Daj cynk
Reklama

Aktualności

Ciekawostki

Świat, 14.02.2012, h. 11:29, dodał: Promant
30

Zapowiedź PMR-30. Repliki Beryl AEG na Shot Show 2012. Prezentacja repliki King Arms Gas Blow Back M4.



Firma MadBull zapowiedziała rychłe wprowadzenie na rynek produktu swojej siostrzanej firmy Socom Gear: repliki pistoletu PMR-30, na licencji Kel Tec.

 

 

xBERYLasg.jpg

 

 

Repliki Beryl AEG zostały poniewczasie dostrzeżone jako airsoftowa nowość ARESa, po ekspozycji na Shot Show 2012. Zapewne byłoby inaczej, gdyby je reklamowano w części airsoftowej jako produkt tej firmy, jednak repliki wystawiane były jako produkt Fabryki Broni Radom, w ramach jej ekspozycji i trochę umknęły uwadze zwiedzających targi fanów airsoftu.

Na poniższym filmie można zobaczyć repliki AEG Beryl (4 minuta 55 sekunda) zaprezentowane przez FB Łucznik.

 

 

 

 

 

 

W temacie replik GBB omawia się najczęściej produkty takich firm jak WE czy GHK, ostatnio jednak coraz wiekszą popularność zdobywa również produkt firmy King Arms. Poniżej prezentacja repliki King Arms Gas Blow Back M4.

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.facebook.com

www.airsoftnews.fr

www.youtube.com

www.youtube.com

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 2)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
walekval 14.02.2012, h. 12:05 walekval
English is fun!!!
Nie ma aż takiej tragedii, na targach spotykałem gorsze rzeczy. Gość mógłby się pobawić z rdzennym angolem, dużo by mu to pomogło.
=Vincent= 14.02.2012, h. 23:21 =Vincent=
Znajomość języka to jedno, nie jest tak trudno. Ale akcent to już wymaga talentu. Nie mówię że to źle że ktoś mówi ze swoim akcentem tak długo jak da się zrozumieć co ta osoba mówi. Ale funkcja reprezentacyjna na targach w tak dużej firmie wymaga trochę więcej starań. Albo chłopak ma robotę od wujka, albo firma zatrudnia ludzi za 1500 zł.
walekval 16.02.2012, h. 11:22 walekval
Maza94 14.02.2012, h. 12:12 Maza94
dat eenglish...

Ale fajnie oglądać jak opowiadają o polskich karabinkach.
poiu007 14.02.2012, h. 12:51 poiu007
Nie no z tym angielskim to masakra:D Ale ogólnie bardzo fajnie że nasze karabinki wywołują jakieś zainteresowanie:)

Ostatni filmik -epic fail:D Nie ma to jak oglądać gościa ganiajacego po prakingu i rzucajacego się jak szmata w pralce przy muzyce zgrozy i chaosu:D
Perzan_LBN 14.02.2012, h. 13:36 Perzan_LBN
Dobry mają akcent, trzeba im przyznać :-D
A ten "komandos" w drugim filmiku - masakryczny
paint 14.02.2012, h. 13:40 paint
To najgorszy filmik od Airsoft GI, jaki oglądałem. Żenada.
I w dodatku strzelec skopiował wyraz twarzy od tego chłopca :D http://www.youtube.com/watch?v=A7J3zJHVzJM&feature=relmfu
eMBeKa93 14.02.2012, h. 14:00 eMBeKa93
Wierz mi Paint, robili już bardziej żenujące :)
Promant 14.02.2012, h. 20:16 Promant
-Otto- 14.02.2012, h. 13:58 -Otto-
Ale tego Kel-Teca to pięknie skopali... Magazynek jak w P99 na CO2, zamek nie pokonuje pełnej drogi, z tego na ile zrozumiałem z tłumaczonego chińskiego przez google translate to raz że fps jest za wysoki jak na pistolet a dwa... to nie jest na kulki 6mm a na 4,5... Pomijam już fakt zmienionego kształtu zamka/korpusu w okolicach szczerbinki.
http://www.arms-cool.net/forum/thread-108653-1-1.html
chlor 14.02.2012, h. 15:32 chlor
FB wstydziłaby się wysyłając na takie targi chłopa którego znajomość angielskiego jest na poziomie przedszkolaka.
Swoją drogą jeżeli zależało twórcom/sprzedawcom Beryla ASG na jeszcze mniejszej promocji repliki to zamiast eksponować ją na stoisku FB (ostrej) mogli go po prostu nie wypakowywać z kontenera...
Prezentacja na Shot Show zależała od Łucznika, oni są właścicielem repliki jako treningowej. Wątpię, żeby FB była w ogóle zainteresowana kwestią rynku asg. Nie do tego zamawiali replikę i nie do tego ją przeznaczają; ich odbiorcą nie mają być airsoftowcy.
A to, że replika trafiła dodatkowo na rynek airsoftowy, to już zasługa Taktycznego. 
Na Shot Show repliki znalazły się jako oferta FB w części militarnej.
Promant 14.02.2012, h. 20:21 Promant
A do kogo ma być ta replika jak nie dla airsoftowców.
Czy aby na pewno to jest PTW i nadaje się do treningu zawodowych żołnierzy ?
yakarov 15.02.2012, h. 00:39 yakarov
Zgodnie z "propagandą" tak :) Już widzę, jak armia, niedoposażona w ostre Beryle, kupuje kontener zabawek, kulek i baterii, które będzie musiała serwisować co pół roku... :)
Azur 15.02.2012, h. 11:40 Azur
Szczerze mówiąc, taki scenariusz wydaje mi się dziwnie realny...
Pritcher 15.02.2012, h. 13:54 Pritcher
dixon 14.02.2012, h. 15:41 dixon
Primo.. musiałem wyłaczyć głos... Nie wiem kto tak kaleczy angielski, ale... :D nie dało się słuchać.. Komentarz do angielskiego 'przedstawiciela handlowego':
http://www.youtube.com/watch?v=ztVMib1T4T4&feature=related
.. xD hahahaBardzo strategicznie umieścić replikę dla fanów air softu pomiędzy bronią ostrą.. x) firmy raczej mało rozpoznawanej na rynku światowym. Sorrki, możę się mylę ale Radomski Łucznik nie należy to rozchwytywanych na świecie ^^, jak Colt, Vltor, LMT, H&K, FN, Magpul, IMI, czy wieeleeeee wieeeeele innych... Ktokolwiek jak AirSoft Austria TV, albo nie wiem, którykolwiek inny portal airsoftowy znalazł BERYLA? :D Nie widziałem ^^ Taki marketingowy Head SHot :D
Specops 14.02.2012, h. 15:42 Specops
Recenzja tej emki King Armsa Airsoft GI jak na razie przypomina mi słabą kopię filmów Magpul Dynamics niż recenzję samej repliki...
maciejs 14.02.2012, h. 16:19 maciejs
Rreplika Beryla była dostępna na stoisku firmy ARES.
Być, a być to dwie różne sprawy. ;)
To że była nieznaczy że ktoś ją reklamował. ;)
dixon 14.02.2012, h. 19:21 dixon
yakarov 14.02.2012, h. 16:26 yakarov
FB. No dobra...żenada. Szacunek dla zainteresowanego, jeśli coś zrozumiał.
Z drugiej strony, typowe. Pośmiac się. Ciekawe jak mądrale piszące na forum by sobie poradziły w rozmowie ;-)
A co za różnica jak by sobie poradzili? Nie oni tam byli więc nie oni muszą sobie radzić.


Nie dziwi mnie jednak małe zainteresowanie berylem na świecie, wśród airsoftowców. Mimo wszystko to jest po prostu enty klon kałacha. Tylko u nas wzbudza jakieś dziwne podniecenie.
Guest (ID:6452) 14.02.2012, h. 17:52 Guest (ID:6452)
darksoviet 14.02.2012, h. 17:40 darksoviet
Przedstawiający broń porażka, i w języku i w informacjach..."Ya Ya egzakli" "...rajfel..."
Szaszłyk 14.02.2012, h. 19:08 Szaszłyk
Oj tam, oj tam, FB zawsze wysyła najlepszych ludzi ;) A Sebek, choć bardzo sympatyczny z niego człowiek, powinien nieco "polish his English".
Amadem 14.02.2012, h. 20:41 Amadem
Jo tam sie czepiacie. 100 łatwiej go zrozumieć niż ziomka hełoł łiar ratek ^^
Co fakt, to fakt:D Pamięta ktoś może jakprzedstawiciel Cyberguna się wypowiadał? Wszyscy jakoś tam kaleczą język.
Pritcher 15.02.2012, h. 13:53 Pritcher
luis 16.02.2012, h. 10:23 luis
Kolego Azur, FB Radom i Beryl w wersji PTW nie musi być dla naszej armii! Beryle są w ofercie handlowej dla zagranicznych nabywców i może oni zechcieli skonstruowania wersji PTW? Ale to tylko moje przypuszczenia:).