Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości w ofercie ASG Shop

Aktualności, 10.08.2008, h. 00:18, dodał: Promant
8

Oferta ASG Shop powiększyła się ostatnio o szeroką gamę ciekawych produktów. Są wśród nich: kolejna emka GBB WA, dedykowana do M4 WA konwersja, korpusy do Systema PTW, montaże Bomber Airsoft oraz wiele innych.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ASG Shop wciąż powiększa swoją ofertę, właczając do niej markowe produkty wysokiej jakości. Wśród nowych pozycji w asortymencie znalazła się następna replika GBB WA: M4A1 Carbine, w cenie 1699PLN, jak również kolejna konwersja do replik M4 GBB WA, w cenie 499PLN.

 

 

 

Po raz pierwszy w Polsce pojawiły się także pierścienie montażowe produkcji Bomber Airsoft. Są one kopiami montaży LaRue.

 

 

 

Pierścienie z montażem typu QD dostępne są w kilku odmianach, w tym tzw. flip to side czyli pierścień montażowy dedykowany do lunetki 3x - współpracującej z kolimatorem.

 

 

Oprócz pierścieni dostępny jest także montaż QD do kolimatora lub lunetki ACOG, tego samego producenta.

 

 

Do replik Systema PTW ASG Shop oferuje dwa typy metalowych korpusów, produkcji G&P, z oznaczeniami: SR16M4 oraz SR16M5, w cenie 479PLN.

 

 

 

 

Oferta sklepu powiększyła się także o sporą gamę modeli stalowych tłumików płomienia, takich producentów jak: G&P, DYTAC oraz UFC.

 

 

 

 

Źródła:

www.asgshop.pl

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Gogin 10.08.2008, h. 01:16 Gogin
Emki emki, więcej emek. Mam nadzieję, że będzie więcej replik WA, repliki z BB na gaz to jest coś :].
Huey 10.08.2008, h. 10:26 Huey
A ja mam nadzieje ,żeby Ci z WA poszli do rozum do głowy i sobie uświadomili ,że nie każdego stać na komplet nowych magazynków ,zwłaszcza gazowych do emki i zrobić większy zbiornik gazu gdzie indziej niż w magazynkach.
grandlc 10.08.2008, h. 10:33 grandlc
Huey- Jeśli kogoś stać na taką replike to i pewnie stać na magazynki
Wd. mnie świetne repliki. Może i emki ale GBB których jest mało:)
kydrys 10.08.2008, h. 11:15 kydrys
Ale ta M4 GBB od WA jest na ASGshopie już od jakiegoś miesiąca.
Promant 10.08.2008, h. 11:32 Promant
Kydrys,
od miesiąca to jest wersja CQB, a to jest M4A1 Carbine. Dostrzegasz różnicę?
Andrzej25 10.08.2008, h. 12:36 Andrzej25
"Kydrys,
od miesiąca to jest wersja CQB, a to jest M4A1 Carbine. Dostrzegasz różnicę?"
Dokładnie tak. I czekałem na nią z niecierpliwością. Jak tylko wystawię pół domu na allegro to ta emka będzie moja! Tylko niech jeszcze założą metalowy korpus zanim naskładam kasę...

I nie zgadzam sie z wypowiedzią, że jak kogoś stać na replikę to stać go na magazynki. Kolejne miesiące tyrania będą mnie te magi kosztowały
Foka 10.08.2008, h. 13:29 Foka
Taki, magi to spory wydatek. Ale gaz w magazynku to najlepsze rozwiązanie. Przy zbiorniku w replice nie wiesz kiedy się skończy gaz, nie ma sensu nosić np 8 magazynków, jeśli po 5 replika pluje. A tutaj zakładam, że przez "cały magazynek" jest wystarczające ciśnienie, żeby utrzymać prędkość wylotową na stałym poziomie. Nowy magazynek - nowa porcja gazu.
kydrys 12.08.2008, h. 14:27 kydrys
sory, mea culpa.