Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości w CQB Tactical

Polska, 24.02.2012, h. 17:36, dodał: Promant
29

Oferta sklepu CQB Tactical powiększyła się o kolejne produkty marki Blackhawk.



Sklep CQB Tactical poinformował nas o poszerzeniu asortymentu wyrobów marki Blackhawk:

 

Włączyliśmy do oferty wiele nowych produktów, są to m.in: rękawice taktyczne, ochraniacze na kolana i łokcie (zarówno twarde jak i miękkie), zawieszenia taktyczne oraz wiele nowych pasów.

Poniżej przedstawiamy, dostępne na stronie sklepu, przykładowe nowości marki Blackhawk.

 

 

 


 

 

 

 

 

Źródło:

tactical.pl/">www.cqbtactical.pl

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Piotro 24.02.2012, h. 18:06 Piotro
Wiem ze może nie za bardzo się znam. Ale nie wiem z czego musi być to zawszieszenie ze aż tyle kosztuje...
Płacisz za znaczek.
Vuja1991 24.02.2012, h. 18:11 Vuja1991
Nie przesadzaj, produkty Blackhawk'a są całkiem przyzwoite więc pamiętajmy że za jakość się płaci.
ST1TCH 24.02.2012, h. 18:14 ST1TCH
Czasem i przepłaca, bo firma, szkoda gadać :/
shortee 24.02.2012, h. 19:08 shortee
Czasem cena faktycznie irytuje i pytam się "dlaczego" a to niestety jest prawo wolnego rynku na które nic nie możemy poradzić...
ST1TCH 24.02.2012, h. 19:16 ST1TCH
Ciesz się, że nie widziałeś ceny nowej kieszeni od supera...
=Vincent= 24.02.2012, h. 20:51 =Vincent=
W tym przypadku za znaczek się dopłaca, ale z drugiej strony najlepsze materiały sporo kosztują. Mimo to, według mnie, powyższych zawieszeń nie opłaca się kupować. Można znaleźć tańsze bardzo dobrej jakości. A te najprostsze wręcz zrobić samemu kupując taśmę i regulatory, co dodatkowo ma tą zaletę, że można to zrobić według własnych upodobań.
jurrrus 24.02.2012, h. 21:40 jurrrus
wiadomo ze jakosc, tylko w asg aż taka jakosc sie raczej nie przyda, a no i ciekawe ile kosztuje sama produkcja tego - pewnie grosze w porównaniu z cena koncową
Mike007 25.02.2012, h. 23:43 Mike007
Bieniekk 24.02.2012, h. 18:24 Bieniekk
Wolę coś od orkana ;) sprawdzone ;) co do rękawiczek, są ok, nakolanniki, mamy przecież swoje nie zawodne alty, bardzo podobają mi się warbelty ;)
Denis 24.02.2012, h. 18:56 Denis
Ludzie jesli oni krzyczą tyle za pasek, kilka klamer i nitki + "ZNACZEK" wole alty i cos do tego...
Erzet-DEMOn 24.02.2012, h. 20:45 Erzet-DEMOn
Cacy te warbelty, ale nie ma olive :(
PitBear 24.02.2012, h. 21:01 PitBear
Hehehe, a niektórzy pukają się w głowę jak kupuje się Mechanixy za stówkę. A tu okazuje się, że może być i lans za trzy stówki....
Dla jednych to tylko lans a niektórym mogą urarować zdrowie.
kabel123 24.02.2012, h. 23:04 kabel123
Rękawiczki :D. Spoko.
Guest (ID:6452) 25.02.2012, h. 15:46 Guest (ID:6452)
Bieniekk 24.02.2012, h. 22:05 Bieniekk
BlackHawk! To nie chiński crap, dobra firma, dobre wykonanie, dobre materiały.
MOD PLEASE !!!!
 Uwielbiam jak wypowiada się ktoś, kto ma blade pojęcie i stara się zabłysnąć.
 Mój drogi młodszy kolego - nie mówimy o jakości firmy i tym z czego i jak robi, a o tym co mamy w nowościach w danym sklepie od BlackHawk'a. I niestety, ceny to przeginka. O ile jakość ich szpeju jest bez porównania lepsza od (jak to nazwałeś) "chińskiego crap'a" to o tyle do NFM to im jeszcze bardzo daleko.
guzio29 25.02.2012, h. 11:21 guzio29
Bat_Sirius 24.02.2012, h. 22:48 Bat_Sirius
Mam ich nakolanniki i jestem zadowolony, bowiem spełniają swoje zadanie.
Wukasz 25.02.2012, h. 00:31 Wukasz
Po pierwsze Blackhawk to średnia półka. Taki taktyczny hipermarket, szyty w większości w Azji. Po drugie: te warbelty są świetne? Chyba żartujecie. W Polsce powstały, i są dostępne, o wiele lepsze projekty, choćby CRH, Orkan-Lubawa i parę innych.
Kubaforge 25.02.2012, h. 03:28 Kubaforge
Czyli znowu spisek wielkich korporacji przeciw biednym airsoftowcom. Dobrze, że nie ma jeszcze przymusu kupna ale pewnie Tusk wprowadzi...

Czizes ludzie: pliz o mode off na "15letnia maruda neostrady"

Imho świetne produkty. Są odpowiedniki lepsze a niektóre nawet tańsze ale to wcale nie jest słaba firma.
Smutas 25.02.2012, h. 07:35 Smutas
"Znaczek" za który tyle się płaci to nie tylko naszywka z logiem firmy ale przedewszystkim doświadczenie, sprawdzone technologie, dobre materiały i sprzęt który dowiódł swojej wartości na polu walki. Dla Airsoftowca pewnie nie ma to znaczenia, ale Blackhawk nie celuje raczej w ten rynek ;)
Jabol 25.02.2012, h. 10:07 Jabol
eee jakby firma nazywała sie Blackhawk Down to bym kupił. A tak to jakaś podróba...
sebo 25.02.2012, h. 10:25 sebo
Ceny niektórych produktów porażają.w tym wypadku płacimy tylko za znaczek.Wiele innych firm proponuje swoje produkty w niższej cenie a wcale niczym nie odbiegają od tych z BlackHawk.Moim zdaniem wydawanie kwoty rzędu ok.150zl na zawieszenia taktyczneto lekka przegibka .
Rozumiem że intensywnie testowałeś wszystkie te produkty i stąd wysuwasz takie wnioski ?
Smutas 25.02.2012, h. 14:30 Smutas
Rozumiem, że Ty tak? :D. Wiadomo, że za jakość się płaci. Na przykład dobra drabinka nie kosztuje 2zł tylko 4. Metr taśmy nie kosztuje 50gr tylko parę zł. Równy ścieg kosztuje nie 10gr od sztuki zawieszenia tylko pewnie 5 razy tyle. Cała reszta to koszt poskładania, wysyłek, marże, cła. Czyli pewnie z 70zł. Reszta to juz znaczek.
Guest (ID:6452) 25.02.2012, h. 15:48 Guest (ID:6452)
jamaican 25.02.2012, h. 13:53 jamaican
Odwiedzilem ten sklep kilka razy w ich stacjonarnym punkcie w Łodzi - wybor spory ale cenowo jednak potrafi odrzucac. Ale jak sie juz cos kupi to ma sie gwarancje jakosci :)
Lambert 25.02.2012, h. 21:06 Lambert
Przesadzacie. Zarówno marudzący ( jak zwykle ) na ceny jak i piewcy nadzwyczajnej jakości Blackhawka.Ta firma produkuje nizły sprzęt, w tym kilka ciekawych elemtów wyposażenia, których importer akurat niezauważył lub uznał za zbyt niszowe by wprowadzić do sprzedaży. A rękawiczki akurat nie są złe - warto kupić. 
Catch22 26.02.2012, h. 12:49 Catch22
BHI to sprzęt co najwyżej ze średniej półki, chociaż mają kilka przyzwoitych rzeczy np rękawice serii Fury.
AnR 26.02.2012, h. 13:09 AnR
Zapominacie, że cena jest rówież wynikiem rewelacyjnej polityki Naszego rządu. Vat, cło, transport, kurs złotego w stosunku do dolara... W Hamburgerlandii to sprzęt średniej półki z cenami jak ze średniej półki. Po doliczeniu tego wszystkiego co napisałem nagle robi się tutaj drogi, hi-endowy sprzęt. Pewnie, że taniej będzie u Polskich Szwaczek. Bo są z Polski i tutaj szyją.