Daj cynk
Reklama

Aktualności

VFC: granatnik EGLM

Aktualności, 25.08.2008, h. 23:46, dodał: Promant
28

Firma Vega Force Company po raz pierwszy udostępniła fotografie, właśnie opracowywanej, repliki granatnika SCAR EGLM.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Interesująca informacja dla fanów ASG czekających na replikę granatnika EGLM: firma Vega Force Company udostępniła serwisowi AirsoftNews EU fotografie, właśnie opracowywanej, repliki SCAR EGLM. Wprawdzie są już na rynku wersje karabinu SCAR z granatnikiem w komplecie oraz EGLM stand alone czyli granatnik autonomiczny - wciąż jednak brakuje rozsądnej, konkurencyjnej, propozycji sprzedawanego osobno granatnika przystosowanego do montażu na replikach karabinu SCAR. Na zdjęciach przedstawiono testowy prototyp, jeszcze nieukończony i niekompletny - bez urządzenia spustowego, ale już teraz widać detale wyglądu. Interesująco prezentuje się także lufa repliki granatnika ;).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.airsoft-news.eu

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Dezerter 25.08.2008, h. 23:55 Dezerter
Jakoś tak kosmicznie to wszystko wygląda.
Austin 26.08.2008, h. 00:33 Austin
te scary to najbrzydsze wynalazki jakie widzialem...
Kondor220V 26.08.2008, h. 00:35 Kondor220V
Pomyśleli chociaż o celowniku do granatnika, widać że się starają:) W sumie to VFC już dawno nas do tego przyzwyczaiła.
Flame 26.08.2008, h. 00:42 Flame
a mi brakuej tej części która nachodzi na gniazdo magazynka bo chyab taka powinna być.
Jangi 26.08.2008, h. 00:46 Jangi
Będzie będzie To tylko prototyp.
SebaGt90 26.08.2008, h. 00:51 SebaGt90
Ciekawie wymyślili z atrapą gwintowanej lufy do granatnika naprawdę fajnie to wygląda.
Kajor 26.08.2008, h. 01:02 Kajor
Ciekawe czy będzie też czarny, żeby pasował do mojego scara... I żeby kosztował max. tyle co star.
HateMe 26.08.2008, h. 01:08 HateMe
Stand alone, nie elone.
kydrys 26.08.2008, h. 01:17 kydrys
gdzie on ma spust?
Wolf.Tns 26.08.2008, h. 01:21 Wolf.Tns
Napisane jest przecież, że to nie kompletna wersja i nie dokończona...heh...
Benchm4de 26.08.2008, h. 10:33 Benchm4de
Wiem, że powinienem skomentować granatnik ale zawsze jak patrze na SCAR'a to moja uwagę przykuwa ta "przepiękna" kolba w kształcie kalosza :/ Koleś, który ją projektował lepiej by się sprawdził w branży obuwniczej.
kerth 26.08.2008, h. 10:52 kerth
Niektórzy przeginają.
"kydrys
26-08-2008, 01:17
gdzie on ma spust? icon_neutral2.gif"

"Na zdjęciach przedstawiono testowy prototyp, jeszcze nieukończony i niekompletny - bez urządzenia spustowego"
Foka 26.08.2008, h. 10:54 Foka
Bo to trzeba umieć czytać, a nie tylko obrazki oglądać...
Sariel 26.08.2008, h. 11:32 Sariel
Jak nie dorobią jakieś płynie wchodzącej w wygląd repliki zabudówki na gniazdo magazynka to będzie brzydkie...
JedyKnight 26.08.2008, h. 12:06 JedyKnight
Czepiacie się kolby. Przecież broń nie robi sie po to aby chodzic z nią po wybiegu, tylko po to aby była skuteczna, dobrze sie nia manewrowało, itp.
Germ 26.08.2008, h. 12:21 Germ
Strzelałeś ze SCAR'a? Miałeś kolbę przy ramieniu? Jeżeli nie, zamknij mordę i nie gadaj o wyglądzie.
Ciekawi mnie, czy gwint będzie miał jakiś wpływ na tor lotu kulek...
Promant 26.08.2008, h. 12:46 Promant
Tylko trochę grzeczniej proszę, tu nie onet.
tzenth 26.08.2008, h. 13:03 tzenth
Granatnik w sumie nawet ladnie wyglada i dobrze sie komponuje z bronia jednak wydaje sie taki jakis... duzy. ogolnie strasznie duzo miejsca zajmuje. Te m203 sa jakies bardziej zwarte pewnie dla tego ze nie posiadaja zadnych zbednych czesci czy okladzin.
men3L 26.08.2008, h. 16:23 men3L
Dziwne, chyba zboczony jestem bo strzelałem, obmacywałem SCAR'a VFC i jakoś efektu kalosza nie odczułem, przypasowała mi nawet ta kolba. Gościu, gościu... stopnij trochę, bo chyba już wszystkie rozumy, za przeproszeniem, powpierdalałeś.
Benchm4de 26.08.2008, h. 18:37 Benchm4de
Ludzie przecież nie piszę o jej walorach użytkowych tylko estetycznych. Nie wymądrzam się tylko przedstawiam moje zdanie. Jak komuś to nie pasuje jego sprawa. I kultury troche :/
Germ 26.08.2008, h. 22:20 Germ
Karabin nie ma za zadanie ładnie wyglądać. Karabin ma służyć do obrony. To nie jest wybieg tylko miejsce gdzie giną ludzie... (dla niekumatych - to o ostrej wersji)
Jackall37 27.08.2008, h. 00:38 Jackall37
TAK WIĘCEJ SCARÓW !!!!

Może kiedyś wyprą emki i AK będzie miał godnego przeciwnika

(chociaż perspektywa jest przytłaczająco odległa, a co do wyglądu, to się nie czepiajcie - modułowy gun, to jak narazie przyszłość )


edit

Większy od M203 ???
Tylko nie wisi na risach pół metra pod lufą jak cytat: "jaja u buhaja".
Huey 27.08.2008, h. 09:05 Huey
Chyba te komentaże o kolbię są napisane przez tych co nie mieli jej nigdy na ramieniu. Co do granatnika szczegulnie podoba mi się w nim gwint lufy ,ale raczej nie będzie to miało wpływ na tor lotu kulek.
Hekatomba 27.08.2008, h. 11:26 Hekatomba
Jakos nie wygląda to tak jak powinno wyglądać. To nie jest 100% EGLM
Woody 27.08.2008, h. 21:01 Woody
Hekatomba, naucz się czytać, a nie tylko obrazki oglądasz. Nadal nad nim pracują, to pewnie nawet prototyp jezcze nie jest.
Fikus 27.08.2008, h. 21:56 Fikus
"Kałasznykowy" i tak rządzą