Daj cynk
Reklama

Aktualności

ARES: NC FCS

Świat, 11.02.2012, h. 16:58, dodał: Promant
12

Firma ARES oficjalnie zaprezentowała na swojej stronie nowy produkt: system gearbox'a z elektronicznym sterowaniem - NC FCS... który w Polsce znamy już z zastosowania w replice AEG Beryl.



Wszystkie osoby, które, przy okazji opisu i recenzji repliki AEG Beryl narzekały, że nie można zobaczyć jak wygląda płytka modułu elektronicznego sterowania (gdyż była dla zabezpieczenia zalana czarnym silikonem) mogą obecnie zobaczyć ją na zdjęciach opublikowanych przez firmę ARES.

Firma ARES właśnie oficjalnie zaprezentowała na swojej stronie nowy produkt: system gearbox'a z elektronicznym sterowaniem - NC FCS... który w Polsce znamy już z zastosowania w replice AEG Beryl.

 

 

ares-11-02-2012.jpg

 

Non-Contact Firing Control System to system przygotowany do użycia akumulatorów LiPo (praca w zakresie od 6V do 15V). Układ zabezpiecza przed spięciem, spadkiem napięcia, zacięciem silnika itp. Posiada możliwość dowolnego programowania w zakresie trzech nastaw selektora ognia.

 

 

 

NCFS.jpg

 

 

 

 

Źródło:

www.aresairsoft.com

Ocena wszystkich (5.67, głosów: 3)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Cruzer69 11.02.2012, h. 17:06 Cruzer69
Wszystko fajnie, pięknie, tylko cena pewnie nie będzie najniższa.
Ludzie, toć wy byście chcieli żeby wszysko było najlepiej tanie i dobre. To samo z berylem, tak się wszyscy ślinili i zbierali pieniądze a jak wyszła magiczna cena 1890zł to nagle się zaczęły jęki że za drogi...
Maza94 11.02.2012, h. 17:24 Maza94
Co zrobisz? Taka mentalność... :P
sniper_tarzan 11.02.2012, h. 17:32 sniper_tarzan
Nie dokońca zgodze się z "Co zrobisz? Taka mentalność... :P"
W innych państwach ludzie zarabiają więcej, nawet dużo więcej przelicając waluty i koszty życia tu i tu. Podatki, cena poaliwa, wysokość pensjii... robią swoje niestety :(

"Ceny europejskie tylko zarobki polskie"
daniel69 11.02.2012, h. 18:40 daniel69
Ale takie gadanie i psioczenie jest nudne i denerwujące. Co to kogo obchodzi, że kogoś na to nie stać? Jest gadżet, nowinka, unikalny patent więc naturalnym jest, że jego cena będzie wyższa, lub niższa....
Azur 12.02.2012, h. 20:57 Azur
Then 11.02.2012, h. 17:40 Then
Ciekawe jak z awaryjnością i podwyższeniem skomplikowania składania gb.
Zero "podwyższenia skomplikowania składania GB". Sam GB jest prostszy niż zwykły V3, a moduł elektroniczny daje się zdjąć bez problemów i całkiem wygodnie. Przemyślane rozwiazanie. Możesz zobaczyć na fotkach w recenzji Beryla.
http://wmasg.pl/pl/armoury/show/184850
Promant 11.02.2012, h. 17:45 Promant
14100715 11.02.2012, h. 18:12 14100715
Dobrze rozumiem, że ta nowość po raz pierwszy w sprzedaży ukazała się w Polsce? :D
Zanim się ukazała oficjalnie - znalazła się w replice Beryla.
Promant 11.02.2012, h. 18:14 Promant
Chaves 11.02.2012, h. 21:18 Chaves
Czy ten układ posiada również tranzystor mosfet?
Nawet go widać na zdjęciach, kabel z konektora pakietu oraz kabel od silnika są do niego doprowadzone.
Pritcher 12.02.2012, h. 01:28 Pritcher
z tego co widzę to ma również AB