Daj cynk
Reklama

Aktualności

Video prezentacje

Świat, 11.02.2012, h. 18:07, dodał: Promant
23

Najnowsze prezentacje video autorstwa RedWolf Airsoft.



Prezentacja repliki Umarex HK416 D14.5RS GBB.

 

 

 

 

 

Replika firmy Wei-Tech: AK PMC GBB, systemu Open Bolt.

 

 

 

 

 

 

Pistolet firmy Tokyo Marui: XDM.40 GBB.

 

 

 

 

 

 

Pistolet produkcji Socom Gear: Timberwolf na licencji Lone Wolf.

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.youtube.com

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 2)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Matison 11.02.2012, h. 18:37 Matison
Ładne repliki. Ciekawe czy HK będzie jak ostra działać zanużona pod wodą i jak zasypie się ją piaskiem.
Jak zasypiesz ją piaskiem, to szybko padnie uszczelka magazynka, i może Ci BCG nie uszczelnić się z komorą HU. Ostra też by wcześniej czy później miała problem z piaskiem. Pamiętaj że ostra ma flaki ze stali, i to zdrowo zahartowanej.
Pritcher 12.02.2012, h. 18:43 Pritcher
gzelek19 11.02.2012, h. 18:56 gzelek19
Fajne to HK. ;D
barti153 11.02.2012, h. 19:22 barti153
Widać AK ma mocniejszego nieco BB niż M4, ale M4 też jest niczego sobie :D
Ale tu nie ma M4...?
Yfronus 12.02.2012, h. 00:40 Yfronus
Pewnie chodziło koledze o HK
DaLufuxa 12.02.2012, h. 10:18 DaLufuxa
a ja myśle że chodziło o M4 ale nie z tego newsa... ludzie pomyślcie nieliniowo :)
grzesio93 12.02.2012, h. 11:03 grzesio93
Mój błąd fakt, faktem. Miałem na myśli HK. Przepraszam ;)
barti153 12.02.2012, h. 17:37 barti153
wagar 11.02.2012, h. 19:43 wagar
Akonto glocków, ostatnio wyidzałem zdjęcia nurków policyjnych z glokami (nurkowie wynurzali się z wody, więc glocki były przez jakiś czas pod wodą), czy z takiego pistoletu można strzleać?
Tu masz odpowiedź ;) 
http://www.youtube.com/watch?v=0WIIKje1g2s Klocek wytrzyma dużo więcej. Swego czasu to był jeden z jego mocnych punktów, azotowanie procesem Tenifer.
Pritcher 12.02.2012, h. 19:11 Pritcher
poiu007 11.02.2012, h. 19:49 poiu007
HK sam seks, ale AK jeżeli chodzi o wygląd to jakaś kpina. AK z risem na rurze gazowej i kolbą taktyczną? -litości!. Za to zamek w nim chodzi cudownie...
babski 11.02.2012, h. 20:25 babski
Ależ ładnie wierzga ten ak na końcu filmiku  ^^ me gusta ak gbb :D
babski czy Ty zawsze musisz wcisnąć "^^"?
senkuPH 11.02.2012, h. 21:26 senkuPH
Tak bo oczka własnie tak wyglądają jak zobaczą coś fajnego ^^
babski 11.02.2012, h. 23:06 babski
Perski102 11.02.2012, h. 21:49 Perski102
Bardzo dobra recenzja tego kałaszka .
kazik14 11.02.2012, h. 21:57 kazik14
niedługo mam urodzinki więc.... może chcecie mi sprawić HK416 ;> *.*
piotrekbajor 11.02.2012, h. 22:09 piotrekbajor
w HK zmieniłbym chwyt pistoletowy i kolbe a reszta cudo :D:D:D:D
Yfronus 12.02.2012, h. 00:41 Yfronus
Dat 416... Jest perfekcyjna...
jadefire 12.02.2012, h. 09:15 jadefire
O co wam chodzi z wyglądem AK? Przecież to rewelacyjna replika, doskonała podstawa do wielu modyfikacji, która może uczynić ją jedną z lepszych replik na rynku zarówno pod względem wyglądu jak i działania - i to jak diabelnie niskim kosztem. Sam posiadam AK 74UN z WE. Po wymianie systemu spustowego na stalowy z Ra-Tech'a ta replika nie ma sobie równych pod względem działania, zbliżenia do realizmu i co ciekawe wydajności (pod tym pojęciem rozumiem oddanie 30 równych strzałów lub równej serii 30 strzałów). Jeśli replika PMC WE ma te same flaki (a ma na pewno) to wymieniając je na Ra-Tech'owy system spustowy to będzie najlepszy AK na rynku (i jeden z najlepszych gaziaków). AKM GHK jest również rewelacyjny (uważam tą replikę za najlepszą repliką wyciągniętą z pudełka i gotową do akcji), ale brakuje mu ruchu zamka tak jak w WE. Uważam, że WE odwaliło świetną robotę z modelami rodziny AK. To piękne repliki: solidne, tanie, z duża ilością części zamiennych w niskich cenach, efektywne - o czym gracz ASG chcący używać system GBB może innym marzyć?
Może marzyć o tanich magach :D
Pritcher 12.02.2012, h. 21:23 Pritcher
DaLufuxa 12.02.2012, h. 10:18 DaLufuxa
Jak to wygląda z cenami?
Pritcher 12.02.2012, h. 18:44 Pritcher
Zaraz, Timber Wolf już był w innym newsie,  jakoś tydzień temu. Ten sam filmik był wrzucony.