Daj cynk
Reklama

Aktualności

Informacje z rynku

Aktualności, 09.08.2008, h. 00:01, dodał: Promant
15

Marushin Mateba M700. X-Fire: CS Magna Hole Hider. Metalowe lufy zewnętrzne do G17 Meister. Latarka taktyczna G&P. Repliki SBS w stylu "zrób to sam".



 

 

 

 

 

 

 

 

 

LA Gunshop podał, że replika pistoletu Mateba M700 firmy Marushin wkrótce trafi do sprzedaży detalicznej. Jednocześnie dokonano próbnego demontażu repliki. Sposób mocowania lufy zewnętrznej do szkieletu umożliwia dokonanie custom'owej konwersji na snub nose version. Łatwy dostęp do lufy wewnętrznej. Chwyt jest równie łatwo demontowalny - LA Gunshop przewiduje szybkie pojawienie się na rynku customowej, drewnianej wersji chwytu oraz innych części do upgrade'u.

 

 

Interesujący produkt przedstawiła firma X-Fire. Jest to ciekawy tłumik płomienia: CS Magna Hole Hider. Wykonany w technologii CNC ze stali węglowej. Powierzchnia tłumika jest porowata, nie jest oksydowana lecz powlekana w procesie podobnym jak stosowany w ostrych modelach M16. Cena: 22EUR.

 

 

Jednym z minusów repliki G17 Meister jest plastikowa lufa zewnętrzna. Wkrótce na rynku pojawi się metalowa lufa zewnętrzna do tej repliki Glock'a. Nie jest znany producent, poza tym, że jest to firma chińska.

 

 

Firma G&P oferuje nową latarkę taktyczną: T1 CREE LED Flashlight. Moc: 170 lumenów. Dwa tryby świecenia: stały i przytłumiony. Funkcja stroboskopu. Funkcja memory. W komplecie bateria CR123A.

 

 

Firma Spartan Imports zapowiedziała włączenie do oferty zestawów "do samodzielnego montażu" na bazie replik Classic Army. Zestawy zawierają fronty typu SD i mają umożliwić, po przeprowadzeniu własnoręcznych modyfikacji, stworzenie repliki SBS, który to produkt był dotąd oferowany jedynie jako drogi custom.

 

 

 

 

 

Źródła:

www.airsoft-news.eu

www.arniesairsoft.co.uk

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
PeePee 09.08.2008, h. 00:17 PeePee
Tjaaaa... 170 lumenów z 1 bateryjki CR123...
Kocham G&P, kopiują SureFire'a dodają liczby z kosmosu i puszczają w cenie niewiele mniejszej od SF
Gogin 09.08.2008, h. 00:17 Gogin
MC41 z chwytem i tłumikiem od SD ? Miód
Ukesu 09.08.2008, h. 02:03 Ukesu
Z tymi 170 lumenami w latarce G&P to może być prawda, diody CREE są bardzo wydajne, ale max 20 min będzie świecić ta latarka.
Placek 09.08.2008, h. 07:43 Placek
Łaaaał... moje marzenie się spełniło. To CA53 SBS jest przepiękne.
Charlie 09.08.2008, h. 09:21 Charlie
Ta latarka w ogole nie praktyczna...
Mormaeglin 09.08.2008, h. 10:33 Mormaeglin
Front od MP5SD i korpus od G3/HK53 przecież to absurd
Johann 09.08.2008, h. 10:56 Johann
Takie myki były już robione, warto przejrzeć galerię pokaż swój sprzęt.
Gogin 09.08.2008, h. 11:07 Gogin
Jaki korpus od G3 ? MC41 to skrócone przez amerykanów G3, dodając do tego front od sd5/6 jest fajna repliczka . Przynajmniej dla mnie (ah ta słabość do SD) .
Promant 09.08.2008, h. 11:29 Promant
Na zachodzie swego czasu była moda na SBS. Nigdy nie widziałem czegos takiego na fotach z realu, ale ze dwie firmy customowe oferowały taką "replikę" po dość słonej cenie.
U nas kilka osób zrobiło sobie takie coś we własnym zakresie i z kolbą składaną i ze stałą.
$3
$3
Gogin 09.08.2008, h. 12:25 Gogin
Jeśli to na bazie CA to musi być full metal .
Pawelski 09.08.2008, h. 13:32 Pawelski
Gogin, ale gdzie masz że Mateba jest na podst. CA? Izmaylov mówił o rewolwerze Na podst. CA są SBSy.
Dudi 09.08.2008, h. 21:09 Dudi
A już miałem kombinować z frontem SD od MP5 kiedy tutaj taka miła niespodzianka. Mam nadzieję, że cena też miło zaskoczy.
Promant 09.08.2008, h. 21:55 Promant
"Some modifications required" - więc ja bym się nie podniecał, prawdopodobnie żeby ten SBS wystrugać trzeba będzie ciut podłubać dla spasowania wszystkiego.

Choć zapewne mniej niż przy montażu frontu SD CA do korpusu G3 TM.
Mormaeglin 10.08.2008, h. 08:30 Mormaeglin
"Jaki korpus od G3 ? MC41 to skrócone przez amerykanów G3" - czyli generalnie G3.