Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości rynkowe

Aktualności, 12.08.2008, h. 13:41, dodał: Promant
39

BB Tracer firmy SRC już w sprzedaży. Socom Gear: X36 - zestaw konwersyjny do G36. Nowe produkty G&P. Kolejna replika GBB WA: M4 Patriot.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Omawiany w jednym z poprzednich news'ów BB Tracer produkcji Star Rainbow Company, wykonany w formie tłumika dźwięku, trafił już na rynek. W dniu wczorajszym rozpoczęto dystrybucję produktu.

 

 

Już w tym tygodniu mają być dostępne nowe produkty firmy Socom Gear. Zestawy konwersyjne X36 obejmują części do replik G36 [pasują np. do G36 JG].

 

socom_x36kits_1208.jpg" alt="" width="500" height="410" />

 

Socom Gear oferuje adapter do magazynków M4, pasujący także do magazynków typu drum, oraz adapter do kolby M4. W zestawie dedykowanym do kolby M4 znajduje się również końcówka do wersji bezkolbowej - wyposażona w ucho zawieszenia.

 

 

 

Firma G&P wprowadza na rynek dwie nowe emki pod nazwą Beast [bestia]. Są to kolejne wersje M4 CQB, z kolbą stałą lub regulowaną. Repliki posiadają przyrządy celownicze typu flip up, magazynki M16 VN o pojemności 110BB, lufę długości 185mm, metalowy korpus Navy oraz prędkość wylotową 300 - 320fps.

 

 

 

G&P oferuje także PEQ II Laser (Green Dot) - Cree led, moc 130 lumenów. W komplecie 3 baterie AA.

 

 

Firma Western Arms wypuszcza na rynek kolejną replikę z serii gas blow back M4. Tym razem jest to M4 Patriot. Replika posiada pewne zmiany mechanizmu [bolt mechanism] w porównaniu z poprzednimi modelami GBB, dokonane w celu bardziej niezawodnego i realnego działania. Replika nie strzela już, gdy magazynek jest pusty. Przewidywana cena: w granicach 390EUR.

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.airsoft-news.eu

socomgear.com/">www.socomgear.com

www.gp-web.com

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 1)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
jason.jerusalem 12.08.2008, h. 14:14 jason.jerusalem
"Designed in Claifornia".... buahaha xD
SHOGUN_YAMATO 12.08.2008, h. 14:51 SHOGUN_YAMATO
Hm... X36 jest nieciekawy. Kolba od M4 pasuje tylko do M4 wizualnie.

Tak puszka mnie ciekawi, nareszcie coś co nie jest ozdobą, ciekawe jaka cena i waga?
Globo 12.08.2008, h. 14:51 Globo
Dobra cwaniaczki gdzie jest ta "Claifornia"xD
Blad 12.08.2008, h. 14:57 Blad
Drugi obrazek prawy dolny róg
lang 12.08.2008, h. 15:12 lang
SHOGUN ten peQ już był dawno w sprzedaży, jakieś dobre 3 miesiące, to nie zadna nowość, zmienili tylko kolor lasera..
sieta 12.08.2008, h. 16:02 sieta
Szkoda tylko, że wersja z zielonym laseren kosztuje $80 więcej, biorąc pod uwagę, że i tak, peq2 to raczej gadżet, kupiłem czerwony. Muszę przyznać, że solidna rzecz.
Borol 12.08.2008, h. 16:45 Borol
czemu ta emka jest tak brzydka ???
macioza1 12.08.2008, h. 16:55 macioza1
Bo zamiast kolby ma metalowego pręta i nie ma muszki z całym tym 'emkowym' zespołem lufy? Czego ci ludzie nie wymyślą... =]
Mikolaj_L 12.08.2008, h. 18:46 Mikolaj_L
Ehh w tej M'ce z prętem zamiast kolby to ja nie wiem o co chodzi i nie sądziłem,że można tak bardzo zbeszcześcić G36,myliłem się. ;/
Dolores 12.08.2008, h. 18:47 Dolores
jaka brzydka ta gieta ;P ze wszystkiego chcą zrobić emki..
FishHunter 12.08.2008, h. 18:55 FishHunter
W oryginalnej Emce w tym "pręcie" jest sprężyna :] Bez niej taka Emka by nie pluła A jeśli to replika to ma odwzorować oryginał, więc ten "pręt" raczej musi tam być...

Za to mam do Was pytanie: Może mi ktoś wyjaśnić do czego służy ten BB tracer? Co to w ogóle jest?! xD
Felga 12.08.2008, h. 19:29 Felga
ten pret jest chyba poto, zeby trzymać go pod pachą mogę się mylić, X36 - straszne..
ocet 12.08.2008, h. 21:08 ocet
Jak można tak zbescześcić g36!? Do dzisiaj nic nie miałem do chińczyków...
Gogin 12.08.2008, h. 21:28 Gogin
Felga trzymać go pod pachą ? No pewnie, a celować po kulkach. Alternatywą może być również montaż do optyki "wysoki"... bardzo ?

A gieta wygląda jak sześć nieszczęść, siódmym jest M4'ro podobny badziew WA.
LogaN 12.08.2008, h. 22:04 LogaN
@FishHunter

BB Tracer służy do naświetlania kulek (oczywiście specjalnych) by uzyskać w nocy efekt smugowych pocisków.
lemonzawodowiec 12.08.2008, h. 22:33 lemonzawodowiec
Co do Patriota - w replice też znajduje się tam sprężyna, więc powinniście to podziwiać za odwzorowanie oryginału, a nie wyśmiewać, że to kawał pręta.

Mnie się podoba, fajny rozpylacz do pomieszczeń, a z aimpointem lub eotechem wyglądałby po prostu bosko .
poldeck 12.08.2008, h. 22:48 poldeck
Wiesz... podobieństwo podobieństwem ale wygląda jak kawał psiej kupy.
Wojtass_nt 12.08.2008, h. 22:50 Wojtass_nt
Na maksa zbezczeszczone g36 :/
vonmarxx 12.08.2008, h. 22:56 vonmarxx
to g36 to straszny brzyyyydal...
Huey 12.08.2008, h. 23:34 Huey
Ale ten gutek się trochę mijać z celem. Pozycja strzelecka przy takiej kolbie i takich wysokich przyżądach celolwniczych nie bedzie wyglądać najlepiej. Chyba ,że się myle.
David90 13.08.2008, h. 10:52 David90
WTF ?? :/ co oni zrobili z G36 lol oni już w każdej broni widzą Emke :/
lemonzawodowiec 13.08.2008, h. 11:30 lemonzawodowiec
Poldeck, zakładasz modstocka i nie ma problemu (psiej kupy).
Czarny762 13.08.2008, h. 16:38 Czarny762
hahahaha teraz nadeszla pora na Gieka:D Kałach juz był teraz ciekawe co bedzie może Steyer ;d
LogaN 13.08.2008, h. 20:51 LogaN
Ta puszka PEQ jest bardzo fajna, dziwiłem się, czemu do tej pory nie spotykałem się z ich replikami .

PS: Promant na urlopie ^^.
byku151 14.08.2008, h. 22:59 byku151
X36 totalnie brzydki... czemu producenci na sile probuja ze wszystkiego robic emki??
Jackall37 15.08.2008, h. 00:06 Jackall37
Yyyyy... bo magi dobrze schodzą ???

Łał, G36 przerobione na MEGA SUPER PR0 el0 X M4 FULL Xtrem3


I tak do pięknego, stalowego, oksydowanego AK to się nie umywa...


...taaak, ale teraz liczy się błysk i risy, a nie porządna stal...


a tak pozatym, to czy ludzie naprawdę sądzą, że ta kolba od eMki - że tak powiem "składana" jest lepsza od składanej kolby do G36 ?? Przecież G36 jest tak samo długie z rozłożoną oryginalną kolbą, jak z tą złożoną - po co to ? Żeby funkcjonalność porządnej niemieckiej broni odebrać ???

Magi jestem w stanie zrozumieć, chociaż nie wiem po co magi do eMki, jak się ma do G36 - może jeszcze do AK zrobią konwersję na magi do M16 ??

p.s.
Ranyboskie, już 2 dni bez nowych njusów
Gogin 15.08.2008, h. 00:14 Gogin
"może jeszcze do AK zrobią konwersję na magi do M16 ?? "

Bodaj, jest takowa konwersja, był nius nawet...
Jackall37 15.08.2008, h. 00:17 Jackall37
@Gogin
|
|"może jeszcze do AK zrobią konwersję na magi do M16 ?? "
|
|Bodaj, jest takowa konwersja, był nius nawet...
|

no to teraz mnie zdołowałeś

ale żeby takie świętokradztwo ???
LogaN 15.08.2008, h. 09:34 LogaN
@Jackall

Co do tej kolby to może jest składana w dwóch wymiarach (jak SCAR). A to by oznaczało, że poza wersjami "złożona" i "rozłożona", doszłaby jeszcze jeszcze regulacja wersji "rozłożonej". Wtedy miałoby to jakiś sens, oczywiście nie estetyczny .

EDIT:
A jednak trudno mi wyobrazić sobie prowadnicę kolby do M4, która jest złożona na bok, czyli już wiem, że nie jest tak jak myślałem. W takim razie tak samo jak Ty nie mam najmniejszego pojęcia "po co to" .

PS:
Promant pisał o urlopie od wtorku więc się nie dziwcie .
wodnyfilar 15.08.2008, h. 10:06 wodnyfilar
Ja uważam, że przydałaby się regulacja długości kolby w G36 bo sam używam tej broni i jest ona dla mnie ciut za krótka
Quarc 15.08.2008, h. 11:50 Quarc
Ciekawe po ile ten Tracer będzie chodził...
skorek 15.08.2008, h. 12:56 skorek
Na rsov.com masz ceny
happy666 15.08.2008, h. 17:29 happy666
Ocet, tak gieta to nie jest sprawka chińczyków, oni narazie za bardzo olimpiadą są zajęci . To amerykanie chcą ze wszystkiego zrobić emke, bo któż inny xF.
graber89 16.08.2008, h. 22:37 graber89
wodnyfilar to kup sobie to $3 bo to jest jedyna sensowna kolba do G36 (nie licząc tej stockowej)
zajaszcze 17.08.2008, h. 00:31 zajaszcze
JAk oni mogli do g36c podłączyć kolbę od M4 - dodać kolimator M4 - magazynek - maxymalna porażka jak to wygląda... Zniszczyli g36c...
Foka 17.08.2008, h. 10:24 Foka
Jackall37, Bajeczny1990 - kolba G36 ma podstawową wadę - nieregulowana długość. Może Wam ona pasuje, ale ludzie są różnego wzrostu, mają różnej długości ramiona. Do tego ten sam człowiek raz będzie strzelał "w samym mundurze" innym razem z grubą kamizelką. Regulacja długości kolby to podstawa ergonomii.
Harki 17.08.2008, h. 14:48 Harki
Kolimator od m4? Ja widziałem ostry odpowiednik Gietki z takim kolimatorem..
Foka 17.08.2008, h. 16:19 Foka
Nie kolimator, a celownik holograficzny, czyli jak już to "holograf".
Bolszewik 20.08.2008, h. 10:38 Bolszewik
Ty to sie znasz