Daj cynk
Reklama

Aktualności

Informacje rynkowe

Aktualności, 31.07.2008, h. 23:24, dodał: Promant
13

G&P: kanadyjskie body do M4. Tokyo Marui M.E.U SOC już dostępny w preorder. Magazynki KSC do pistoletów Glock. Akcesoria Boyi. Nowe silniki w ofercie CA.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma G&P zapowiedziała kolejny metalowy korpus do replik z rodziny M4. Tym razem jest to body z oznaczeniami kanadyjskimi. W komplecie, widoczne na zdjęciu części oraz zespół metalowej komory hop up.

 

 

G&P wprowadza również kolejne części do replik M16 WA - są to gripy TD, dostępne w kolorze czarnym, piaskowym oraz olive drab.

 

 

Nowa replika pistoletu GBB firmy Tokyo Marui: M1911 M.E.U SOC jest już dostępna jako preorder na stronie sklepu RedWolf Airsoft. Cena: 145USD. Waga: 800g. Prędkość początkowa: 300fps. Pojemność magazynka: 28BB.

 

 

Firma KSC zapowiedziała nowe, w tym także długie, magazynki do replik Glock'a. Magazynki będą dostępne w dwóch wersjach. Pojemność: 23BB i 49BB.

 

 

Zaprezentowano pierwsze zdjęcie nowych akcesoriów produkcji firmy Boyi. Jest to zestaw drewien do AK74 oraz kolba snajperska typu Knight's do replik rodziny M.

 

 

SRC przedstawiło "schemat" swojego nowego BB Tracer'a.

 

 

W ofercie Classic Army pojawiły się nowe silniki, Extreme Motor, w wersji long i short. Niestety brak szczegółowych informacji technicznych.

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.gp-web.com

www.redwolfairsoft.com

www.ksc-guns.co.jp

www.airsoft-news.eu

www.classicarmy.com

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Psycho_Mantis 31.07.2008, h. 23:37 Psycho_Mantis
Noo, mi się też podoba bardzo! ładniusia! I BB tracer fajna rzecz. Ciekawi mnie jedno, jak się kupi kulki takie fosforyzujące, to można je normalnie lampą naświetlic, żeby później strzelac ze świecących, czy trzeba koniecznie z tym tracerem strzelac?
Wolf.Tns 01.08.2008, h. 00:23 Wolf.Tns
Colt jest już mój ! No po prostu pierwsza replika na, której widok wpadłem w zachwyt po mimo wszystko już długiej przygodzie z AS. Nawet nie chodzi o wygląd itd. Ale tak ciężko teraz o replikę Colta MEU...a cena jest naprawdę OK.

P.S. NA WGC NAJNOWSZE AKSU TM ! Piękne jest !
xyzak 01.08.2008, h. 00:24 xyzak
co nowego w magach KSC do Glock'a w porównaniu ze starymi?
Ziolko 01.08.2008, h. 02:15 Ziolko
Mam nadzieję, że kolt będzie dostępny na WGC pod koniec sierpnia.
poldeck 01.08.2008, h. 06:39 poldeck
To pokrętło na kolbie mnie poraża. A drewna wyglądaja nawet OK.
vip3r 01.08.2008, h. 09:57 vip3r
o co chodzi z tymi magami KSC?
JedyKnight 01.08.2008, h. 10:23 JedyKnight
Jakby było coś więcej o tych magach wiadomo to by było tu napisane. Albo odkryli coś nowego, jakiś system, albo ma to związek że na rysunku jest Glock 26C, a nie wiem czy gdzieś do niego były magazynki, bo trzeba było chyba stopke kupować. Ja widze takie 2 rozwiązania;p

A jeśli chodzi o newsa, mmm... M4A1 z BB, ale wolałbym MP5A3 z BB:D Ale trzeba poczekać, może bedzie w nie wygórowaej cenie:D
yugi 01.08.2008, h. 11:23 yugi
Jest MP5K z BB, od maruzena bodajrze, więc nie narzekaj. Za to za G36 z BB to bym normalnie królestwo, księżniczkę i pół litra dał ^^.
A wie ktoś może, ile to świecące dziadostwo udające tłumik waży? Bo jak baterie zintegrowane, to troszeczkę lipa z wyważeniem...
PeePee 01.08.2008, h. 14:34 PeePee
Glock 26c łykał wszystkie magazynki od ksc. I te przeznaczone do glocka 17/18 długie i od 19stki (swoją drogą g26 w standardzie ma mag od 19'stki tylko że z nakładką).

lemonzawodowiec 01.08.2008, h. 15:12 lemonzawodowiec
Może te magazynki będą w końcu pokryte jakimś plastikiem, a nie takie fuuu... metalowe....

BTW W prawdziwych nie widziałem takich dziur z boku.

BTotherW Gogin, już się tak nie podlizuj Promant na pewno już to docenił i doda ci +100 postów do licznika
Zachar 01.08.2008, h. 16:32 Zachar
Bardzo fajne, sklejkowe drewienka do AK-74. Na pewno będą się wyróżniały (jak VFC) na tle reszty boazerii (czyt. drewien niesklejkowych)
Mohawk_PL 01.08.2008, h. 17:16 Mohawk_PL
@Psyho_Mantis

Można naświetlić przed strzelanką. Były chyba gdzieś jeszcze takie magazynki do AK nawet co naświetlają
Promant 01.08.2008, h. 21:30 Promant
O tych magazynkach do glock'a nie ma póki co nic konkretnego, tyle tylko, że to "nowy produkt".