Daj cynk
Reklama

Aktualności

ASG Shop: nowe akcesoria KA

Aktualności, 27.08.2008, h. 14:06, dodał: Promant
13

Oferta sklepu ASG Shop powiększyła się ostatnio o szereg ciekawych części i akcesoriów wysokiej jakości, produkcji firmy King Arms, dedykowanych do replik AK oraz M4/M16.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sklep ASG Shop powiększył ostatnio swoją ofertę o szereg ciekawych części i akcesoriów produkcji firmy King Arms, dedykowanych do replik AK oraz M4/M16. Produkty charakteryzują się wysoką jakością wykonania i użytych materiałów. Są wśród nich: muszka składana z uchwytem QD do zawieszenia Vltor Sight Tower [99PLN] oraz metalowy korpus - Vltor MUR [559PLN].

 

 

 

Uchwyty typu QD do zawieszenia, montowane przy kolbie M4/M16: stałej [w zestawie znajduje się przedłużona śruba do kolby stałej, cena 149PLN], kolbie teleskopowej [144PLN] oraz na kolbie teleskopowej [139PLN].

 

 

 

 

A także uchwyt zawieszenia QD montowany przy muszce [144PLN].

 

 

Seria stalowych osłon spustu do replik AK, z powiększonymi dżwigniami zwalniacza magazynka. Cena: 45PLN.

 

 

 

 

 

Chwyty pistoletowe do Systema PTW typu Tango Down [109PLN] oraz G27 [119PLN].

 

 

 

Stalowe tłumiki płomienia do replik M4/M16: PRI MSTN QCB oraz Saylors Machine Phoenix, w cenie 99PLN.

 

 

 

Stalowe tłumiki płomienia typu Troy Medieval type I i type II oraz Phantom 5M1, w cenie 119PLN.

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.asgshop.pl

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Psycho_Mantis 27.08.2008, h. 14:13 Psycho_Mantis
Właśnie przed minutą przeglądałem asgshop.pl i patrzyłem na różne pierdułki! Fajna ta składana muszka do M4.
zajaszcze 27.08.2008, h. 14:51 zajaszcze
No muszka poprostu cudo... Chyba sobie ja kupie...
A w dodatku to body no po prostu cudeńko...
Morn 27.08.2008, h. 15:04 Morn
Bardzo dobry pomysł te powiększone dźwignie zwalniacza do AK, w końcu coś przydatnego czego jeszcze nie było, a nie ciągle tylko nowe body do Mek i tłumiki płomienia...
poldeck 27.08.2008, h. 15:36 poldeck
Te zwalniacze do kałacha są tak badziewne, ze aż brak słów... I kto zakłada takie tłumiki ognia na emki? :-/
Kondor220V 27.08.2008, h. 15:38 Kondor220V
jak Hurra to bardziej do kałachów:) emki to bardziej Hooah XD
BTW Hurra niech żyją Kałachy xP
lupek 27.08.2008, h. 16:00 lupek
Cenami uchwytów do zawieszenia to się ośmieszają śmiać się chce 144 zł hahhaaha
Jackall37 27.08.2008, h. 16:21 Jackall37
Ja tam problemów z wyjęciem maga w AK nigdy nie miałem, ale za to Pr0 jest - jeszcze fajniejsze by było, gdyby takie wyspawać samemu - dopiero by pięknie wyglądało


Może kiedyś w dalekiej przyszłości selektor do Tantala się pojawi
dodo 27.08.2008, h. 16:23 dodo
A czy się się ktoś orientuje i ma pewność co do tych chwytów pistoletowych typu G27 czy one są symetryczne profilowane dla praworęcznej częścil udzkości?
men3L 27.08.2008, h. 16:34 men3L
Może zrobimy konkurs na najbardziej odpicowaną emke wszelkiej maści ?
Ravenkan 27.08.2008, h. 16:48 Ravenkan
Chwyty są symetryczne.
Wszystkie te błyskotki może i wyglądają fajnie, ale cenę mają po prostu powalającą... ;|
penio151 27.08.2008, h. 17:35 penio151
Taaak znowu Mki i nie Hurrra tylko Urrraa Kolejne "wyflaczacze" choć interesuje mnie ten Phoenix, ale cena zaporowa.
KARMA_Alex 27.08.2008, h. 20:18 KARMA_Alex
slowo komentarza- do zamontowania VLTOR front tower na PTW wymagane jest delikatne przyszlifowanie oraz inne zabiegi w celu dopasowania to systemy.

jednakze da sie zalozyc :]
Germ 28.08.2008, h. 12:05 Germ
Zaczynam kombinować, jak przymocować ten powiększony zatrzask magazynka do swojego "bojca". Bo jak wiadomo, w bojcach osłona spustu jest przynitowana do korpusu.