Daj cynk
Reklama

Aktualności

VFC: prezentacja produktów na Hooha 2008

Aktualności, 22.08.2008, h. 21:16, dodał: Promant
23

Firma Vega Force Company zaprezentowała swoje produkty na cyklicznych targach w Taipei. Hooha 2008 to okazja, głównie dla taiwańskich producentów replik airsoft'owych, do prezentacji nowych produktów oraz akcesoriów.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma Vega Force Company zaprezentowała swoje stoisko z nowymi produktami na cyklicznych targach Hooha 2008 w Taipei. Są wśród nich całkowicie nowe propozycje, jak również "wariacje na temat" replik już będących na rynku. Również repliki Avalon, sprzedawane pod wspólną marką VFC/Avalon. Poniższe zdjęcia prezentują nową ofertę targową VFC. Pierwsza propozycja to replika SCAR H SSR(Sniper Support Rifle) - prototyp.

 

 

 

Replika KAC-PDW, której premiera rynkowa przewidziana jest na koniec bieżącego roku.

 

 

 

Prototyp repliki KAC-PDW w wersji FDE.

 

 

Repliki He SR E3 IMS oraz SR15 E3 IWS, które będą dostępne na rynku już we wrześniu.

 

 

Seria AKM: AKM, "bulgarian" AKMS oraz AKMSU.

 

 

Seria SOPMOD AK: SOPMOD AKM, SOPMOD AK Carbine oraz SOPMOD Krnikov PDW.

 

 

Repliki: MK18 MOD0, SOPMOD M4, M4 z granatnikiem M203 oraz SPRMK12 MOD1.

 

 

Repliki: SPR MK12 MOD0, M4 CQBR oraz M4 CQB SD.

 

 

Karabin AVALON SPR MK12 MOD1.

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.airsoft-news.eu

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
LogaN 22.08.2008, h. 21:34 LogaN
Patrząc na pierwszy karabin od góry z głównej fotki - przekonałem się do SCAR'a . Te repliki robią naprawdę spore wrażenie.
Wolf.Tns 22.08.2008, h. 21:38 Wolf.Tns
Właśnie wczoraj zobaczyłem te zdjęcia i naprawdę także SCAR zrobił na mnie wrażenie ;]
7.62 22.08.2008, h. 21:53 7.62
SOPMOD AK... ohyda x100.
Kałach to chyba jedyna broń która ładnie wygląda "nago".
kupolud231 22.08.2008, h. 21:59 kupolud231
Te nazwy emek są tak zagmatwane , a mówi się że najwięcej wersji ma AK.
Sopmod AK wygląda ohydnie , Volt ma racje. A SCAR pikny
Promant 22.08.2008, h. 22:05 Promant
Bo SCAR robi wrażenie tylko w takiej: długiej wersji.
Benchm4de 22.08.2008, h. 22:06 Benchm4de
Ja chcę AKM'y... najlepiej oba miodzio. Ciekawe ile będą kosztowały...
Wyborowiec 22.08.2008, h. 22:09 Wyborowiec
rzeczywiście jak tak patrze na SCAR-a od góry to mi się podoba ale jednak mógłby być czarny
Pozdrawiam
Kamil 22.08.2008, h. 22:36 Kamil
AKMSU miodzio...
Wombat 23.08.2008, h. 01:13 Wombat
Scar to naprawdę fajna konstrukcja z doczepionym z niewiadomych przyczyn kaloszem
ilian 23.08.2008, h. 07:52 ilian
Jak się trzyma tego dziwnego akema?
Germ 23.08.2008, h. 10:56 Germ
Gdybym miał kasę kupiłbym SCAR'a.
0L0 23.08.2008, h. 11:02 0L0
Gdybym miał kasę kupił bym Ferrari...
Jackall37 23.08.2008, h. 13:26 Jackall37
co za AKM, bułgarska precyzja

piękne - szkoda że na WGC tego AKMSa wciąż nie ma, tylko te AK-74 ciągle nowe
men3L 23.08.2008, h. 15:20 men3L
Im dłuższe, tym lepsze
vonmarxx 23.08.2008, h. 16:39 vonmarxx
Promant a gdzie fotki z panienkami z tej samej wystawy???

btw. spojrzcie na to:

$3

tak sie powinno reklamować repliki:)
Kosa30 23.08.2008, h. 16:56 Kosa30
gdybym miał kase to... bym ja wyydał na L115 albo m200
lemonzawodowiec 23.08.2008, h. 17:52 lemonzawodowiec
Gdybym jakimś cudem zaprojektował coś takiego jak AK SOPMOD, zaszyłbym się ze wstydu gdzieś w amazonii i nie pokazywał publicznie przez następne 10 lat.
sisi 23.08.2008, h. 18:08 sisi
AK SOPMOD jest zarąbisty, wreszcie choć troszeczkę nie przypomina lowtecha.

A taki SOPMOD Krnikov PDW nawet całkiem, całkiem.

Ale i tak czekam od ponad roku na KACa - PDW FDE.
Fikus 23.08.2008, h. 19:37 Fikus
AK SOPMOD to WSZYSTKO tylko nie AK. Nie nawidzę kałachów z kolbą od M'ki....
Ale tam gdzie jest kasa, powstają takie patologiczne dziwolągi.
Baykos 24.08.2008, h. 04:44 Baykos
Bogata oferta.
Jackall37 24.08.2008, h. 12:53 Jackall37
noooo vonmarxx, rzeczywiście potrafią przekonać do zakupu

(nie wspominając już że to jest PKM !!! )

ja bym dodał jeszcze Inokatsu - ich reklamy też zawsze mi się podobały

$3

Okota 24.08.2008, h. 15:19 Okota
Dajcie PKMa i OC-14 Groza... Potem ewentualnie SWD...