Daj cynk
Reklama

Aktualności

J-Tech Gear

Świat, 20.02.2012, h. 23:21, dodał: Promant
20

Firma J-Tech Gear podpisała umowę licencyjną z amerykańskim Korpusem Piechoty Morskiej.



J-Tech Gear produkuje oporządzenie do celów symulacji, gier i sportów militarnych.

 

 

1.jpg

 

Firma J-Tech Gear poinformowała, że podpisała właśnie umowę licencyjną z amerykańskim Korpusem Piechoty Morskiej. Na mocy tej umowy może produkować oporządzenie pod egidą tej formacji i umieszczać logo USMC na swoich produktach.

W ofercie J-Tech Gear znajduje się już kilka pierwszych produktów z serii licencyjnej USMC.

 

 

jtech_usmc_products.jpg

jtech_usmc_products_02.jpg

 

 

 

 

Źródło:

gear-usmc-licensed-products">www.popularairsoft.com

Ocena wszystkich (5.50, głosów: 4)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
poiu007 21.02.2012, h. 09:12 poiu007
Logo USMC *_* Ale lans!
Kudlatov 21.02.2012, h. 09:20 Kudlatov
Produkt X - 150zł Opinia "Łeee takie sobie"Produkt X z logiem USMC - cena 230zł opinia: "czy cywilizacja stworzyla coś wybitniejszego??!!, przecież uywaja tego goście z UMSC"

Nie przepadam za czymś takim :)
Właśnie o to chodzi!
poiu007 21.02.2012, h. 17:27 poiu007
Promant 21.02.2012, h. 09:47 Promant
No to pechowo. Bo niestety cały rynek tak funkcjonuje. Cywilizacja obrazkowa; marketingu, reklamy i logotypów. Byle gacie muszą być markowe, to co dopiero taki plate carrier. Sami sobie ludzie wyhodowali taki system.
Często markowe znaczy "lepsze". Szczególnie, jeśli dana firma nie celuje docelowo w ludzi biegających z zabawkami po lesie.
Mati13k 21.02.2012, h. 15:13 Mati13k
14100715 21.02.2012, h. 09:55 14100715
Jeśli produkty będą dobrej jakości i jakieś nie bardzo drogie - to czemu nie? Logo USMC będzie w takim razie niezbyt ważne. Jeśli natomiast ktoś kupuje sobie dla lansu- jego sprawa. Nikt nam nie każe wielbić lanserów :)
Raveneye 21.02.2012, h. 11:40 Raveneye
Hmm, co do markowych rzeczy. Jak dla mnie n/t markowych rzeczy: "Tym którym czegoś brakuje potrzebne są pewne dowartościowania."
Owszem miło pochodzić w markówach, ale płacić za TĄ SAMĄ rzecz 2x drożej, bo ma nalepkę/naprasowankę USMC to już zakrawa o głupotę. Airsoft to nie pokaz mody od Gucciego. Patrzę i aż śmiech czasem bierze jak taki wyszpejowany, ledwo chodzący dzieciak ledwo mecz się zacznie już ma 4 kulki w d.
Nawiasem mówiąc w airsofcie nie trzeba wydawać masy kasy by sie dobre bawić.
To jest hobby i każdy się bawi jak chce. Niektórym nie wystarcza tylko replika i paczka kulek. Nie śmieję się z ludzi którzy biegają w samym mundurze ale nie wytykam też ludziom że mają markowy sprzęt i że noszą go dla lansu. Chcesz produkt z logiem USMC? Proszę bardzo a jak nie to poszukaj czegoś innego za niższą cenę.
kabel123 21.02.2012, h. 16:05 kabel123
Krzywe szycie, pourywane zamki, dzióry/przetarcia, odpruwające się rzepy, hektolitry przelangeo potu od samego stania w miejscu itd. Z doświadczenia stwierdzam iż wolę być "głupim" jak to określiłeś i płacić te 2x drożej za markowe rzeczy, i to nie ze względu na lans...
rafalkrawiec 21.02.2012, h. 18:43 rafalkrawiec
"biedny zawsze dwa razy płaci"
I żeby nie było, nic do Ciebie nie mam :]
Crusader 21.02.2012, h. 19:28 Crusader
Tylko często te "markowe" rzeczy nie odbiegają zbytnio od niemarkowych. Nie pisz tu o taniochach z bazarku. Bo nie o to chodzi. Rozumiem wydać 100-200 zł za kamizelkę taktyczną (za dobrą bez kieszeni tyle się płaci). Ale płacić 500 zł za to samo z nadruczkiem USMC choć i tak na metce jest Made in China to jest głupota.
Raveneye 21.02.2012, h. 19:32 Raveneye
Może być dobra za 100-200zł no ale z tym że napewno nie nowa. Choć czasem niezłe okazje się trafiają.
rafalkrawiec 22.02.2012, h. 16:39 rafalkrawiec
sniper_tarzan 21.02.2012, h. 13:05 sniper_tarzan
Gusta i guściki :) mówiąc w skrócie.
Pritcher 21.02.2012, h. 14:51 Pritcher
Bardziej dziwi mnie to że siły zbrojne udzielają takiej komercyjnej licencji. Co następne, Academi wykupi markę US Army do swoich działań?
Janko35 21.02.2012, h. 15:44 Janko35
Wkońcu docenili tą markę. Nie lada gratka dla fanów USMC (Masz metke USMC? O jaaaa) :P
Smutas 21.02.2012, h. 18:10 Smutas
Lansiarski sprzęt z logiem USMC z pewnością docenią dzieciaki. Jeśli będzie solidny i przemyślany to jego walory użytkowe docenią również starsi użytkownicy. Rekonstruktorzy USMC i tak kupią kontrakty... Ot i cała filozofia :)
Jabol 21.02.2012, h. 18:38 Jabol
supcio
Wukasz 21.02.2012, h. 19:07 Wukasz
Akurat z wypowiadaniem się o marce oporządzenia na tym portalu i forum jest taki problem, że za markowe uważa się często bardzo słabe produkty. Dotyczy to tak polskich firm jak i kilku chińskich :) O amarykańskich nie wspominam bo większość widziała je tylko na zdjęciach :)
Dokładnie, chociażby Flyye który jest perfidną zrzynką z Eagle. Ale cóż... w końcu to jest airsoft. Większość kupuje takie oporządzenie tylko po to by założyć je 3-4 razy w miesiącu na potrzeby niedzielnej łupanki. I myślę że w tym wypadku taki sprzęt spokojnie się sprawdza.
Smutas 21.02.2012, h. 20:43 Smutas