Daj cynk
Reklama

Aktualności

Części TSC

Polska, 05.02.2012, h. 22:16, dodał: Promant
24

Specshop włączył do oferty wzmocnione części TSC, dedykowane do replik GBB WE.



W asortymencie sklepu Specshop znalazły się wzmocnione części marki TSC, dedykowane do replik gas blow back produkcji firmy Wei-Tech. Póki co oferta obejmuje tylko kilka pozycji.

Wzmocniony zawias kolby (end cap) do repliki GBB SCAR firmy WE. W kolorze czarnym lub piaskowym. Wykonany z jednego kawałka aluminium 7075 (CNC). Waga: 62g. Cena: 199PLN.

 

 

TSC_ReinforcedPart66_TAN_TS-69_1.jpgTSC_ReinforcedPart66_BLK_TS-69_2.jpg

 

 

Bolt Catch wykonany z anodyzowanej na kolor czarny stali, do repliki GBB M14 firmy WE. Cena: 79PLN. 


 

TSC_BoltCatch_M14_TS-55_1.jpgTSC_BoltCatch_M14_TS-55_2.jpg

 

 

Wzmocniony zbijak zaworu (firing pin) wykonany z utwardzanej, anodyzowanej stali. Przeznaczony do replik GBB M4, M16, HK416 i SCAR firmy WE. Cena: 69PLN.

 

 

TSC_FiringPin_M4SCAR_TS-25_1.jpgTSC_FiringPin_M4SCAR_TS-25_2.jpg

 

 

Dźwignia przeładowania M84 w wersji Military Big Latch, przeznaczona do montażu w replikach GBB serii M4M16 i HK416 firmy WE. Wykonana została z obrabianego metodą CNC aluminium 7075, anodyzowanego na kolor czarny. Powstała na licencji firmy PRI (Precision Reflex Inc). Cena: 259PLN.

 

 

TSC_ChargingHandle_M4_TS-11_2.jpgTSC_ChargingHandle_M4_TS-11_1.jpg

 

 

 

 

 

Źródło:

specshop.pl/">www.specshop.pl

Ocena wszystkich (4.60, głosów: 5)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Vilreen 05.02.2012, h. 22:49 Vilreen
Ja rozumiem, że wzmocniona, licencjonowana i wygląda świetnie, ale 260zł za rączkę przeładowania? Jak dla mnie troche zaporowa cena.
Niestety lans kosztuje :P
Nowin 05.02.2012, h. 23:52 Nowin
Poprawka, GBB kosztuje.
Frontal 05.02.2012, h. 23:56 Frontal
Wiele osób w ty Ty również, zapomina notorycznie, że są (wyobraźcie sobie) na świecie takie miejsca, gdzie ludzi naprawdę stać na takie rzeczy, jak replika GBB przebudowana na customowych częściach. Ba, nawet wszystko co się da zamieniają na prawdziwe komponenty z broni ostrej, kupują prawdziwą optykę itd.
Cen szpeju naprawdę nikt nie ustala i nie będzie ustalać pod polskie zarobki...
Szczególnie, że to często części produkowane w małych seriach, na zapewne drogich licencjach.
Może czas przyjąć to do wiadomości ? ;)
koho 06.02.2012, h. 09:22 koho
oj tam, nie tak drogo. tylko się zapytuje?! PO CO?!  :)
_DjZordon_ 06.02.2012, h. 11:23 _DjZordon_
Ja mam taką  rączkę przeładowania w AEGu od Classic Army i powiem, że sprawuje się świetnie tyle, że cena rączki do AEG wynosi "tylko" 160zł i jest bez lanserskich napisów.  http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=1481  w tej replice jest montowana taka fabrycznie.
Gray 06.02.2012, h. 11:25 Gray
Ja mam taką  rączkę przeładowania w AEGu od Classic Army i powiem, że sprawuje się świetnie tyle, że cena rączki do AEG wynosi "tylko" 160zł i jest bez lanserskich napisów.  http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=1481  w tej replice jest montowana taka fabrycznie.
Gray 06.02.2012, h. 11:25 Gray
Od ostrej kosztuje około $89 dolców. Plus sprowadzenie oczywiście.
Pritcher 06.02.2012, h. 15:19 Pritcher
szczor777 06.02.2012, h. 00:10 szczor777
stary nie na każdej rączce masz napisane (czyt.wygrawerowane i pomalowane)  1000 x USA
Nowin 06.02.2012, h. 00:15 Nowin
W sumie GBB to lans więc na jedno wychodzi, chyba że ktoś się nie zgodzi (ale wątpie :D).
Ja tam GBB kupiem dla realizmu nieosiągalnego w AEGach, ale może o czymś nie wiem.
Frontal 06.02.2012, h. 11:07 Frontal
Mam takie same zdanie jak Frontal... jeśli jakikolwiek aeg zagwarantuje mi to co GBB to biore :)
grzesio93 06.02.2012, h. 12:46 grzesio93
Jeśli którykolwiek gbb zagwarantuje mi taką celność, powtarzalność i bezawaryjność jak AEG to biorę! ;)
Lambert 06.02.2012, h. 14:03 Lambert
Ludzie, kupujcie najlepiej same GBB!! Serio, ja tez muszę coś jeść!
Guest (ID:6452) 06.02.2012, h. 16:34 Guest (ID:6452)
Żaba Pń 06.02.2012, h. 09:17 Żaba Pń
Masakryczne ceny ....
Matison 06.02.2012, h. 11:09 Matison
No cóż ceny wysokie ale pomyśleć że dla np. Niemców to są tanie rzeczy, no cóż tylko można marudzić na nasz rząd :P
Rączka przeładowania to w sam raz dla maniaków USMC i w ogóle dla rekonstruktorów jednostek USA :) Nie ma to jak napis USA w miejscu gdzie nikt tego nie zauważy :P
Fush1 06.02.2012, h. 14:37 Fush1
Fakt faktem te USiA wyglada naprawde wiesniacko, jednakze nie zgodze sie z opinia o GBB- jezeli ktos ma wiecej ochoty i pieniedzy (utrzymanie takiej repliki jak i koszt samej repliki jest niewiele wiekszy od AEG) moze pobawic sie z duzo wiekszym realizmem w ASG. System GBB napewno nie jest przeznaczony dla niedzielych strzelcow latajacych z hi-capem, a pamietajcie ze w sumie ostatnimi czasy GBB sa coraz mniej awaryjne, mozna uzytkowac je w coraz mniejszej temperaturze(systemy OB od WE), a cena GBB z magami plus pare czesci wzmocnionych ra-techa nie przekracza ceny dobrej markowej repliki plus koszta tuningu. Sam posiadam i polecam- strzelajac z Aega nie czuje juz tej frajdy, no ale zima:)
A predzej czy później replika i tak i tak trafi do mnie.

Ale juz OK, dobry AEG to koszt mniej więcej załóżmy 1800zł plus tysiak na tunning i 300zł na garść magów.

GBB od WE kosztuje 1700zł powiedzmy pls tyle samo mogów to będzie jakiś tysiak, plus garść części żeby to w ogóle chciało działać w miarę niezawdonie to liczę ze 7 stówek a potem juz jest z góry- najwyżej jedna awaria rocznie (liczę 250zł plus 100 dla Dextera) i koszt gazu :D.

Tak, GBB jest realistyczne i fajne. Ale nie jest niezawodne ani tanie i nie zapewnia takich możliwości jak AEG. Jeszcze duuużo im brakuje.
Guest (ID:6452) 06.02.2012, h. 16:38 Guest (ID:6452)
Jasne. Dodajmy do tego rózne standardy różnych producentów, magazynki po 200zł za sztukę, rozwalajace się uszczelki i brak części... Z resztą się zgadzam.
poiu007 07.02.2012, h. 09:33 poiu007
Fush1 06.02.2012, h. 18:10 Fush1
Panie Dexter:) Nie chce podwazac Pana zdania ale- zakupilem nowy HK416 OB za 1100zl na gunfire (sa promocje dla teamow, w ostatnim czasie duzo promocji swiatecznych bylo) plus 6 magazynkow (7 na poczatek powinno starczyc) za 126zl jeden:) To jest 1850zl a nie 2700... Ale dobrze wiedziec do kogo sie zwrocic wrazie problemow:)
Poczkoj poczkoj, sam sie przekonasz : D
Guest (ID:6452) 06.02.2012, h. 18:22 Guest (ID:6452)
Jeszcze bedziesz skomlał jak Ci GBB siądzie ;) Sam z ciekawosci zainwestowalem w GBB i wydalem mnostwo kasy na to
Ajsquad 07.02.2012, h. 00:02 Ajsquad
piotrekbajor 11.02.2012, h. 13:18 piotrekbajor
dla mnie zajebiste ^^
Guest (ID:6452) 16.02.2012, h. 16:18 Guest (ID:6452)
Miałem nieprzyjemność montować ten zawias :D. Rany jaki badziew, otwory w poszczególnych "uszkach" są zupełnie niewspółosiowe :D i trzeba było to badziewie wiercić dość znacznie. No ale cóż, przynjamniej jest.