest bardzo solidny i niezawodny. Z tego co tu jest napisane to korpus jest metalowy co w TM jest chyba nowością..
$3
Spirit 01.09.2008, h. 16:54 Spirit
TM robił już zabawki z metalu. Mam szczerą nadzieje że to AKSU to dopiero początek, bo zapowiada się ponowny rozkwit TM
men3L 01.09.2008, h. 18:28 men3L
TM zaczął bawić się w full metalowe repliki od czasu Type 89.. więc macie trochę mizerny zapłon
Lechia 01.09.2008, h. 19:07 Lechia
Bardzo efektywny "bajer" lecz z pewnością nie tani.
Panocek 01.09.2008, h. 19:10 Panocek
Może TM odświeży wszystkie swoje repliki wzbogacając je min. w metal body (tu gdzie być powinno) i BB?

No i czekamy na chińczyków
Charlie 01.09.2008, h. 19:54 Charlie
TMka lepsza...
men3L 01.09.2008, h. 21:20 men3L
Panocek - wątpię, jest za dużo akcesori do TM żeby cokolwiek w nich odświeżać
uzi43 01.09.2008, h. 21:37 uzi43
Z wygladu Galil wyglada super, ale kiepski ten BB :/
helgrind 02.09.2008, h. 15:21 helgrind
Ten galil ma semi ?
happy666 02.09.2008, h. 20:43 happy666
Hehe, największe poruszenie jest ciekawostką z filmika, ale w sumie się nie dziwie. Czekamy na więcej TM metal body AEG BB ;P