Daj cynk
Reklama

Aktualności

Classic Army: UMC

Aktualności, 04.08.2008, h. 23:20, dodał: Promant
24

W dniu dzisiejszym portal ArniesAirsoft zaprezentował otrzymane od firmy Spartan Imports zdjęcia nowej repliki Classic Army oznaczonej jako UMC.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma Spartan Imports, wyłączny dystrybutor Classic Army na rynku USA, przekazała zdjęcia nowej repliki CA UMC czyli UMP w wersji Classic Army. Niestety żadnych szczegółów technicznych nie podano. Wygląd repliki prezentują poniższe fotografie:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.arniesairsoft.co.uk

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Fikus 04.08.2008, h. 23:22 Fikus
Heh, idealna do reko Transformersów
zavisza 04.08.2008, h. 23:30 zavisza
Ahh ten klimat Transformersów. Tylko... skad wezmiesz przeciwnika?
Kajor 04.08.2008, h. 23:31 Kajor
Może wreszcie UMP z normalnym 12 mm gwintem...
Morn 04.08.2008, h. 23:34 Morn
jedyne co widzę na pierwszy rzut oka, to fakt, że ustępuje G&G.
Promant 04.08.2008, h. 23:35 Promant
Jak większość replik CA pod względem wyglądu.
poldeck 04.08.2008, h. 23:57 poldeck
Al plasticzano wygląda
Kondor220V 04.08.2008, h. 23:59 Kondor220V
Wygląda strasznie zabawkowo:P jeszcze ten amerykański pomarańcz xD
Kosmo 05.08.2008, h. 01:23 Kosmo
CA schodzi na psy, brak oznaczeń, pozbywają się klientów, którzy przechodzą do innych producentów bo coraz gorsze rzeczy pokazują. Ehh szkoda gadać.
slipknotyk 05.08.2008, h. 01:48 slipknotyk
co prawda nie posiadam markowej repliki i takowej mieć w rękach nie miałem ale widząc zdjęcia tego CA to śmiem stwierdzić iż wygląda jak DE ump bynajmniej na tych zdjęciach no niezbyt zachęcająco..
DominikW 05.08.2008, h. 01:56 DominikW
plastikul taktikul... niezbyt to wygląda.
Talib 05.08.2008, h. 02:43 Talib
Panowie, piszecie że wygląda strasznie "plasticzano", ale po części jest to wina zbyt naświetlonych zdjęć (wiem, bo sam przerabiałem ten temat przy okazji fotografowania modeli pojazdów itp.), to samo widać w jednym z poprzednich newsów dot. CA416. Nie załamujcie więc od razu rąk bo na żywo bankowo będzie miał ciemniejszy odcień.

Pozdrawiam wszystkich którzy nie marudzą z byle powodu:D
Zax 05.08.2008, h. 05:35 Zax
Raczej dziwne byłoby gdyby replika UMP nie wyglądała "plasticzano" jezeli oryginał jest budowany z polimerów...
nyo 05.08.2008, h. 07:40 nyo
Wygląda trochę tandetnie i zabawkowo.. jak wersja ostra zresztą
Wojteqq 05.08.2008, h. 08:02 Wojteqq
Zax dobrze mówi. A tak wogóle to byście sobie kupili coś nieco bardziej orginalnego, a nie molestowali w kółko tych emek i mp5 vide: UMP.
Codename666 05.08.2008, h. 08:07 Codename666
@nyo: wersja ostra właśnie jest super no ale o gustach się nie duskutuje
Serio to CA wygląda jak DE pożyjemy-zobaczymy
Jabol 05.08.2008, h. 10:46 Jabol
Ach ci "eksperci" zdjęciowi ...

Do książek, a potem cokolwiek pisać !
BLITZ 05.08.2008, h. 12:53 BLITZ
Nie wiem jak wam, ale mi sie UMP podoba. Drugi karabinek po AK, jaki chciałbym sobie sprawić
Mikolaj_L 05.08.2008, h. 14:49 Mikolaj_L
No proszę,dużo mamy tu ekspertów od UMP,którzy uważają,że wygląda plastikowo szczególnieże orginał jest zrobiony chyba z polierów,który jest praktycznie równie "plasticzany" co ta replika,która jest zrobiona z abs'u .No ale cóż,.ja się nie znam.
Andrzej25 05.08.2008, h. 15:24 Andrzej25
Zdjęcia są lekko tandetne. Replika wygląda na nich jak z kiosku. Paskuda
Walduś_18 05.08.2008, h. 19:53 Walduś_18
Jabol, wakacje są
Zax 05.08.2008, h. 21:47 Zax
Wakacje wakacjami, a dobra książka o broni to genialny przerywnik między imprezami

A dla tych, którzy nadal mają wątpliwości co do wyglądu UMP polecam strone, którą polecałem już kilkakrotnie przy różnych okazjach $3
To powinno nieco utemperować niepotrzebna dyskusje.
Sariel 05.08.2008, h. 22:55 Sariel
Ja wiem że CA to duma ale po co się reklamują na broni... Mogli sobie ten napis darować. A tak to całkiem nieźle wygląda...ła by gdyby nie szyny na PolimerBody Jakoś mnie to zawsze gryzło
voi 05.08.2008, h. 23:32 voi
no to juz wiem ze moja nastepna giwerka bedzie UMP, pytanie tylko jakiej firmy
Huey 09.08.2008, h. 15:32 Huey
Ale przynajmniej ma magazynek w systemie UMG (G&G). Tak mi się wydaje. No ale ludzie orginalny UMP wcale nie ma tak dużo tych oznaczeń.