Daj cynk
Reklama

Aktualności

Classic Army: CA416D

Aktualności, 02.08.2008, h. 22:02, dodał: Promant
32

Spartan Imports udostępnił zdjęcia HK416 Classic Army, czyli repliki CA416D.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma Spartan Imports, jako wyłączny dystrybutor produktów Classic Army na USA, udostępniła zdjęcia oczekiwanej repliki CA: CA416D czyli HK416. Niestety: poza zdjęciami nie podano żadnych szczegółów technicznych. Poniższe zdjęcia prezentują wygląd repliki. Gdyby jeszcze nie te "oznaczenia" CA na body... :(

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.spartanimports.com

www.arniesairsoft.co.uk

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
VonHusarz 02.08.2008, h. 22:05 VonHusarz
Strasznie zabawkowo wyszło na tych zdjęciach
Gogin 02.08.2008, h. 22:05 Gogin
Przy VFC się chowa, tylko ile to to kosztuje ?
kupolud231 02.08.2008, h. 22:16 kupolud231
CA schodzi na psy , "chińskie" psy.
Germ 02.08.2008, h. 22:46 Germ
Co tam, że oznaczenia CA. Co tam, że bez podanych danych technicznych. To jest CA! To musi być full steel!
Codename666 02.08.2008, h. 22:48 Codename666
CA zawsze musi coś spie*****, mówie oczywiście o oznaczeniach. Nie mogli czegoś innego wymyślić np. jak z eMką (Armalite) czy MP5 (B&T) o wiele bardziej byłbym zadowolony.
Panocek 02.08.2008, h. 22:54 Panocek
CA robi repliki broni cywilnej (a że wygląda jak wojskowa...) a raczej nie ma "cywilnego" HK416 więc dali własne oznaczenia.
W.Zajcev 02.08.2008, h. 22:54 W.Zajcev
Nie mogli bo nikt inny nie produkuje HK416 i raczej nie będzie full steel tylko full metal.
Promant 02.08.2008, h. 22:56 Promant
Mogli sobie odpuścić, na gołym body zawsze można zrobić oznaczenia we własnym zakresie.
P_I_O_T_R_E_K 02.08.2008, h. 23:43 P_I_O_T_R_E_K
Tak od siebie proszę nie traktować tego jako czepianie się tylko po prostu doinformowanie maniaków - "raczej nie ma "cywilnego" HK416 więc dali własne oznaczenia" otóż jest cywilna 416tka oznaczona jako MMR223 (źródło MMS Komandos 4/2008). A co do oznaczeń na body to mi się nie podobają... albo mogli zostawić wolne miejsce albo... wykupić licencje od H&K (co z kolei zapewne zaowocowałoby niemiłą podwyżką ceny...). P.S. CA powinno zacząć się poważnie bać Chińczyków...
kupolud231 02.08.2008, h. 23:56 kupolud231
O kur....
Geniusz
SebaGt90 03.08.2008, h. 00:50 SebaGt90
I ten magazynek :/ Wrzucili standardowego Hi-Cap'a jakiego dają do eMek. A przecież 416 ma inne magi niż M4 !
Zawiodłem się, nie postarali się.
CIN3K 03.08.2008, h. 09:00 CIN3K
Haha i te oznaczenia... CA śmierdzi bardziej niż "chińczyki"...
Andrzej25 03.08.2008, h. 09:01 Andrzej25
Może się nie znam, ale wydaje mi się, że magi m4 i kh416 różnią się kolorkiem i biciem hk na spodzie magazynka.
Brak oznaczeń strasznie mnie rozczarował. Do czego to dochodzi, żeby chińczyk miał oznaczenia a "markowa" replika CA już nie...
Robson 03.08.2008, h. 10:25 Robson
No to się nie znasz Różnic jest więcej.
mazur 03.08.2008, h. 10:58 mazur
Andrzej25. Bo chińczyki w D mają licencje, a CA widocznie nie. Wszyscy którzy tak głośno krzyczą, niech nad tym pomyslą....
arkadiomorales 03.08.2008, h. 11:00 arkadiomorales
ja mam h&k 416d i wam powiem kupcie sobie i dopiero dyskutujcie bo teraz to głupoty gadacie
tosiek87 03.08.2008, h. 12:09 tosiek87
Szczerze jak tak dalej pójdzie to zamiast CA standardem jakości zostanie Cyma! Moim zdaniem CA i ich ceny są śmieszne. Ta forma leci po renomie, aż dziw bierze, że ktoś to kupuje.
0L0 03.08.2008, h. 12:25 0L0
"To jest CA! To musi być full steel!"
Chyba full ZnAl
Michu 03.08.2008, h. 14:45 Michu
co to za bicie piany na temat tego modelu, widzicie zdjęcia i już macie wyrobione opinie o tej marce?? Śmiać mi się chce jak widzę takie komentarze - bo widzę tu grupę frustratów, którzy może i by chcieli CA, VFC, G&G, G&P itd. ale niestety nie mogą sobie na nie to pozwolić.

Nie przyszło wam do głowy, że to co widzicie to zdjęcia modelu przedprodukcyjnego i może stąd wynikają te niedoskonałości?



Fabex 03.08.2008, h. 16:33 Fabex
jak na moje to replika ok. Plastik army
Goose 03.08.2008, h. 17:33 Goose
Wybacz miałem 2-3 repliki CA gdy jeszcze nie było odpowiednikow chinskich, i najbardziej zadowolony jestem z RK-01 x]
Amadeusz [T-d] 03.08.2008, h. 18:36 Amadeusz [T-d]
Nie no bez jaj!! Już JG ma oznaczenia H&K (co mnie zdziwiło), ale żeby CA nie miało... może to tylko takie zdjęcia czy cuś...
Foka 03.08.2008, h. 18:54 Foka
Może dlatego, że CA jest na tyle szanującą się firmą, że przestrzega praw patentowych?
Duscann 03.08.2008, h. 20:04 Duscann
Jak czytam Cin3k Twoje komentarze...to mi się nóż w kieszeni otwiera, uprzedzony jesteś? co CA zabiło ci rodzinę i zgwałciło kota? Jedyne co nieładnie pachnie to Twoja elokwencja w coraz to nowych komentarzach do newsów.
KARMA_Alex 05.08.2008, h. 00:51 KARMA_Alex
swoje CA mam od 2002 roku i slowa zlego nie powiem
szynkam 05.08.2008, h. 22:52 szynkam
Może CA wypuści metolowe body do hakacza?
Necromancer 06.08.2008, h. 00:56 Necromancer
Dobra cwaniaki... Niech ktoś mi pokaże chińczyka, który ma tyle czasu co moja SLRka CA a sprawuje się chociaż w 30% tak dobrze... Bawią mnie ludzie, którzy wypowiadają się o czymś o czym nie mają pojęcia... Cóż... Świadczycie sami o sobie chłopaki. Nic dodać nic ująć.
Necromancer 06.08.2008, h. 01:05 Necromancer
A tak by the droga... Na strzelance patrzycie i podziwiacie oznaczenia swojej broni(ale jestem zaje... mam oznaczenia licencyjne) czy strzelacie z niej? Zresztą zależy czy ktoś bawi się w ASG dla szpanu czy dla zabawy... CA zawsze robiło dobry sprzęt, jedyne co trzeba było z nim robić to indywidualnie go dopieścić i zadbać. Wtedy nie robi najmniejszych problemów.

P.S.
Tak się czepiacie tych oznaczeń... Chcecie być true odwzorowani? Proszę bardzo ale z miejsca wam powiem że 99,9% z was nie jest w stanie tego zrobić. Dlaczego? Bo co byście sobie nie myśleli nie będzie repliki identycznej co do szczegółu z oryginałem. A w kwestii oporządzenia i umundurowania poza zasięgiem takich jak wy czy ja jest sprzęt przeznaczony dla żołnierzy zawodowych armii USA, Wielkiej Brytani , Niemiec czy kogokolwiek innego... Taka prawda i tyle w temacie. Jak chcecie być "true" to idźcie do wojska...
Valek 07.08.2008, h. 08:00 Valek
Wiesz Necro, osobiście jestem zadowolony ze swojego "chińczyka", a wiesz czemu ?
Bo nie musiałem włożyć w niego dwa razy tyle pieniędzy co Ty w swoje SLR
I chodźby Twój strącał wyjstające zza rogu stopy, łokcie i inne członki, to nie przebijesz popularności JG, bo robią tanio, a przyzwoicie i popatrz, że chińskie repliki też strzelają. Tak. Na prawdę. Nie tylko wyglądają, ale wkładają dobrze i CA i ICS i TM
Necromancer 07.08.2008, h. 10:00 Necromancer
Nie mówię że chińczyki są do dupy. Doskonale rozumiem zależności ceny do jakości. Wszystko zależy od możliwości finansowych. Ale po prostu drażni mnie że jeżeli kogoś na coś nie stać to mówi że jest to do dupy...
Valek 07.08.2008, h. 11:36 Valek
Wszystko zależy od kąta poglądu.
Wypowiadają się tutaj małolaty, którzy jeszcze niekoniecznie nabyli dostatecznie wiele kultury osobistej, już nie wspominając o kulturze słowa.. Ale mnie nie o tym.
Jak wiadomo cena jest miernikiem jakości, tak było od zawsze. Wg mnie jednak chińczycy coraz bardziej się starają i choć wykonanie zewnętrzne pozostawia wiele do życzenia, to kwestia mechaniczna stoi bardzo przyzwoicie i po wymianie podstawowych podzespołów mamy na przwdę przyzwoity produkt. Bo spójrzmy prawdzie w oczy I klasowe repliki w stocku - śmierdzą. W terenie nie ma szans, żeby coś ugrać. Mogę kupić MP5 z TM i nie musze tam nic kombinować, żeby mieć coś dobrego na CQB, ale wyjdę z tm na pole i niewiedomo skąd ściągnie mnie PJ