Daj cynk
Reklama

Aktualności

King Arms: Galil SAR

Aktualności, 25.08.2008, h. 12:24, dodał: Promant
16

Firma King Arms zapowiedziała replikę z serii blow back AEG: Galil SAR. Z materiałów promocyjnych wynika, że firma King Arms planuje rozwijanie w przyszłości serii replik AEG Galil o kolejne wersje tego karabinu.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma King Arms zapowiedziała wypuszczenie na rynek repliki blow back AEG: Galil SAR. Replika ta wykonana będzie z następujących materiałów: stal [np. pokrywa komory zamkowej] , aluminium 6065 [korpus], nylon fiber [grips]. Waga: 3.2kg. Długość: 62/86cm. Długość lufy wewnętrznej: 360mm. Gearbox z łożyskowaniem 7mm. Lewostronny selektor wykonany w formie atrapy oraz mechaniczne przyrządy celownicze typu night flip up. W stock'u magazynek o pojemności 130BB.

 

 

 

Galil SAR firmy King Arms to replika typu blow back AEG. Mieści akumulator typu stick, aż do 12V 1400mAh.

 

 

Posiada licencjonowane oznaczenia.

 

 

Póki co: niewiele jest dostępnych informacji, lecz z materiałów promocyjnych wynika, że firma King Arms planuje rozwijanie w przyszłości serii replik AEG Galil. Na stronie King Arms, obok repliki Galil SAR, bazy montażowej pod optykę do Galil'a oraz magazynków typu hi-cap, pokazane są także kolejne wersje tego karabinu: Galil AR, Galil ARM i Galil MAR.

 

 

Z innych ciekawostek: firma King Arms włączyła do oferty kolejny display do replik AEG - tym razem z serii G3.

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.kingarms.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Benchm4de 25.08.2008, h. 12:28 Benchm4de
Piękny! Materiały, wygląd, ciężar - super! Ciekawe jaka będzie cena...
evel 25.08.2008, h. 12:40 evel
Mniam! ooo i są te plastykowe podstawki pod moją Gi3TE.Nie wiem czy to się będzie trzymało
sakai80 25.08.2008, h. 13:04 sakai80
Uroczy ten Galil i w sam raz będzie pasował do mil-sim'ów w strefie Gazy.
Dalej 25.08.2008, h. 13:22 Dalej
imitacja selektora?

Znaczy co, strzelać będzie tylko full auto?
Kajor 25.08.2008, h. 13:50 Kajor
Lewostronny jest atrapą. Wajcha powinna działać normalnie.
JKL 25.08.2008, h. 13:54 JKL
Imitacja selektora z lewej strony. Z prawej masz AK style działający.
Germ 25.08.2008, h. 13:58 Germ
Jak były konwersje z Kałasza na Galila, tak teraz będzie konwersja z Galila na Kałasza...
Jackall37 25.08.2008, h. 14:40 Jackall37
Chociaż BB im się udał, właśnie o taki chodzi, a nie ten przekombinowany z G&G.

Ciekawe po ile ten gail, bo jak w cenie VFC, to rewolucji nie będzie...


Tylko to body z alu - rzucić na ziemię bym się bał, a lubię repliki, których nie trzeba niańczyć.
SoP-PeL 25.08.2008, h. 15:13 SoP-PeL
To body jest z Alu, nie ze ZnAlu - proponuje sprawdzić własności wytrzymałościowe w internecie stopów a później psioczyć na materiał.
Tuksiak 25.08.2008, h. 15:26 Tuksiak
Jeszcze niech pod FAL`a zrobią ładny prezenter i pełnia szczęścia będzie .
A Galilek niczego sobie.
HateMe 25.08.2008, h. 17:24 HateMe
Łeeee, wszystko fajnie, ale znów Galil z niedziałającym właściwym selektorem...
Promant 25.08.2008, h. 21:23 Promant
Ważne, że ktoś zacznie robić Galile. Bo teraz są tylko niejasne obietnice chińszczyzny i drożyzna konwersji np Inokatsu.
VFC/Avalon też kosztuje.
Zapewne King Arms będzie równie drogi.

Ale pojawienie się konkurencyjnego produktu może spowodować spadek ceny.
Sariel 25.08.2008, h. 23:11 Sariel
Drodzy państwo, ale cena to nas pewnie zabije....
Kondor220V 26.08.2008, h. 06:39 Kondor220V
Miło by było gdyby oznaczenia były w języku hebrajskim, jak przystało na izraelską klamę. Wiem że być może ta wersja galila ma angielskie oznaczenia ale mimo wszystko klimacik by był;)
ramiel 26.08.2008, h. 08:26 ramiel
Ciekawe jaka będzie cena.
Jackall37 27.08.2008, h. 00:21 Jackall37
@SoP-PeL

A gdzie ja napisałem że to jest ze ZnAl-u ?

Porównywałem z Gailem Avalon-a, który jest ze stali.

Przy porównaniu modułu Younga stali i aluminium jednak trochę widać różnicę.