Daj cynk
Reklama

Aktualności

Video prezentacje

Świat, 22.02.2012, h. 21:49, dodał: Promant
14

RWA: G&G F2000 FN. Airsoft Evike.com: Bushmaster Predator. Airsoft GI: Lancer Tactical FAL oraz FAL Carbine. Airsoft Megastore TV: film z serii PSA NEVER Display Your Airsoft Gun In Public.



RedWolf Airsoft: prezentacja licencjonowanej wersji repliki produkcji G&G - F2000 FN.

 

 

 

 

 

 

Airsoft Evike.com: replika karabinu Bushmaster Predator.

 

 

 

 

 

 

Airsoft GI - prezentacja replik Lancer: Tactical FAL oraz FAL Carbine.

 

 

 

 

 

 

Airsoft Megastore TV: film z serii PSA, czyli o jednej z zasad airsoftu, której niejeden burak nie przestrzega - nigdy nie eksponuj repliki publicznie.

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.youtube.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
poiu007 22.02.2012, h. 22:13 poiu007
Na F2000 czaję się od roku, ale dotychczas jak brać to tylko G&G bo JLS ssie po całosci... Piękna replika...
ST1TCH 22.02.2012, h. 22:38 ST1TCH
Hm, nie czaję tej rewelacji z licencją (FS2000) skoro ja swoją kupiłem w zeszłym roku i mam oznaczenia i poprawioną stopkę kolby...
Tego też nie ogarniam, bo wszelkie oznaczenia były już wcześniej
poiu007 23.02.2012, h. 08:39 poiu007
Możliwe , że dostali nową dostawę G2000 . I na nowo reklamują produkt
patryk910 23.02.2012, h. 09:48 patryk910
Nie było od początku - ja mam starszą wersję bez oznaczeń.
jurrrus 23.02.2012, h. 13:29 jurrrus
DaLufuxa 23.02.2012, h. 09:11 DaLufuxa
Ostatni film dobry :)
Widmo34 23.02.2012, h. 09:55 Widmo34
Cyba jedyna metoda na publiczne trole...
Mateuniosnajpa 23.02.2012, h. 10:03 Mateuniosnajpa
hahahah! Ta bycza luneta na FALu wygląda KOMICZNIE!
Perzan_LBN 23.02.2012, h. 12:13 Perzan_LBN
Fajny ten FN FAL tylko mógłby mieć troszkę dłuższą lufę.
FRIK 23.02.2012, h. 14:26 FRIK
Co do filmu to po to w ameryce im te pomarańczowe końcówki aby nie dochodziło do takich sytuacji...
może to głupie pytanie, ale czy na ostrą broń nie można założyć pomarańczowego tłumika?
ziava 23.02.2012, h. 16:12 ziava
Oleander 23.02.2012, h. 18:56 Oleander
Heh, amerykańska policja ma zwyczaj walenia do każdego, bez wyjątku. W Polsce można najwyżej(niestety) przyprawić jakąś babcię o zawał.
Btw brawa dla pana spod banku bzwbk xD
Marnus 24.02.2012, h. 03:25 Marnus
Policjant w ostatnim filmiku nie ma podpiętego magazynka pod M16, ale jakoś strzela :D
Poprawka - to M4 :)
Marnus 24.02.2012, h. 03:41 Marnus