Daj cynk
Reklama

Aktualności

Polak w finale konkursu RedWolf'a

Aktualności, 05.08.2008, h. 21:45, dodał: Promant
93

Nasz kolega Wombat odniósł sukces w, niedawno ogłoszonym przez firmę RedWolf, konkursie na video reklamowe: RedWolf Airsoft Video Competition. Jego film First Person Shootout znalazł się w czołówce finałowej dwudziestki.



 

 

 

 

 

 

 

 

Kilka tygodni temu informowaliśmy o otwartym konkursie firmy RedWolf: Airsoft Video Competition:

http://www.wmasg.pl/aktualnosci/redwolf_airsoft:_konkurs_na_video_reklamowe/620/

Film naszego kolegi First Person Shootout znalazł się w czołówce finałowej dwudziestki wybranej przez RedWolf'a.

 

 

 

 

Obecnie zaczyna się otwarte głosowanie dla wszystkich zainteresowanych. Wombat prosi społeczność WMasg o wsparcie i głosowanie na jego film. Mamy nadzieję, że prośba spotka się ze sporym odzewem maniaków z Polski:

"Głosowanie trwa od dzisiaj do 21 sierpnia. Jury będzie brać pod uwagę trzy czynniki: ocenę filmu podaną w gwiazdkach, ilość pozytywnych komentarzy oraz ich oceny. Dla niezorientowanych, sam film ocenia się zaznaczając odpowiednią ilość gwiazdek, a komentarze poprzez kliknięcie na jeden z dwóch symboli kciuka po prawej stronie komentarza. W miarę możliwości, ten skierowany w górę i w liczbie mnogiej. Tak więc proszę o zostawianie ocen i komentarzy tylko po angielsku, ale jeśli ktoś nie czuje się na siłach, wystarczą same oceny.

Pozdrawiam serdecznie
Hubert
"

 

Zachęcamy wszystkich do częstych odwiedzin strony filmu:

http://pl.youtube.com/watch?v=peF8bOMO0nM&feature=PlayList&p=37BF35D02E23892D&index=4

Oraz listy finałowej:

http://pl.youtube.com/view_play_list?p=37BF35D02E23892D

 

 

 

 

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Harki 05.08.2008, h. 21:47 Harki
Gratulacje dla niego.
Hunter1716 05.08.2008, h. 21:48 Hunter1716
Film poprostu wymiata ))))))))))))))))
Hornet 05.08.2008, h. 21:51 Hornet
Zajefajne dobry pomysł, gratulacje Wombat !!!
Shadow 05.08.2008, h. 22:00 Shadow
Głosujemy!
Tango 05.08.2008, h. 22:00 Tango
świetne!! Gratulacje za wykonanie
afc 05.08.2008, h. 22:00 afc
no wypsik
Exterminator 05.08.2008, h. 22:06 Exterminator
z polskimi kibicami wygrana masz w kieszeni ;p
Jabol 05.08.2008, h. 22:10 Jabol
Jestem w szoku. Świetny filmik !
psyhomantis 05.08.2008, h. 22:12 psyhomantis
Aż łezka w oku się kręci... To naprawdę świetna produkcje. Gratuluje kunsztu i dziękuje!
splinter 05.08.2008, h. 22:18 splinter
Bardzo dobry montaż! Gratuluje i życzę powodzenia!
Mikolaj_L 05.08.2008, h. 22:22 Mikolaj_L
Genialny filmik,jestem pod wrażeniem,brawa dla autora. ;]
Radziej 05.08.2008, h. 22:30 Radziej
Bezpośrednio mało ma wspólnego z RedWolfem. Nie mniej jednak jako samodzielny filmik, a nie reklamówka jest świetny.

"Thanks" - rewelacja, najbardziej zapada w pamięć.
karol 05.08.2008, h. 22:32 karol
Świetny filmik!!! Jestem pod wrażeniem:D
Promant 05.08.2008, h. 22:33 Promant
Żeby filmik był dobrą reklamą nie musi łopatologicznie wciskać: kupujcie na Redwolfie!
Właśnie dlatego, że nie jest nahalny - jest dobry. A RedWolf w ostatnim kadrze - każdemu zostanie w pamięci.

Nie płakać - głosować!
Wombat 05.08.2008, h. 22:35 Wombat
Dziękuję wszystkim za ogromne zainteresowanie Naprawdę. I proszę jeszcze tylko, żeby nie sabotować produkcji rywali. Naprawdę nie jest to potrzebne. Jeszcze raz dzięki, pozdrawiam i życzę miłego oglądania
SoP-PeL 05.08.2008, h. 22:43 SoP-PeL
Pomimo iż moja skromna osoba, traci w ostatnich sekundach flimu troche lakieru i szybę - zachęcam do głosowania!!
Wojteqq 05.08.2008, h. 22:51 Wojteqq
Głosujemy! Filmik nie związany bezpośrednio z Czerwonym Wilkiem, przez co robi jeszcze większe wrażenie. Gratulacje!
Promant 05.08.2008, h. 22:53 Promant
A ja myślałem SopPel, że to Twój samochód stracił szybę i lakier, a nie Twoja osoba...
GTI 05.08.2008, h. 22:53 GTI
Uważaj żeby nie sabotowali Ciebie... jak sądzę już to zaczeli robić!
Chłopaki komentujemy ;p
Warlord Shadow 05.08.2008, h. 22:59 Warlord Shadow
Dźwięk LAWa z Soldata?
Niesamowity filmik 10/10, sam na pewno bym lepszego nie zrobił.
SoP-PeL 05.08.2008, h. 23:05 SoP-PeL
eee no tak Promant - masz rację:P
To przez te piwa...
Wombat 05.08.2008, h. 23:11 Wombat
Nie wiem skąd był dźwięk Lawa, mam ich z dwa giga Poza tym, patrzcie jakie komentarze chwalicie, bo dość krytyczny komentarz dostał "thumbs up" już 6 razy!
LogaN 05.08.2008, h. 23:13 LogaN
Respect.
5/5.
ajgor_aa 05.08.2008, h. 23:33 ajgor_aa
Jednym słowem : szał
Zordon 05.08.2008, h. 23:39 Zordon
Świetny film! Zdecydowanie najlepszy ze wszystkich w czołówce.
Choć ja miałbym nieco inny pomysł na reklamę, nigdy nie udałoby mi się go równie dobrze zmontować. Gratuluję!
snorlax 05.08.2008, h. 23:41 snorlax
Rewelacja ! Dla mnie już jesteś Zwycięzcom !
Amadem 05.08.2008, h. 23:55 Amadem
PRZEMIAZGA!
Widzac umiejetnosci autora, az chcialoby sie rzec:
kiedy jakas produkcja pelnometrazowa?
Fryzjer 06.08.2008, h. 00:00 Fryzjer
Wspaniała robota, oglądałem wszystkie filmy konkursowe i, bez skromności, ten jest najlepszy!!!!!!!!!
Niejeden film pełnometrażowy się kłania :] Wielkie gratulacje na pewno wygrasz człowieku !!!!!!!!!!!!!!
CIN3K 06.08.2008, h. 00:17 CIN3K
Zrobili z asg bfa, csa itp...
Gogin 06.08.2008, h. 00:24 Gogin
Bardzo fajnie i powabnie, szacunek dla włożonej pracy, wyniki są jak widać znakomite .
Wombat 06.08.2008, h. 00:27 Wombat
Jeszcze raz apeluje, byście czytali co komentujecie.
zavisza 06.08.2008, h. 00:31 zavisza
Jedno słowo:
PRZEZAJEBIASZCZE!
jurrrus 06.08.2008, h. 00:46 jurrrus
Jak oglądnąłem to mnie troszkę wgięło, że się da coś takiego zrobić mając zapewne kamerę, kompa i trochę czasu. Na prawdę rewelacyjny filmik.

Po oglądnięciu kilku "konkurencyjnych" filmików stwierdzam, że masz bardzo duże szanse Wombat, bo reszta to szmira. Całkiem obiektywnie.
rostal 06.08.2008, h. 02:20 rostal
ale kwas xd
grzybek 06.08.2008, h. 02:51 grzybek
heh nice
Baykos 06.08.2008, h. 03:21 Baykos
Ee no panie klasa sama w sobie
Andrzej25 06.08.2008, h. 07:09 Andrzej25
Jestem w ciężkim szoku, świetny film! Trzeci raz go oglądam :]
brutus 06.08.2008, h. 07:38 brutus
Ja już zagłosowałem i zachęcam innych. Wombatowi to się należy bo reszta reklam jest szczerze powiedziawszy do d***. Więc pomóżmy mu a poza tym miło będzie jak to polak wygra i pokaże reszcie że za wysoko mierzyli ;P
o5am 06.08.2008, h. 09:09 o5am
wielkie gratsy.. naprawde kawał dobrej roboty
super fx, fabuła

oby takich więcej inicjatyw było...

pozdrawiam
łukasz
kotpolska 06.08.2008, h. 10:27 kotpolska
Film zacny, oglądałem konkurencje i musze przyznać że reszta to kicz totalny...
Ale może konkurować z rysunkowym i Redwolf Airsoft Video Contest 2.
To jest moim zdaniem top 3.
Ale z tego filmu ostatnie ujęcie, zostaje w pamięci! Filmik i dźwięki wpadają i zostają w pamięci.
Życzę mu powodzenia.
Karczownik ZW 06.08.2008, h. 10:41 Karczownik ZW
Po samych statystykach oglądania widać co się podoba. Żwawe i z jajem. Pozdrawiam i życzę sukcesu.
Cornold 06.08.2008, h. 10:46 Cornold
To jest dowód na to że Polak Potrafi Trzymam kciuki przy samych łokciach. Jak dla mnie film bezkonkurencyjny.
Codename666 06.08.2008, h. 10:46 Codename666
"We're sorry, this video is no longer available." Uwielbiam ten komunikat Trzymam kciuki.
VonHusarz 06.08.2008, h. 10:58 VonHusarz
Ale główny bohater błąka sie po polu bitwy jak smród po gaciach
kokonesko 06.08.2008, h. 11:55 kokonesko
Blaka sie jak smrod po gaciach, bo nie ma zadnej amunicji. Na koncu sie gosciu pyta czy potrzebuje kulki.
the saint 06.08.2008, h. 12:23 the saint
W życiu bym sie nie spodziewał, że takie coś można osiągnąć domowymi sposobami...
Wielki szacun dla tego Pana ;D
nyo 06.08.2008, h. 12:42 nyo
Świetna robota
Rainbow 06.08.2008, h. 12:46 Rainbow
Szacunek
Boholt 06.08.2008, h. 13:28 Boholt
Nooo świetniejszego filmiku FPS nie widziałem ^^
kozer 06.08.2008, h. 13:39 kozer
mioooodzio!gratuluję!
k_p 06.08.2008, h. 14:47 k_p
Ciężko powiedzieć, który filmik najlepszy jako reklama. W klasie "symulacji" na pewno praca Wombata jest najlepsza.
Wiele jest zrobionych w konwencji humoru, np filmik francuza z odpadającym guzikiem, albo papierowi kosmici
Ilu Polaków jest w 20? Dwóch?
Charlie 06.08.2008, h. 14:48 Charlie
O w dupe! Jest boski! Prawie jak COD4
luc4ss 06.08.2008, h. 15:24 luc4ss
Prędzej jak BLACK.
Boberwax 06.08.2008, h. 15:40 Boberwax
Suuuuuuuuuuper!!!!!!!

Miejsce w pierwszej 3-jce musi byc, a jak dla mnie to ten filmik jest najlepszy ze wszystkich. Barawa dla autora.
Ukesu 06.08.2008, h. 15:57 Ukesu
Wombat jeżeli wygrasz to moja duma z bycia polakiem naprawdę wzrośnie, film świetny i bardzo dobry na reklamę, ci co inaczej uważają chyba nie są w temacie.
najmarniejszy 06.08.2008, h. 16:01 najmarniejszy
Film świetny pięknie pokazuje jak ważny jest klimat
warrock 06.08.2008, h. 16:04 warrock
jestem za;-)
Sqrcyk 06.08.2008, h. 16:17 Sqrcyk
Najlepszy motyw w filmiku jest jak gości w budynku zasypuje cement/gruz ;D

Brawo, po prostu świetna robota ..
Krakatau 06.08.2008, h. 16:21 Krakatau
Zobaczyłem wszystkie filmy i jedynie ten zrobił na mnie wrażenie, świetna robota.
OFF 06.08.2008, h. 16:55 OFF
nie zapominajcie zeby dac tez do opisow na gg ..tez cos pomoze xD ode mnie ze znajomych juz z 30 obejrzalo z tego co wiem.. wiec smialo! zachecajcie tez znajomych! x)

a swoja droga filmik zarabisty ..to juz wszyscy wiemy..
i bardziej mi pasuje do CoD4 porownanie niz do BLACK ;]

i teren tez fajny .. moze mi ktos powiedziec gdzie to jest krecone?
biper911 06.08.2008, h. 17:22 biper911
Reklamówka NIESAMOWITA
Oglądam ją już chyba 5-ty raz i wciąż nie mogę uwierzyć, że to robione na domowym pececie. Gratuluję Wombat niezależnie od wyniku konkursu. Moim zdanim "The Best of 2008"

p.s.
Pozwoliłem sobie rozpropagować powyższego niusa z linkami na innym forum, aby osoby nie związane bezpośrednio z ASG również się włączyły do akcji Mam nadzieję, że Redakcja nie będzie miała nic przeciwko. W koncu w słusznej sprawie
ChudyBSASG 06.08.2008, h. 17:46 ChudyBSASG
10/10 świetna robota
pim 06.08.2008, h. 17:48 pim
Spoko efekty specjalne Mi się podoba !
CIN3K 06.08.2008, h. 18:16 CIN3K
"mi się" są w zoo
OFF 06.08.2008, h. 18:24 OFF
CIN3K.. cos widze,ze ty sie czesto innych czepiasz..moze zajmij sie soba..taka mala sugestia
OFF 06.08.2008, h. 20:13 OFF
thx Pyra
bardzo fajny teren..
ja w swoim miescie i w poblizu tez mam fajne miejscowki do strzelania ale dawnej bazy wojskowej niestety nie ma
panzerjager88 06.08.2008, h. 20:46 panzerjager88
Film genialny, zagladam tam co 15-20 minut i co chwile rośnie liczba ocen i odwiedziń Życze wygranej

Staram sie co chwile wystawiac pozytywy itp.. ale nie wiem czy to działa.. bo kciuk robi sie zielony a gdy odświerze nie ma nic... ;/
MATRON 06.08.2008, h. 20:48 MATRON
Brawo brawo i jeszcze raz brawo, bardzo udany filmik, konkurencja wysiada. Wielkie uznanie dla twórcy tego dzieła.
vonmarxx 06.08.2008, h. 20:59 vonmarxx
Kozacki filmik!!! Dobra robota!!!
Redgard 06.08.2008, h. 22:17 Redgard
Teraz każdy łechta ego Wombata, więc i ja się przyłączę: oglądając filmik czuje się szczękę leżącą na ziemi.

Nie wiem, na czym jechałeś podczas robienia tego, ale mam nadzieję, że nigdy Ci tego nie zabraknie

Życzę wygranej!

panzerjager88, oczywiście to działa! Tylko 1 klik to nie 1 plus, musi kliknąć więcej niż jedna osoba.
panzerjager88 06.08.2008, h. 22:20 panzerjager88
Aaa... chyba że tak No to co? Piszemy komenta i oceniamy go? tak co by był chociaż jeden wysoko oceniony?
OFF 07.08.2008, h. 01:07 OFF
panzerjager..zobacz wszystkie komenty..sa takie co juz 10 plusow chyba maja x)
Wombat 07.08.2008, h. 04:21 Wombat
Dzięki, staram się udawać, że komentarze nie łechtają mojego ego
CZYTAJCIE KOMENTARZE, KTÓRE OCENIACIE! Co chwile jakiś głupol dostaje dobre oceny, a jedzie po mnie
Harki 07.08.2008, h. 07:33 Harki
Można wiedziec jakie nagrody są ?
Po obeżejniu całej konkurencji jestem zdania że Twój filmik najlepszy
Podoba mi się w innym filmiku ten pomysł co babcia strzela do złodzieja to fajne jest ^^ ( Ale reszta filmiku jużdo bani).
head-shot 07.08.2008, h. 09:44 head-shot
Filmik naprawde super przypomina mi mix call of duty 4 i battlefielda:badcompany życzę wygranej wombat i powodzenia
SHOGUN_YAMATO 07.08.2008, h. 09:50 SHOGUN_YAMATO
Wow Chociaż za dużo w tym COD 4 ale wykonanie jest nienaganne Życzę mu aby zdobył pierwszą nagrodę
CIN3K 07.08.2008, h. 10:11 CIN3K
@Harki:

1x Grand Prize Winner - 1x Inokatsu Mk43
1x Most Entertaining Video Winner - 1x Deep Fire M4 MRF-CX
1x Most Creative Video Winner - 1x Systema TW5A4 PTW
Dalej 07.08.2008, h. 10:45 Dalej
Fajnie wyszło.

Planowałem wziąć udział i zrobić coś w tym stylu:
$3 tylko pod RedWolf, niestety nawał pracy rozwiał moje plany...

Fajnie że polskie filmiki są 20-stce.
RezerwowA 07.08.2008, h. 15:04 RezerwowA
Świetna robota
Wombat 08.08.2008, h. 00:25 Wombat
Ha! Konkurencja się wreszcie ocknęła i na potęgę oceniają swoje komentarze. Nie możemy być gorsi
shamoth 08.08.2008, h. 12:44 shamoth
Troche zerzniety pomysl z reklam nike, ale mam nadzieje ze w zwiazku z tym beda jeszcze przynajmniej 3 takie zeby dopelnic serie
GJ i wana see more of this stuff
Wombat 08.08.2008, h. 14:50 Wombat
Shamoth, to post-modernizm, wszystko jest juz recyclingiem pomysłów!
Poza tym, motyw pierwszoosobowy jest obecny w kinie od samego początku.
lemonzawodowiec 08.08.2008, h. 15:22 lemonzawodowiec
Wombat, nie chcę Cię martwić, ale jak wygrasz, to nagroda do podziału z każdym komentującym i oceniającym pozytywnie film oraz komentarze - czyli z każdym, kto pomoże Ci w zwycięstwie (w tym ze mną oczywiście ) .
Wombat 08.08.2008, h. 15:30 Wombat
Albo inaczej - dam gwarancję na piśmie, że każdy kto z głosujących weźmie udział w innym konkursie, ma z miejsca moje wsparcie
shamoth 08.08.2008, h. 15:45 shamoth
Wombat, niom, niestety cieżko jest wpaść na coś unikalnego bo wszystko już kiedyś było ale czerpanie natchnienia z dobrego źródła to nic złego ;]
btw. zastanawiałeś się nad realizacją tego w FPP kulki BB ?? ;]
lemonzawodowiec 08.08.2008, h. 16:12 lemonzawodowiec
Czyli coś a'la początek "Pana życia i śmierci" w wersji kulkowej? To już było...
marian 08.08.2008, h. 18:33 marian
film jest bezbłędny. Genialne.
Pawelski 08.08.2008, h. 23:24 Pawelski
Wymiotło mnie Świetna robota, już oceniłem 5/5 i co bardziej pozytywne komentarze oznaczyłem kciukiem w górę. I to nie tylko dlatego, że polskie, że się solidaryzujemy. Naprawdę jest najlepszy spośród tych, które widziałem. Amazing!
shamoth 09.08.2008, h. 15:27 shamoth
To fakt że najlepszy z prezentowanych ale są jeszcze 3 które mogą przejść w tym 2 robione metodą poklatkwą ale lekko nudne...
Huey 09.08.2008, h. 15:47 Huey
Świetny film! Ten dziwięk shot guna to z Cod4 albo bardzo podobny. Racja bardzo podobny do Cod4 ale bynajmniej nie jest to wada.