Daj cynk
Reklama

Aktualności

FNC G&G w ofercie Gunfire

Polska, 16.02.2012, h. 11:58, dodał: Promant
28

W ofercie sklepu Gunfire.pl dostępna jest licencjonowana replika karabinu FN FNC produkcji G&G.



Sklep Gunfire.pl włączył do oferty replikę karabinu FN FNC, produkcji firmy Guay Guay, o której wielokrotnie pisaliśmy w starszych newsach i relacji z targów IWA. Replikę wykonano na licencji FN Herstal.

Składana kolba, górna część korpusu, atrapa rury gazowej oraz znaczna część drobnych elementów wykonane zostały ze stali.

Długość repliki: 760 / 1015mm. Waga: 4100g. Prędkość początkowa: ~380fps. Długość lufy wewnetrznej: 443mm. Hop up regulowany. Pojemność magazynka: 450BB. Cena: 1567.67PLN.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.gunfire.pl

Ocena wszystkich (5.50, głosów: 4)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
yaro 16.02.2012, h. 12:25 yaro
kurde, fajne, ale to body jakieś takie nie za ładne :p
Co jest złego w tym korpusie? :)
esco 16.02.2012, h. 12:50 esco
esco 16.02.2012, h. 12:50 esco
Co jest złego w tym body? :)
no brzydka jest jak to najnowsze dziecko kałacha ;p akurat mi sie nie podoba za bardzo... ;p
i nie złego tylko nieładnego :p
yaro 17.02.2012, h. 00:11 yaro
poiu007 16.02.2012, h. 13:17 poiu007
Wszystkie bronie FN Herstal są cudne.
Seth 16.02.2012, h. 13:22 Seth
Używamy w ekipie tej repliki ale w wersji szwedzkiej Ak5B /konwersja: inny grip + zielona kolorystyka/. Kultura pracy, parametry bez zarzutu. Swoje też waży;-) Mogę jedynie polecić;-) Zwłaszcza, że nie jest to kolejna Mka, wariacja na temat AK..czy G36.. Na imprezach kilka razy słyszałem: ale dziwny Galil;-))))))) Miło, że w PL /swoje importowaliśmy ze Szwecji/.
Ja jak miałem VFC KAC PDW to mnie się pytali: "Czego to była replika?"
Wiewioor 16.02.2012, h. 13:35 Wiewioor
CQBRAY 16.02.2012, h. 17:45 CQBRAY
No nie wiem, za 1200 można dostać nowego ARESA....
Co kto woli. Jak dla mnie G&G jest ok. :)
rafi90 16.02.2012, h. 17:56 rafi90
W sumie to G&G ma chyba lepsze bebechy
poiu007 16.02.2012, h. 22:04 poiu007
Rico9706 16.02.2012, h. 21:46 Rico9706
Mnie się wszystko podoba, ładna replika ;)
Karpecek 16.02.2012, h. 22:12 Karpecek
Cudo! <3 Oj zaboli kieszeń, zaboli... :<
Frontal 16.02.2012, h. 22:49 Frontal
Dobra replika dla airsoftowych hipsterów.
oskrb 17.02.2012, h. 01:04 oskrb
"suwak" czyli zapewne zamek ;)
no włałsnei czy ktoś może wytłumaczyć do czego służy w ostrej element tak doskonale widoczny na 7 i 8 zdjęciu? z góry thx
Pewnie po odkręceniu tej części można zdemontować "suwak", a po je ponownym założeniu, nie sypie sie piach pod "suwak" :) Ale to tylko moja teoria...
mdblack 17.02.2012, h. 02:33 mdblack
A nie jest to jakieś cudo do montażu optyki jak np szyna boczna w AK?
poiu007 17.02.2012, h. 16:02 poiu007
to nie ma nic wspólnego z jakimkolwiek montażem. Element ten jest ruchomy (góra-dół) jak zamek sie cofa to na tyle daleko, że blaszka ta podnosi się. Krótko mówiąc: pełni rolę osłony. Ten sam patent masz w M249 (też FN)Wersję ostrą w działaniu można zobaczyć na filmikach w youtube - wystarczy wrzucić w wyszukowarkę FNC
lojtnant 18.02.2012, h. 14:10 lojtnant
facek20 17.02.2012, h. 01:33 facek20
Mnie sie bardzo podoba ale z braku risów bym go nie wzioł
Tuksiak 17.02.2012, h. 07:43 Tuksiak
Na zbrojowni ta replika jest już w kij czasu za 1499 ;-).
Przymierzałem się do niego, ale Szkodniczek zweryfikował wydatki i Tata musiał oblizać się smakiem ;-).
krugerheini 17.02.2012, h. 08:40 krugerheini
Widzę Tuksiak, że mamy podobny gust. Bo ja też bym się dał pokroić i za FALa i za FNC.
ja za FNC to bym się nie dał pokroić chociarz urodziwy to rajfel trzeba przyznać ale za FAL w wersji SA58 OSW już tak i to powoli na małe plasterki ;P
GrimPilgrim 17.02.2012, h. 10:06 GrimPilgrim
shamoth 17.02.2012, h. 09:47 shamoth
Me too ;]
FAL'ki, w szczególności KA, są tak irytujące, smukłe i kształtne jednocześnie, że kocham je jak moją babę... a może nawet bardziej bo przynajmniej nie wiercą dziury w brzuchu wynikającej z braku kontaktu z psiapsiółami ;]
Może chłopaki zrobią sesję rozbieraną i rzucą na alledrogo... przynajmniej wiem kto będzie licytował i że pójdzie w dobre ręce ;]
Staraliśmy się ją wyciągnąć od G&G, już od zeszłorocznej IWA, na razie bezskutecznie, choć przypominaliśmy się wielokrotnie - może teraz w marcu uda się coś dogadać.
Promant 17.02.2012, h. 18:13 Promant
oskrb 19.02.2012, h. 01:38 oskrb
bardzo fajny, niemniej jednak pragnę aek 971 ;]
drozdek96 19.02.2012, h. 17:39 drozdek96
bardzo ładne :D
kriss kross 23.02.2012, h. 19:18 kriss kross
bardzo ładne
rura005 27.09.2013, h. 15:57 rura005
CO wchodzi w zestaw broni (znaczy replika, magazynek, itp.)???