Daj cynk
Reklama

Aktualności

ProG4: Briley Versatility 1911

Aktualności, 17.08.2008, h. 18:57, dodał: Promant
45

Kolejna perfekcyjna replika popularnej "jedenastki" oferowana przez ProG4: pistolet Briley Versatility 1911. Replika dla nielicznych, z powodu ceny, ale zapewne jedna z najlepiej wykonanych replik tego typu.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolejna piękna replika popularnej "jedenastki": AR1391 oferowana przez ProG4, wykonana w technologii CNC, to pistolet Briley Versatility 1911.

 

 

 

Replika typu gas blow back, bazująca na modelu Western Arms. Większość części, w tym zamek, lufa i szkielet - wykonane zostały ze stali.

 

 

 

Jest to zapewne produkt dla nielicznych, z powodu ceny, która wynosi 2500USD, jednak również jedna z najlepiej wykonanych replik ASG pistoletu 1911.

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.prog4.com

www.airsoft-news.eu

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Harki 17.08.2008, h. 19:11 Harki
Droga zabaweczka
DPM 17.08.2008, h. 19:24 DPM
Droga,ale jaka piękna...
Germ 17.08.2008, h. 19:26 Germ
Ale jaka zabawa! Zabawki dzieci i dorosłych rozróżnia się w jeden prosty sposób - po cenie.
Promant 17.08.2008, h. 19:35 Promant
Serio? Znajdź mi w kiosku taki 1911 ze stali. Zwykły też może być. Oczywiście po cenie "zabawki dla dzieci".
Dragunow 17.08.2008, h. 20:00 Dragunow
Jeżeli kogoś stać to najpiękniejsza replika jaką spotkałem. Jeżeli nie stać to o cenie sie nie rozmawia!
rushek 17.08.2008, h. 20:00 rushek
fajne cacucho. Orientuje się ktoś ile może to kosztować ?
Bardos 17.08.2008, h. 20:04 Bardos
Przecież podana jest cena tego...
Cyrek 17.08.2008, h. 20:06 Cyrek
Wykonanie wyśmienite, ale nie lepsze niż zdekowanego, którego można dostać za 900 zielonych :/
Ravenkan 17.08.2008, h. 20:06 Ravenkan
Ślicznotka ;D Cena jest jednak wg. mnie zupełnie niepoważna. Istnieją w ogóle jakieś repliki broni długiej za taką kasę? o.O
rushek 17.08.2008, h. 20:07 rushek
ups niezauważyłem;]
evel 17.08.2008, h. 20:08 evel
Wygląda pysznie,ale z cenom to dowalili
Promant 17.08.2008, h. 20:19 Promant
Bawią mnie te porównania do ostrych zdekowanych. To nie rekonstrukcja. Co komu po ostrym zdekowanym skoro w asg tylko do noszenia sie nadaje, a wypychacz kabury można zrobić z najtańszego shitu. Przerobisz zdekowanego na 6mm BB?

BTW
repliki broni długiej osiągają często duuużo wyższe ceny.
Wojtass_nt 17.08.2008, h. 20:19 Wojtass_nt
2500 ?? Cos nie za duzo zer przypadkiem? :] Wiem ze cacko ale dawac ponad 5k za zabawke to OOOOOOOOOOOOOO_O
Promant 17.08.2008, h. 20:23 Promant
To nie jest zabawka, raczej egzemplarz kolekcjonerski.
pumbishon 17.08.2008, h. 20:27 pumbishon
Ale skoro egzemplarz kolekcjonerki to nie lepiej zdekowanego ?? A ten jak żaden nadaje się do noszenia w kaburze i to najlepiej takiej żeby nic nie wystawało
Huey 17.08.2008, h. 20:48 Huey
Cudo...
Promant 17.08.2008, h. 21:09 Promant
Może to zadziwiające, ale niektórzy kolekcjonują repliki asg.
poldeck 17.08.2008, h. 22:03 poldeck
Erm... RealSteel nigdy nie były takie gładkie i "wycacane"w wykonaniu .
Można to nazwać repliką kolekcjonerska pistoletu w wersji kolekcjonerskiej .
Mikolaj_L 17.08.2008, h. 22:19 Mikolaj_L
Dokładnie,to egzemplarz kolekcjonerski,na strzelanke z takim cudem (chyba w snach) bym nie poszedł.

Widać,że redaktor wrócił,chodź by dlatego,że przywitał nas nagle czterema nowymi tematami. ;]
WolfHeart 17.08.2008, h. 23:27 WolfHeart
Za zwykłego ostrego Colta wołają w okolicach 700-800 USD... Ale w wersji custom z takimi chromami i ogólnie zbajerzony to pewnie kosztowałby tyle, co ten, więc w sumie to może i uczciwa cena :>
Tuksiak 17.08.2008, h. 23:41 Tuksiak
Śliczny....
Yhhh sobie można powzdychać za to .
rostal 18.08.2008, h. 00:09 rostal
Tak Śliczny, ale chyba nawet oryginał jest tańszy...
grzybek 18.08.2008, h. 03:29 grzybek
Przyjemny, ale cena zaporowa, ech...
konvi 18.08.2008, h. 07:49 konvi
Cena dobija, ale sam pistolet miodny:)
Cornold 18.08.2008, h. 09:40 Cornold
Teraz trzeba tylko czekać na odpowiedz Naszych kolegów z Pekinu Myślę że jak już się uporają z olimpiadą to wrócą do swoich stanowisk pracy i zrobią kopie tego cacka za 500zł
wojtazkk 18.08.2008, h. 11:36 wojtazkk
Piękny
Waldi 18.08.2008, h. 11:42 Waldi
nic nie trzeba mówic wygląd mówi za cenę
Jackall37 18.08.2008, h. 12:40 Jackall37
Porządna amerykanska broń - chrom piękny

musi cudownie pobłyskiwać w kaburze, no i ludzie wtedy się będą pytać "co to"
David90 18.08.2008, h. 12:46 David90
śliczny ... a ta cena dobija
el Chupacabra 18.08.2008, h. 13:31 el Chupacabra
A mi się nie podoba Zwykły szary Colt jest dla mnie znacznie ładniejszy, oczywiście ze spustem bez dziurek, pełnym kurkiem, niskimi przyrządami celowniczymi i magicznym "M1911A1 U.S. ARMY"
poldeck 18.08.2008, h. 15:45 poldeck
I tu się, Chupacabra, z Tobą zgadzam .
Ukesu 18.08.2008, h. 18:57 Ukesu
$3
To jest dopiero piękne i cena nawet znośna .
Jackall37 19.08.2008, h. 00:59 Jackall37
@el Chupacabra

a ja też się zgodzę

co za dużo to niezdrowo - Poldeck świetnie to ująłeś

@poldeck
"Można to nazwać repliką kolekcjonerską pistoletu w wersji kolekcjonerskiej"


ja to bym takiego chciał, a nie takie chromowane cacko:

$3
Daglasss 19.08.2008, h. 11:08 Daglasss
Kiedyś sobie może takie kupię !!! Ale drogie troszke !!!
sieta 19.08.2008, h. 14:38 sieta
Jakaś porażka, żeby replika kosztowała 3 razy więcej niż ostry odpowiednik...
Psycho_Mantis 19.08.2008, h. 16:02 Psycho_Mantis
A ja to ujmę tak; Za x lat, gdy będą już repliki dosłownie niewyobrażalne dla człowieka w tej chwili (ze względu na wygląd, jak i cenę), prawdopodobnie cena tego pistoletu pozwoli na jego kupno przeciętnemu maniakowi. Tylko ciekawe jest za ile lat to będzie
A co do pistoletu- trzeba mu przyznać, piękny jest. Ale bez przesady, ileż można wydać pieniędzy na pistolet?
kosmi 19.08.2008, h. 16:24 kosmi
"Ale bez przesady, ileż można wydać pieniędzy na pistolet?"
... który i tak używany będzie tylko latem..
Jackall37 19.08.2008, h. 22:54 Jackall37
już widzę, jak ktoś z taką klamką na CQB wbija haha


-ej stary pożycz klamki, bo mi batka padła
-ok, ok - tylko jaki pakiet ubezpieczenia wybierzsz ?

Foka 20.08.2008, h. 11:27 Foka
Ile jeszcze będziecie plakać o cenę? To, że jesteście licealistami/studentami nie znaczy, że każdy ma tak jak Wy. Są ludzie, którzy mają po 3 mieszkaniia (na codzień w Wawie, na zimę w Zakopcu, a latem nad morzem), mają 5 samochodów, a na zakup latają do Nowego Jorku... I taki ktos jak będzie chciał to sobie kupi taką replikę, BO MOŻE. A Wasz tok rozumowania jest "ja sobie nie kupię, to po co ją produkują".
crogool 20.08.2008, h. 11:43 crogool
Foka, kupmy sobie po dwie. Bo jeszcze stanieją i każdy będzie miał, mówiąc "Ha! Moja w tym zasług, przetrzymałem ich, staniały!"
Augustus 20.08.2008, h. 16:16 Augustus
To że coś jest drogie i dobre nie oznacza że jest warte swojej ceny. Moim zdaniem kiedy cena repliki przekracza cenę oryginału, zakup przestaje mieć sens
Foka 20.08.2008, h. 16:23 Foka
To chyba airsoft nie jest dla Ciebie... Szyny RIS "airsoftowe" są często droższe od "ostrych" odpowiedników, magazynki do gaziaków są droższe o dostrych odpowiedników, najczęściej magazynki do długich replik (nie liczę plastikowych STARów itp najtańszych) też. Repliki hełmów ABS "lepszych producentów" sa nieraz droższe od kevlarów...

Taka TTka Hudsona też jest droższa od oryginału.
pumbishon 20.08.2008, h. 21:04 pumbishon
Nie mówiąc już o dobrych kałachach np.: od G&G
kosmi 22.08.2008, h. 18:28 kosmi
Foka w sumie ma trochę racji, ale z drugiej strony, skoro nas nie stać na taką replikę to co innego możemy robić jak nie marudzić że cena jest zbyt wygórowana?