Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości dostępne w sklepach

Aktualności, 09.08.2008, h. 21:52, dodał: Promant
30

AirsoftGlobal wprowadził do swojej oferty, w formie preorder, repliki karabinów snajperskich firmy ARES: PGM Mini Hekate .338 oraz M200 Intervention CheyTac .408. Sklep RSOV sprzedaje już replikę stworzoną na podstawie anime: rewolwer Togusa MA-TE-BA [M-M2007]. Gunner Airsoft oferuje granatniki autonomiczne SCAR EGLM firmy STAR.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Karabiny snajperskie PGM Mini Hekate .338 oraz M200 Intervention CheyTac .408, czyli repliki firmy ARES, są już możliwe do zamówienia. Przedsprzedaż wprowadził na swojej stronie sklep AirsoftGlobal. [Oferuje on również w preorder replikę ARES DSR-1.]

 

ares-sn-pgm-ag-2.jpg" alt="" width="500" height="341" />

 

Cena 499USD stanowi jedynie depozyt w ramach przedsprzedaży. Sklep nie podał jeszcze ostatecznej ceny obu replik.

 

ares-sn-m200-ag-2.jpg" alt="" width="500" height="374" />

 

Na stronie sklepu RSOV można już nabyć rewolwer Togusa MA-TE-BA [M-M2007] firmy Marushin.

 

 

Sprzedawana w cenie 95 funtów replika waży 1.5 kg, wykonana jest z mocnego tworzywa, ale w efekcie sporych gabarytów daje wrażenie ciężkiej i masywnej. Ładowany łuskami rewolwer wykorzystuje amunicję 8mm BB.

 

 

W komplecie gadżet: wisiorek do kluczy w formie naboju [dummy cartrige]. Dostępnych 9 sztuk repliki in stock.

 

 

Sklep Gunner Airsoft wprowadził do swojej oferty produkty firmy STAR. Obecnie jest to dziewięć replik. Są wśród nich autonomiczne granatniki SCAR EGLM SAL-BK i SAL-T, czyli Stand Alone w wersji kolorystycznej black i tan. Cena: 260USD.

 

 

Waga: 2.68kg. Materiał: nylon + stal. Nastawy selektora: Semi Auto / Safe. Długość: 518mm / 642mm / 670mm. Regulowane przyrządy celownicze. Pasują wszystkie typy granatów 40mm.

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.airsoftglobal.com

www.rsov.com

www.gunnerairsoft.com

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Mikolaj_L 09.08.2008, h. 21:59 Mikolaj_L
Ahh te dwie repliki karabinów wyborowych są wprost genialne.
rushek 09.08.2008, h. 22:05 rushek
fajne te snajpery ;]
cassius 09.08.2008, h. 22:06 cassius
Niom snajperki fajne ale i gunik z GitSa uroczy
grzybek 09.08.2008, h. 22:10 grzybek
snajperki świetne, ciekawe jaka moc i cena ostateczna
Augustus 09.08.2008, h. 22:20 Augustus
granatniki w wersji standalone mają układ identyczny jak te przy ostrych FN2000 - ideał dla fanów tych replik (którzy obecnie przerabiają chińskiego F2000 od jls). Oczywiście cena jaka jest...
Augustus 09.08.2008, h. 22:24 Augustus
no nie taki do końca identyczny, ale zdecydowanie bliższy oryginałowi niż wersje z wycięciami na magazynki dla SCAR'ów
CIN3K 09.08.2008, h. 22:50 CIN3K
Same sucharowe giwery...
Promant 09.08.2008, h. 23:02 Promant
Cin3k:
Ty masz jakiś problem osobowościowy, czy tylko lubisz pisać debilne komentarze? Bo jeszcze nie widziałem żebyś napisał komentarz z sensem do news'a, albo nie atakujący wypowiedzi innego użytkownika.
Kosa30 09.08.2008, h. 23:09 Kosa30
Mhm..karabinki snajperski są napawde ładne... dla takich jak one sprzedał bym BMX'a i komputer xD hm..i ciekawe jaka bedzie cena ostateczna
HateMe 09.08.2008, h. 23:09 HateMe
Mateba for teh win!
cziman 10.08.2008, h. 00:08 cziman
Sprytny wynalazek z tymi granatnikami. Nie widzę tylko żeby znalazło zastosowanie w grach. Odrzut w końcu żaden a z niewielkim zasięgiem i rozrzutem strzelby granatniki działają raczej jak podczepiane strzelby niż prawdziwe granatniki.
Promant 10.08.2008, h. 00:22 Promant
A jaka replika strzelby daje w asg taki sam efekt jak granat 40mm naładowany 100ma lub 200ma kulkami?

I co ma odrzut do zastosowania w grze?
Porównujesz replikę z "prawdziwym" granatnikiem. Takie porównanie nie ma sensu, żadna z replik asg nie jest pod względem efektu zastosowania porównywalna z jej ostrym odpowiednikiem.

Granatniki może nie mają w asg szerokiego zastosowania, ale bywa, że się przydają z całkiem niezłym efektem. Czasem mają też małe oddziaływanie na "psychikę" - mało kto chce bez zastanowienia wbiegać do pomieszczenia, w którym czeka ktos z granatnikiem

Poza tym większość produktów wykorzystywanych w airsofcie, ma, z punktu widzenia praktyczności, zastosowanie czysto lansiarskie i granatniki nie wypadaja tu jeszcze najgorzej.
Rebel-Orion 10.08.2008, h. 02:44 Rebel-Orion
"rewolwer Togun's MA-TE-BA firmy Marushin"

Nie "Togun's" tylko Togusy, bohatera anime "Ghost in the shell"
xasistis 10.08.2008, h. 10:20 xasistis
Cena za DSR-1 ma wynosić około 750.
Testy snajperek są opisane w jednym z ostatnich news'ów.

Promant.. ty zdaje się na jakiś urlop miałeś jechać, wspominałeś?
Wyborowiec 10.08.2008, h. 10:22 Wyborowiec
ciekawe czy w M200 lufa będzie ruchoma tak jak w oryginale i BARRETT na wgc ale i tak już jest mój może nawet w przedsprzedaży
Promant 10.08.2008, h. 11:30 Promant
Jeden pies: wiadomo z jakiego anime, a jak się nazywał to mniej ważne; tak jest w info sklepu, a ja nie pamiętam każdego gucia z kreskówki

Co do ceny snajp to mowa była o wymienionych w news'ie DSR juz opisano gdzie indziej.

BTW
urlop będzie od wtorku, więc spoko - odpoczniecie sobie.
lemonzawodowiec 10.08.2008, h. 18:46 lemonzawodowiec
Chey, jesteś boski!!! Prośba do Totalizatora Sportowego, Radia Zet itd.: dajcie mi w końcu wygrać!!!
haltom1 10.08.2008, h. 21:40 haltom1
ehhhh oddal bym za to swoje svd :] ten sam karabin z tym ze zakamuflowany mial bob lee sweager :ppp cos pieknego
Yuber 11.08.2008, h. 12:25 Yuber
Robimy zamówienie z AirsoftGlobal ? (^-^)?
lemonzawodowiec 11.08.2008, h. 13:48 lemonzawodowiec
Ok, bierzemy na spółkę, ja strzelam, ty przeładowujesz .
Wyborowiec 11.08.2008, h. 15:45 Wyborowiec
Jeżeli robicie zamówienie na airsoftglobal to ja robie z wami napiszcie na pw czy robicie w sumie wydam tam 499$ pozdrawiam
Wyborowiec 11.08.2008, h. 15:46 Wyborowiec
haltom1 masz racje to cudo było w shooter fajnie był pomalowany
Kell Aset 12.08.2008, h. 08:58 Kell Aset
Rewolwer Togusy wygląda elegancko, oj chciałby go mieć
Yuber 12.08.2008, h. 21:47 Yuber
lemon może dam go Tobie... pooglądać na fotach :ASD! To co robimy zamówienie? U mnie mam w mieście jeszcze chętnego !
lemonzawodowiec 12.08.2008, h. 22:28 lemonzawodowiec
Może być. Do czasu, kiedy wygram w totka i będę miał własnego .
Tiku 12.08.2008, h. 23:58 Tiku
hmm kiedy mw można sie spodziewać normalnej ceny i opisu tych replik ??
Wyborowiec 13.08.2008, h. 20:17 Wyborowiec
Yuber napisz do mnie na gg 11420718 to się dogadamy co do tego zamuwionka
Tiku 13.08.2008, h. 20:26 Tiku
tez bym zamowil ale nic o nich nie wiem i czy ta cena sie jeszcze zmieni ?
DeerHunter3 22.04.2009, h. 22:26 DeerHunter3
Bob lee sweager to wiedział z czego strzelać.......mmmmmmmmmmm200 i love this gun;p