Daj cynk
Reklama

Aktualności

Kilka informacji i produktów

Aktualności, 11.08.2008, h. 22:36, dodał: Promant
20

Sklep Ebaybanned kończy sprzedaż w systemie detalicznym i przechodzi na hurt. Evike.com wprowadza do sprzedaży "nieparującą" maskę. WE M92L w ofercie AirsoftGlobal. Nowy L96 firmy Tanaka.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przykra informacja dla osób zamawiających w sklepie Ebaybanned: z dniem dzisiejszym [11.08.2008] sklep zawiesił działalność detaliczną. Wszystkie wcześniej złożone zamówienia zostaną zrealizowane. Właściciel sklepu podjął decyzję o zmianie profilu działalności i rozpoczęciu sprzedaży hurtowej.

 

 

Evike.com wprowadza do swojej oferty "nieparującą" maskę do airsoft'u i paintball'a: Matrix Alien Special Operation No Fog Mask. Maska reklamowana jest jako jeden z najlepszych tego typu produktów, w porównaniu do dostępnych dotychczas na rynku, całkowicie niepodatny na parowanie (?!). Cena: 45USD.

 

 

Maska dostępna jest w kolorze czarnym i olive drab oraz w camo: 3 color desert, woodland i ACU.

 

 

 

Ostatnie zdjęcie prezentuje efekt testu wytrzymałościowego. Gogle maski wytrzymały 20krotny ogień ciągły z przyłożenia, przy prędkości początkowej 450fps.

 

 

Miłośników pistoletu M92 może zainteresować, pięknie się prezentujący, model M92L firmy WE, dostępny na stronie sklepu AirsoftGlobal. [Szkoda jedynie, że z oznaczeniem 6mm ;).] Replika full metal, typu GBB, o wadze 1100g - kosztuje 108USD. Pojemność magazynka: 25+1. Długość: 225mm.

 

 

Firma Tanaka zaprezentowała zdjęcia L96 Coverd Snyper GREEN Version. Replika o napędzie gazowym, posiada ciężką lufę, pełniącą jednocześnie rolę tłumika dźwięku. W komplecie optyka 3-9x40 + wysoki montaż.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.airsoft-news.eu

www.airsoftglobal.com

www.airsoftpost.com

www.tanaka-works.com

 

 

 

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
W.Zajcev 11.08.2008, h. 22:48 W.Zajcev
Jutro miałem zamawiać z ebaybanned ;/
ajgor_aa 11.08.2008, h. 22:53 ajgor_aa
Promancie o Wielki Newso Dawco Twoje newsy sa po prostu boskie Promant FTW
Gogin 11.08.2008, h. 23:08 Gogin
Maska może być ciekawa, nie wygląda zachęcająco, ale czemu nie ?
Sushi.50 11.08.2008, h. 23:13 Sushi.50
W końcu hurtownik z HK ja zarobię więcej, klient będzie miał taniej. Dobry pomysł, ebaybanned.
Okota 11.08.2008, h. 23:15 Okota
Promant musisz przeedytowac newsa!
ebaybanned ruszy z detalem od poniedzialku. aktualnie przenosza swoj magazyn a od przyszlego poniedzialku sklep wroci ze sprzedaza detaliczna tyle ze... z minimalnym limitem zamowienia
Promant 11.08.2008, h. 23:22 Promant
Fajnie, ale news'a edytował nie będę. Jeśli to prawda to dobrze. Choć nie wiem co mu da taka sprzedaż jeżeli twierdzi, że w ogóle detal nie ma sensu i przechodzi na hurt.

Póki co: zarówno na stronie samego sklepu jak i na stronach portali informacyjnych jest wyłącznie informacja o rezygnacji z detalu.
Mikolaj_L 11.08.2008, h. 23:55 Mikolaj_L
Ten AW od tanaki nieźle wygląda,ta gruba lufa bardzo varmintowo wygląda,jestem ciekaw czym będzie wypchana ta lufa.
Cyrek 12.08.2008, h. 07:32 Cyrek
Tak jak nie lubię wszelakich masek, to te wyglądają całkiem OK.
Okota 12.08.2008, h. 09:01 Okota
Promant:
--------- Wiadomość oryginalna --------
Od: Paul Wong <wwygood ***gmail****com>
Do: Okota *************
Temat: Re: Re: EB ready to sell AEG !
Data: 11/08/08 11:17

> yes,we will restart the minimal purchase next Monday
>
> don't worry about that
>
> thanks
>
> Jesse^_^

chodzi im o wyeliminowanie drobnicy, a ze wprowadza sprzedarz hurtowa to jeszcze lepiej moze u nas potanieje w sklepach
Dalej 12.08.2008, h. 09:20 Dalej
Brzydka ta maska jak noc.

Czekam kiedy w końcu jakiś producent pacnie się w łep i wypuści na rynek maskę przypominającą maskę gazową kształtem, wtedy wreszcie zniknie problem "psucia klimatu".
SHOGUN_YAMATO 12.08.2008, h. 11:07 SHOGUN_YAMATO
No... dla tych, których to razi to takie maski są ciekawą alternatywą

Poza tym te wyglądają fakycznie neiciekawie - jak twarz jakiegoś kosmity Ale może musi tak być żaby maska nie parowała.

Ja się w końcu muszę zabrać za dopancerzenie MP-4 pleksi.
Dalej 12.08.2008, h. 11:15 Dalej
Ugotujesz się w niej jak ja w starszej wersji.
Czarny762 12.08.2008, h. 12:59 Czarny762
Hmm...maski paskudne ale ochrona przedewszystkim:)
Promant 12.08.2008, h. 13:45 Promant
Okota,
jeżeli w poniedziałek wznowią sprzedaż detaliczną i takie info się ukaże w sklepie - będzie info w news'ach.
SHOGUN_YAMATO 12.08.2008, h. 14:46 SHOGUN_YAMATO
MP-4 robię tylko z myślą o budynkach. Na powietrzu ganiam z oklularach i jestem jadnym z tych szczęśliwców ktorym nigdy ne parują
W.Zajcev 12.08.2008, h. 17:10 W.Zajcev
Ktoś wie jaki będzie minimalny zakup z EB?
Foka 12.08.2008, h. 17:51 Foka
Krasnoludki. Weź pomyśl...