Daj cynk
Reklama

Aktualności

Co nowego w sklepach polskich?

Aktualności, 17.08.2008, h. 17:20, dodał: Promant
14

Repliki emek firmy Deep Fire oraz G&P w ofercie ASG Shop. Taiwangun: R17 czyli Glock firmy Army, Scorpion i MB-05 Well'a.



 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

Obok części i akcesoriów firmy Deep Fire można już w Polsce nabyć również repliki produkowane przez tę firmę. Sklep ASG Shop włączył do swojej oferty trzy repliki z serii M4 DF: M4 7inch MRF-C-CQB [1259PLN], M4 7inch MRF-C [1279PLN] oraz M4 12inch MRF-CX [1309PLN].

 

 

 

 

Repliki Deep Fire oferują wzmocnione części wewnętrzne oraz mocny silnik. Posiadają w stock'u stalowe lufy precyzyjne. Mechaniczne przyrządy celownicze stanowią odpowiednik Troy Folding Battle Sight. Kolby typu SOPMOD. Prędkość wylotowa na poziomie 360fps. Chwyty pistoletowe typu TangoDown Battle Grip mają metalowe wpusty. Magazynki typu hi cap: 300BB.

 

 

 

 

 

ASG Shop oferuje również, opisywaną wczęśniej w news'ach replikę G&P: SR15 URX (Medium). Jest to replika o najbogatszym wyposażeniu stock'owym w całej ofercie firmy G&P. Prędkość początkowa na poziomie 380fps, ale możliwe jest zamówienie w opcji tuningowanej, za dopłatą. Cena: 1699PLN.

 

 

 

 

 

W ofercie sklepu jest także kolejna replika typu CQB, z rozwijanej ostatnio przez G&P serii "małych" emek: model TANK z kolbą rozsuwaną, w cenie 1279PLN. Prędkość wylotowa: 330 - 340fps.

 

 

 

Taiwangun oferuje natomiast ciekawą wersję Glock'a. R17 jest produktem firmy Army.

 

 

 

Zamek repliki wykonany jest z metalu. Replika typu GBB o wadze 725g. Pojemność magazynka: 23BB. Prędkość wylotowa: 270fps. Cena: 199PLN.

 

 

 

Na stronie sklepu można także nabyć, opisywane wcześniej, produkty firmy Well: Vzor 61 Scorpion [199PLN] oraz MB-05 [449PLN], czyli nową konfigurację taniej "snajperki", przedawanej już wcześniej, ale w wersji z kolbą bez regulacji.

 

 

 

 

 

Repliki: Glock 17 firmy Army oraz sprężynowy karabin snajperski Well'a znajdują się także w ofercie sklepu Gunfire. Glock, bez oznaczeń, w cenie 249PLN. Snajperka, pod nazwą L96, w dwóch wersjach: w cenie 449PLN oraz 489PLN. 

 

 

 

Źródło:

www.asgshop.pl

www.taiwangun.com

 

 

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
men3L 17.08.2008, h. 17:30 men3L
RIS na muszce... tego jeszcze nie było
lemonzawodowiec 17.08.2008, h. 17:46 lemonzawodowiec
Raczej muszka na RISie . Takimi emkami można trzeć ser do pizzy.
poldeck 17.08.2008, h. 18:38 poldeck
Ale to kiczowate... Te wszystkie RISy srisy... Ileż można? Szczytem był kiedyś trójnik do RISa. Był to bloczek metalu posiadający z 3 stron szyny a z czwartej mocowanie na RISa. Po to by było więcej RISów! Strach otworzyć konserwę, wszędzie RISy...
Promant 17.08.2008, h. 19:06 Promant
Tylko, że odpowiedniki w realu też maja te risy. Więc do czegoś się przydają, a wygląd, cóż: kwestia gustu.
Trójniki na ris dedykowane są do replik, które nie mają możliwości montażu kilku akcesoriów naraz. Bo np. grip ma tylko mały ris od spodu. A nie każdemu pasuje zmiana całego frontu tylko po to, żeby móc jednocześnie założyć sobie np. przedni chwyt i latarkę.
Jackall37 17.08.2008, h. 19:41 Jackall37
Ja tam wolę "standard" Układu Warszawskiego


To..., to ... jest .... eMka ?

(dobra staram się skończyć z tym komentarzem, ale jak tu tego nie napisać )
Makaveli_89 17.08.2008, h. 19:55 Makaveli_89
Ciekawe czy tyn glock do czegos nie nadaje, za ta cena chyba warto kupic,metal zamek i oznaczenia
Gogin 17.08.2008, h. 20:16 Gogin
Bardziej jest ciekawy ten filmik, który można obejrzeć na ASGshopie:

$3
epsilon 17.08.2008, h. 21:09 epsilon
ta emka z kolba od bareta jest xajebista zassamn sobie ja
PieTrzaK 17.08.2008, h. 22:03 PieTrzaK
Bawiłem się glockiem - ładny sprzęcik.
lang 18.08.2008, h. 01:30 lang
To Ty chyba niewiesz jak kolba od baretta wygląda
konvi 18.08.2008, h. 07:48 konvi
Emki ładne, choć już faktycznie za dużo tych RIS'ów. Faktycznie ciekawe jaki ten Glock jest w akcji.
misiek666 18.08.2008, h. 10:31 misiek666
Fajnie, że Krakman dodał do oferty Skorpiona Nie można dokupić lowcapów (a te od TM mają dwa razy więcej kulek i za trzy można już kupić nową vz'tkę) ale jak ktoś chce i może, to nic nie stoi na przeszkodzie by kupić dwa pistole. I wreszcie odwieczny kłopot ludzi mojego pokroju (chodzi o bardzo taniego elektryka) został rozwiązany. Dużo elementów z plastiku mnie osobiście przeraża. Mam w planach go kupić i oby to nie było z nim tak jak w opowieściach o elektrykach z tanichmilitarii.pl.

Zwróćcie uwagę na nowe shotguny na taiwangun
vip3r 18.08.2008, h. 15:59 vip3r
czy ten Glock moze kompatybilny z KSC/KWA?

znając chińczyków pewnie kopiowali tylko kogo TM czy KSC?

ktoś wie?
koszek 31.01.2010, h. 21:39 koszek
mam glocka od wczoraj i jestem z niego zadowolony.Nośność na kulkach 0.2 wynosi ok 45-50m.Naprawdę warty uwagi.