Daj cynk
Reklama

Aktualności

VIVA: MG34, nowe informacje

Aktualności, 27.08.2008, h. 21:47, dodał: Promant
35

Firma VIVA udostępniła nowe zdjęcia repliki AEG MG34. Znana jest już także garść szczegółów technicznych.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wiadomo już, że MG34 firmy VIVA jest repliką AEG. Firma VIVA potwierdziła także wstępnie datę premiery rynkowej repliki MG34 na koniec września bieżącego roku.

 

 

 

W replice zastosowano gearbox TM version 6. W komplecie z repliką nabywca otrzyma baterię 8.4V.

 

 

 

Jest to replika full metal, w której konstrukcji użyto "metalu" oraz aluminium. Kolba wykonana jest z drewna. Okładziny chwytu wykonano z tworzywa.

 

 

 

Długość repliki: 1230mm. Waga: 6kg.

 

 

Niestety nadal nie są znane żadne szczegóły na temat systemu podawania BB ani ewentualnego magazynka.

 

 

 

 

 

Źródło:

www.rsov.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Harki 27.08.2008, h. 21:49 Harki
Z czym takim na strzelance się pokazac to +100 do lansu
OC14Groza 27.08.2008, h. 21:54 OC14Groza
to po prostu piękne
przemek10 27.08.2008, h. 21:55 przemek10
hmm VIVA co to za firma ?
Panocek 27.08.2008, h. 22:01 Panocek
Pickne. Tylko mnie ciekawi, co to ten "metal" (zapewne znal) i czy ma charakterystyczny podwójny spust.

Marzy mi się Mg (mniejsza czy 34 czy 42) z mechanizmem przesuwu taśmy, pozorując strzelanie (łuski i kaem w replice to się wyklucza, ale takie taśmy nierozsypne od ostrego...)
Dragunow 27.08.2008, h. 22:13 Dragunow
"Kosiarka do aliantów" XD idealnie...
Genneth 27.08.2008, h. 22:17 Genneth
I +6kg do obciążenia
METEOR 27.08.2008, h. 22:23 METEOR
Ciekawe czy dało by się tam wepchnąć GB on minimi CA :D:D
Ahmed 27.08.2008, h. 23:02 Ahmed
"Z czym takim na strzelance się pokazac to +100 do lansu"
dobre a ja myślałem że lansują się tylko panowie z emkami.
To że ktoś ma mg tomka nie znaczy że sięlansuje a uwielbia giwery które mają duszę!!!
pozdrawiam Ahmed
Psycho_Mantis 27.08.2008, h. 23:07 Psycho_Mantis
nie do lansu, tylko do respektu! Nieno, joke taki. faajny niszczyciel!
kojt3627 27.08.2008, h. 23:14 kojt3627
Może to efekt zmęczenia ale czy tam pod spodem nie ma klapki wyrzutni łusek od seri M? I gdzie w nim jest gniazdo magów?
Promant 27.08.2008, h. 23:19 Promant
Gniazdo jest tam gdzie powinno. A klapka też jest - nikt nie wie po co.
Zielarz 27.08.2008, h. 23:41 Zielarz
Sprzęt dla kolekcjonerów.
Kosa30 27.08.2008, h. 23:53 Kosa30
ładna replika..naprawde niezła...
Kondor220V 27.08.2008, h. 23:53 Kondor220V
Takie coś na balkonie zamontować na osiedlu i likwidować wydzierające się dzieciaki xD.(żarcik:P) Fajny byłby ten mag okrągły do niego.
Cthulhu 28.08.2008, h. 02:13 Cthulhu
Aj tam. Ja tej klapki nie widzę (może to sprawa tego, że wcale jej widzieć nie chcę? )
MG zdaje się być piękny i z chęcią bym go kupił, tylko nie podobają mi się zdjęcia na czarnym tle - replika jest przez to mniej widoczna i wydaje mi się, że nie widać przez to zbyt dobrze detali czy ogólnie samej repliki.
Tuksiak 28.08.2008, h. 07:30 Tuksiak
Cthulhu markieting, markieting .
Ale replika mimo wszystko sliczniutka... Mniami...
Harki 28.08.2008, h. 09:11 Harki
Się czepiacie, niedługo to nic nie będzie można napisac ..
Morn 28.08.2008, h. 09:20 Morn
tak na logikę to ta klapka chowa regulację Hop up'a.
Tak przynajmniej mnie się wydaje.
A sama MGta śliczna, ciekawe czy też można wymieniać lufę?
VITREUS 28.08.2008, h. 09:48 VITREUS
A jest jakaś replika w której nie można wymieniać lufy?
alnus 28.08.2008, h. 09:50 alnus
Bateria 8,4V? Trochę mało jak na broń wsparcia.
maeglin 28.08.2008, h. 09:56 maeglin
Wymienić lufę ,tak jak w oryginalnej MGcie.
Jeśli bebechy, tak jak gearbox będą miały standardy przypominajace TM, przy baterii 8,4 będzie to miało jakieś 290fps'ów..
Na ASG raczej średnie, ale do rekonstrukcji coś pięknego
Marius7 28.08.2008, h. 09:57 Marius7
Piękny....... Maschine Gwehr 34 o ile sie nie myle w "ortografii" czy tam "interpunkcji"
Zalmen 28.08.2008, h. 09:59 Zalmen
To jest piękne i dotego w przyzwoitej cenie (700$)
Panocek 28.08.2008, h. 10:29 Panocek
Producent napisał, że ma to to GB v6. Więc jaki problem z tuningiem/naprawą?
Phillip1944 28.08.2008, h. 11:11 Phillip1944
"Kosiarka do aliantów" to był właściwie mg42 ale to też jest wypasione. I Viva to producent widac wysokiej klasy bo na bieżąco informuje o postepach prac itp. a AGM który ponad 3 miechy temu zapowiedział mg42 i mp44 (na które czekam bez skutku...) i skończyło się jak narazie na zapowiedziach... A magazynek będzie być może taki jak w mg42 od bodajże shoei ale to tylko moje przypuszczenia.... A szok to by był jakby mg był ka kartidże na taśmie hehe
Jackall37 28.08.2008, h. 11:11 Jackall37
O Boże, to se kupcie batkę 12V !

Zresztą na STU 8,4 z M130 sobie radzi świetnie.

Tylko szkoda, że reszta "metal", domyślam się że to o szit-metal chodzi :/
Panocek 28.08.2008, h. 13:34 Panocek
Najzapewniej zarówno 34 jak i 42 będą zasilane z repliki 50 nabojowego bębna. Wątpię, by chciało się produkować chińczykom osobne skrzynki na 250 naboi.
rostal 28.08.2008, h. 13:35 rostal
Jakie to oblesne... xD
kokonesko 28.08.2008, h. 19:00 kokonesko
ty jestes oblesny
Morn 28.08.2008, h. 20:16 Morn
Panocek - te bębny w oryginale mieściły 75 naboi
Panocek 28.08.2008, h. 21:05 Panocek
Ale taśmy do MG34/42/3 są nierozsypne i tylko w odcinkach po 50.
Mowa o tym jajku $3

i to ma pojemność 50 nabojów.

EDIT
Faktycznie, są "jaja na 75" do MG, ale to bardziej C-magi, miż pojedyńcze jajka.
Tu jest troche o MG i jajach .
$3
mgeldarion 29.08.2008, h. 13:21 mgeldarion
<!--QuoteBegin-Marius7+--><div class='quotetop'>(Marius7)</div><div class='quotemain'><!--QuoteEBegin-->Piękny....... Maschine Gwehr 34 o ile sie nie myle w "ortografii" czy tam "interpunkcji"<!--QuoteEnd--></div><!--QuoteEEnd-->

"Maschinengewehr 34" gwoli ścisłości
fifka57 30.08.2008, h. 12:54 fifka57
/mgeldarion
"Maschinengewehr 34" gwoli ścisłości

Ta wersja jest takze błędna

"Maschinegewehr 34" - wersja poprawna
kamczatka42 31.08.2008, h. 09:48 kamczatka42
marzenia się spełniają..
_rafal_86_ 03.09.2008, h. 11:48 _rafal_86_
fajne
ciekawe jak będzie z MG42 czy MP44
widać ze firmy produkujace repliki zaczynają o NAS dbać
jest coraz lepiej z produkcja replik broni z czasow IIw.ś.
teraz tylko czekac na reszte premier...