Daj cynk
Reklama

Aktualności

Gazowe emki Inokatsu

Aktualności, 31.07.2008, h. 22:24, dodał: Promant
21

Moda na repliki GBB M4/M16 rozwija się w najlepsze. Coraz bliżej do premiery rynkowej nowych replik Inokatsu. Rośnie popyt na części do M4 WA. Producent zamieścił na swojej stronie zdjęcia gotowych produktów.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sześć replik z rodziny M4/M16, GBB, produkcji Inokatsu, będzie miało wkrótce swoją premierę rynkową. Poniższe zdjęcia prezentują szczegóły wyglądu produktów Inokatsu: gotowych replik oraz zestawów konwersyjnych . Jednocześnie Inokatsu rozwija ofertę części do M4 GBB firmy Western Arms. Na prezentowanych zdjęciach widoczne są zestawy kolb, luf oraz innych akcesoriów. Część zestawów oferowanych jest również w wersji do M4 systemu Tokyo Marui.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.inokatsu.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
sealmike 31.07.2008, h. 23:22 sealmike
Ciekawe ile mają fps-ów. Pewnie powyżej 400;]
MGNoName 31.07.2008, h. 23:24 MGNoName
Ciekaw tylko jestem jak to się będzie sprawdzac w zimie....i szczerze powiedziawszy napędzanie takich eMek wydaje się nieco drogie co? W końcu gaz troszke kosztuje. Pożyjemy zobaczymy...
Wiki 01.08.2008, h. 00:11 Wiki
Może niektórzy mając przed sobą mroczne widmo kosztów eksploatacji przestaną siać kulkami na ślepo i pomyślą przed oddaniem strzału...
przemek10 01.08.2008, h. 07:45 przemek10
Zależy jaki gaz , jak by były na Hp to odpada problem pogody .
Promant 01.08.2008, h. 07:47 Promant
CO2.
Viamortis 01.08.2008, h. 11:27 Viamortis
To bedzie moja nastepna replika
Andrzej25 01.08.2008, h. 11:42 Andrzej25
Jak komuś się podoba działanie emki na gaz (mi się cholernie podoba) i ma zbędne parę tysięcy (ja nie mam) to jest to coś wspaniałego. Chciałbym sobie ją sprawić, ale moja kieszeń nie wytrzyma takiej inwestycji...
Mikolaj_L 01.08.2008, h. 12:23 Mikolaj_L
Ja nie preferuję replik gazowych,wolę zostać przy napędzie elektrycznym.
Shurtugal 01.08.2008, h. 12:27 Shurtugal
A ja się pytam: gdzie są gazowe AK? Co do eMek to na pewno sprawują się wyśmienicie i wyglądają niezgorzej, ale jednak wolałbym Kałacha. "Wolałbym", ale i tak nie dysponuję taką kasą.
Germ 01.08.2008, h. 13:22 Germ
Repliki emek na gaz oferują niemożliwy do osiągnięcia w żadnym elektryku realizm.
CIN3K 01.08.2008, h. 14:18 CIN3K
Ciekawe jak z powtarzalnością strzałów...
lemonzawodowiec 01.08.2008, h. 15:25 lemonzawodowiec
Ale się czepiliście tej powtarzalności strzałów u gaziaków. Nie wiem, jak to będzie w tej replice, ale ilekroć czytam, że np. "gaziak nie nadaje się na snajperkę - nigdy nie uzyskasz takiej powtarzalności jak w sprężynie" to mnie normalnie krew zalewa. Zauważcie, że NIGDY* nikt się nie spytał przy okazji newsa o elektryku o powtarzalność strzałów.

* prawdopodobnie
swirek14_pl 01.08.2008, h. 17:29 swirek14_pl
Do Germa: Jeśli chodzi Ci o blow-backa to sie mylisz ponieważ L85A2(A1 chyba też)z G&G ma blow-backa i mimo wszystko jest elektrykiem;] i jakieś AK ma bodajże. Chyba że gaziak jest jeszcze w czymś lepszy od elektryka. Jeśli tak to czy mógłby mi ktoś powiedzieć? Bo nie jestem opcykany w tym temacie.

Pozdrawiam:)
OFF 01.08.2008, h. 19:13 OFF
swirek14_pl

guny z VFC tez maja bb i nie sa na gaz ^^
i L85 z Army tez ma bb i elektryk ..
swirek14_pl 01.08.2008, h. 19:45 swirek14_pl
OFF:
HeHe, Podałem L85 i AK bo tylko o tych wiedziałem, ale dzięki potwierdziłeś że nie tylko blow-backa mają gaziaki jak to Germ powiedział:)

Pozdrawiam:)
sniper_tarzan 01.08.2008, h. 23:09 sniper_tarzan
Jeśli w airsofcie na pierwszym miejscu postawiony jest realizm, to może za jakiś czas elektryki staną się przeżytkiem i nastąpi rewolucja ;P Czekać aż małe żółte rączki z ChRL dostaną plany na biurko Części zamiennych mamy dużo
Foka 02.08.2008, h. 09:23 Foka
Nie mają blow-backa tylko ruchome elementy. Jak w napędzie elektrycznym chciałbyś uzyskać ten _blow_?
ravic 02.08.2008, h. 11:46 ravic
Na plakatach podają ze Vo = 140-160m/s

Pewnie zależy od długości lufy.

Najważniejsze, że na emkach sie nie kończy .

A co do powtarzalności strzałów...who cares
swirek14_pl 02.08.2008, h. 22:28 swirek14_pl
cytuje część opisu L85A2 z G&G ""Najnowsza wersja repliki L85 A2 z systemem Blow Back i nowym gerboxem" ale jak mówiłem nie jest opcykany w temacie.
Huey 03.08.2008, h. 23:22 Huey
A gaz jest w magach czy w kolbie ,chwycie czy w czym innym?
evel 16.08.2008, h. 23:30 evel
Zapowiada się ciekawie. Zobaczymy co z tego będzie