Daj cynk
Reklama

Aktualności

Gunner Airsoft: nowości A.C.M.

Aktualności, 27.08.2008, h. 22:28, dodał: Promant
22

Sklep Gunner Airsoft włączył do swojej oferty kilka nowych produktów chińskich producentów. Są wśród nich granaty 40mm i metal body z oznaczeniami Vltor.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ofercie sklepu Gunner Airsoft znalazł się metalowy korpus produkcji Boyi, do replik M4, z oznaczeniami Vltor. Cena: 40USD.

 

 

 

Pojawiły się także, bardziej skuteczne i lepiej wykonane, chińskie granaty 40mm do replik granatników M203. O pojemności 124BB. Cena: 20USD. Granaty mogą wykorzystywać do zasilania Top Gas i Red Gas.

 

 

 

Pojemnik na baterie w formie DBAL-I, mogący pomieścić akumulator 9.6v / 10.8v 1500mAh typu mini. Cena: 20USD.

 

 

Przedłużenie osady kolby stałej M4/M16 z uchem do zawieszenia, typu QD. Cena: 9USD.

 

 

Sklep sprzedaje już również, omawiany we wcześniejszych news'ach, bipod dwuczłonowy typu Vltor, który montowany jest na bocznych szynach RIS chwytu przedniego. Producent: Element. Kolor: czarny lub tan. Cena: 40USD.

 

 

 

 

 

Źródło:

www.gunnerairsoft.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Gogin 27.08.2008, h. 22:47 Gogin
Akcesoria do M-ek, Boże widzisz, a nie grzmisz... Podoba mi się jedynie ten bipod, ciekawy patent.
Yautja 27.08.2008, h. 22:47 Yautja
Granaty ^^ Ciekawe ile pożyją na red gazie....
0L0 27.08.2008, h. 23:52 0L0
Te granaty są już w polsce do kupienia, całkiem ładnie wykonane... a co najważniejsze - działają

Na body Boyi to juz chyba wszystko grawerują. Oznaczenia oznazeniami, ale koło VLTOR'a to to nawet nie leżało
Promant 28.08.2008, h. 00:17 Promant
A jaki chiński produkt kiedykolwiek "leżał" koło pierwowzoru?
Baykos 28.08.2008, h. 00:35 Baykos
W końcu używanie granatnika będize miało jakikolwiek senst, niech jeszcze skopiują przejściówkę na Co2.
dark_griph 28.08.2008, h. 00:41 dark_griph
Co Ci po przejściówce, jeżeli sam granat nie działa pod CO2?
Okota 28.08.2008, h. 01:07 Okota
A ja chce body do eMki z logo Lucznika! ot co...
$3
Baykos 28.08.2008, h. 05:06 Baykos
To zrobią takie, które będą działały. Również po znacznie niższej cenie.
Bartek88 28.08.2008, h. 07:31 Bartek88
czym się różni chińskie przedłużenie osady kolby stałej M4/M16 z uchem do zawieszenia, typu QD. za 9 dolarów a tym od KA za 140 zł? Pewnie tym że Boyi robi ze stali a KA ze znalu;-) Nie zgodzę się z tym że co chińskie to uciekać, zawsze to jest coś choćby nawet konkurencyjność cen "wymuszają".
szalony jack pirat 28.08.2008, h. 07:42 szalony jack pirat
KA kosztuje 140 zł w Polsce. W HK kosztuje może nie 9$, ale np 20$.
Różni sie tym, że wykonanie jest wielokrotnie lepsze i tyle.
marzan 28.08.2008, h. 08:21 marzan
Uchwyty KA są wykonane z aluminium 6061 T6 a QD nie wyrobi się po 10 wypięciach - ale kto by tam patrzył na takie szczegóły...
Mikolaj_L 28.08.2008, h. 09:36 Mikolaj_L
Wygląda tak samo,nie popsuje się a cena o wiele mniejsza od pierwowzoru KA,jaki z tego wniosek...
vip3r 28.08.2008, h. 09:53 vip3r
dobrze że jest chińska alternatywa - bo przynajmniej teoretycznie powinna zmusić do obniżenia cen lepszych firm.

Ale nie wymyślajcie prosze że chińszczyzna jest lepsza, bo to chyba mogą mówić tylko osoby które markowej repliki, czy cześci do porównania w rękach nie miały.

natomiast trzymam kciuki za chińskich producentów i liczę że z czasem materiały i wykonanie bedzie coraz lepsze. już po replikach widać niesamowitą poprawę w ciągu ostatnich 2 lat.
Marius7 28.08.2008, h. 10:04 Marius7
jezuu... kiedy się skończy "falla emek" nie mogą robić akcesoriów do broni z prawdziwego zdarzenia (oprócz kauachów, bo ich też jest tyle że nie zliczysz... ) np. FN FAL, G3A3.... HK33, SWD Dragunow (żeby wreszcie taki zrobili snajpe tylko żeby znowu nie była SPR za 2000 tysie i za co tu płacisz? za metal i drewno na korpusie?
Promant 28.08.2008, h. 10:10 Promant
Każdy sobie rzepkę skrobie. Jeden kupi KA i będzie używał długo i szczęścliwie, drugi kupi chińskie przedłużenie i w tym samym czasie wymieni ze trzy razy.

Zapewne obaj będą zadowoleni.

KA różni się także tym detalem, że w komplecie znajduje się dłuższa śruba, a przy chinolu trzeba ją sobie chyba samemu wystrugać. No ale w końcu: co za problem, na tym poziomie jakości wystarczy dokleić kropelką kawałek gwintu do starej śruby i nie bedzie różnicy w wykonaniu.
Jackall37 28.08.2008, h. 11:05 Jackall37
A ja też chcę z logo Łucznika, ale lepiej konwersję na Beryla
Manyu 28.08.2008, h. 11:29 Manyu
Tylko czy naprawde warto wydac ponad 500 $ na body KA czy lepiej po prostu kupic za 40$ chińskie body i sie o nie niemartwic i po prostu jak sie zepsuje puzniej kupic drugie...
Mikolaj_L 28.08.2008, h. 12:19 Mikolaj_L
"Ale nie wymyślajcie prosze że chińszczyzna jest lepsza, bo to chyba mogą mówić tylko osoby które markowej repliki, czy cześci do porównania w rękach nie miały."

vip3r,rozumiem,że to po części do mnie.
Nie ma co porównywać markowe replik od tych Chińskich,ale rozmawiamy tu o niewielkim gówienku przed kolbę,która posłuży Ci równie długo co markowy,ponieważ nie wyobrażam sobie,żeby kawałek takowego znalu mógł sam z siebie się rozpaść.(tu trochę do Promanta).
Promant 28.08.2008, h. 12:52 Promant
Widzę Mikolaj_L, że piszesz z głebokości swojego nastoletniego doświadczenia.

No więc wyobraź sobie, że na tym "gówienku" ma się trzymać połowa ciężaru repliki, a w przypadku zawieszenia jednopunktowego - cały ciężar repliki.

Możesz na tym powiesić full metala i później się lekko zdziwić jak sprzęt walnie np na beton i po ptakach. Straty ciut większe niż koszt zakupu markowego "ucha". Co ma znaczenie zwłaszcza przy wypinanym QD.
Ucho zawieszenia potrafi trzasnąć w markowym sprzęcie - tym bardziej nie zawierzę chinolowi.

ZnAL ZnAl'owi też nierówny. Znalowa muszka ICSa straciła tylko farbę po przyładowaniu z kilku metrów w mur, a znalowa muszka cymy w ak104 pękła przy opieraniu repliki o drewniany bok szafy.
No ale Ty wiesz lepiej mistrzu.

Mikolaj_L 28.08.2008, h. 13:29 Mikolaj_L
Kierując się twoją wypowiedzią i wieloletnim doświadczeniem...wnioskuję,że sądzisz,że to przedłużenie,rzeczywiście pęknie,ale chciałbym Cię oświecić.Nikt nie ma racji.W końcu kto z nas (łącznie ze mną) może oceniać dany produkt na podstawie zdjęć i opisów?
Mimo tego co napisałem wcześniej nie dam głowy za to,że muszka nie pęknie ale równie dobrze mogła by pęknąć muszka od KA,więc zakończmy te wymianie zdań,bo do niczego nie dojdziemy nie znając źródła tematu naszych rozpatrywań.
Promant 28.08.2008, h. 22:05 Promant
Zasuwasz chłopcze jak za starych dobrych czasów demagogii socjalistycznej.
Tak się składa, że ja mam porównanie części markowych i ich odpowiedników chińskich, i to nie od dziś.
A swoje wypowiedzi opieram wyłącznie na doświadczeniu własnym, a nie na tym co przeczytałem na forach, więc faktycznie darujmy sobie tę dyskusję.
Może jak już będziesz po pierwszej strzelance, to zaczniesz zbierać własne doświadczenia i na nich opierać swoje mądre sądy.

I czytaj ze zrozumieniem. Guzik Ci da, że wytrzyma przedłużenie, jeśli wyrobi się i puści ucho QD zawieszenia. Zrozumiesz jak będziesz zbierał resztki repliki po upadku.
Mikolaj_L 01.09.2008, h. 12:39 Mikolaj_L
Zawsze musisz mieć swoje ostatnie słowo i nie oceniaj proszę ludzi po pozorach staruszku.
Czyli mam rozumieć,że posiadasz zaczep od KA i BOYI i ten rzeczywiście Ci się złamał,tak? Nie? Jak nie to nie masz co wyciągać pochopnych wniosków.A jak tak to czynię honory.Chociaż nie wiem,bo nie miałem i nie wykluczam takiej możliwości pęknięcia danego zaczepu,może zapytamy kogoś kto go miał...
I nie dyskryminuj mimo wieku,jak napisałem: nie oceniaj ludzi po pozorach.