Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości

Aktualności, 31.07.2008, h. 11:37, dodał: Promant
23

Replika AKMS firmy G&G dostępna w sklepie Capri ASG. Gunner Airsoft rozpoczął preorder na replikę ARES DSR-1. Sklep włączył także do oferty A.C.M. replikę pistoletu P226R.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sklep Capri ASG oferuje już najnowszą replikę firmy G&G - AKMS. Cena: 1320PLN. Materiały wykorzystane do wykonania repliki: stal, magnez, aluminium, cynk, tworzywo. Długość: 665/910mm. Waga: 3520g (bez amunicji i baterii). Długość lufy: 443mm. Średnia prędkość początkowa na 0.2BB: 360fps. Pojemność magazynka hi-cap: 600BB. Lufa wewnętrzna: precyzyjna 6,04mm. Łożyska mosiężne 6mm. Zasilanie akumulatory stick (8,4-9,6V).

 

 

Na stronie sklepu Gunner Airsoft można już zamawiać replikę karabinu snajperskiego DSR-1 firmy ARES. Preorder wymaga złożenia depozytu - przedpłaty, w wysokości 30USD. Replika ma być dostępna od połowy sierpnia, wówczas nabywca płaci 768USD + 30USD na koszty przesyłki.

 

 

Gunner Airsoft sprzedaje już chińską replikę pistoletu P226R, bedącą kopią repliki TM, czyli również wykonaną z tworzywa [body i lufa]. Cena: 40USD.

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.gunnerairsoft.com

www.asg.com.pl

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
rushek 31.07.2008, h. 12:03 rushek
ciekawe czy ta snajpera będzie warta swej ceny
xasistis 31.07.2008, h. 12:31 xasistis
Wyglądem powinna, zastosowaniem w polu już niekoniecznie.
Zachar 31.07.2008, h. 12:46 Zachar
Widziałem foty AKMS na Capri. Niestety potwierdziły się moje obawy - ma spierdzielone nastawy bezpiecznika.
Foka 31.07.2008, h. 13:07 Foka
Co masz na myśli?
Zachar 31.07.2008, h. 13:08 Zachar
$3
$3
$3

$3
No.06
No.30
Promant 31.07.2008, h. 13:20 Promant
Chodzi Ci, że w niewłaściwym położeniu?
Zachar 31.07.2008, h. 13:26 Zachar
Na to wygląda.
Foka 31.07.2008, h. 16:25 Foka
Tyle, że Works 11 ma AKMSa polskiej produkcji, a to jest replika radzieckiej. Różnic między temi dwoma może być więcej.
zombie_snake 31.07.2008, h. 17:11 zombie_snake
Mmmmm....Śliczny ten Sig Sauer
Zachar 31.07.2008, h. 17:28 Zachar
Nie widziałem nigdy zdjęć tłoczonej komory zamkowej, na której nastawy bezpiecznika wyglądałyby inaczej, niż na zdjęciach poniżej (abstrahując od oznaczeń).
SoP-PeL 31.07.2008, h. 17:56 SoP-PeL
Oj tam chłopaki, myślę że przesunięcie wrębu o 3mm nie jest rzeczą wiodącą w tym AKMSie.
Ważne jest aby kolba była mocna a zawias się nie łamał. Tyle;)
Zachar 31.07.2008, h. 17:58 Zachar
Ale VFC i Boyi robią to poprawnie, więc dlaczego reszta się tym nie zainteresuje ?

Różnica nastawy 'automat' w AKM cymy i AKS-74U boyi wynosi 5mm. Notabene w AKM cymy nastawy są w tych samych miejscach co w AK TM (a także w JG, CA, G&G i Inokatsu). Jest to spowodowane wymuszonym korzystaniem za standardowych dla AK TM płytek selektora. W kałaszach VFC (i jego kopiach) jest nieco inna płytka selektora (różnią się tylko długością w miejscu współpracującym z przerywaczem) i dzięki w VFC nastawy bezpiecznika są umieszczone jak w prawdziwku
W.Zajcev 31.07.2008, h. 18:04 W.Zajcev
Co to za firma "SY"? Czy to dźwięk uciekającego gazu?
Foka 31.07.2008, h. 19:51 Foka
Zachar, nie oceniaj produktu na podstawie kilku zdjęć. W samym ZSRR Kałachy były produkowane pewnie w kilkunastu zakładach, nie licząc produkcji licencyjnych w innych krajach bloku wschodniego. Różnice między zakładami na pewno były istotniejsze niż przesunięcie jakichś pierdół Kałach był zaprojektowany i produkowany z myślą o dużych tolerancjach na błędy produkcyjne. Dla mnie dużo poważniejszym błędem jest szczerbina z AK, a nie AKMa.

Chcesz - popraw w body co tam chcesz, jest to do wykonania. Faktem pozostaje, że jest to w tej chwili najlepsza replika AKMSa na rynku.
yakarov 31.07.2008, h. 20:20 yakarov
Czy najlepsza to się okaże. Wygląda nawet ładnie.
Promant 31.07.2008, h. 20:47 Promant
Najlepsza jest Yakarov'a, a później moja.
Viamortis 31.07.2008, h. 21:20 Viamortis
"zombie_snake
31-07-2008, 17:11

Mmmmm....Śliczny ten Sig Sauer"

W wersji metalowej od KSC jest śliczny. Stainles plastik od ACM jest IMO co najmniej przykry...
Zachar 31.07.2008, h. 21:47 Zachar
Wiem, że karabinki AK są produkowane w wielu krajach, ale tłoczonej komory zamkowej z takimi nastawami jeszcze nie widziałem
Co i tak nie zmienia faktu, że AKMS G&G jest wykonany bardzo ładnie i na chwilę obecną jest najlepszą produkowaną seryjnie* repliką tego kbk. Do czasu, aż za AKMSa weźmie się VFC


*) Wiadomo, że najlepsze są te od Yakarova, Promanta, Uesa i reszty fanatyków
Promant 31.07.2008, h. 22:28 Promant
Ues'a to nie biorę pod uwagę, on jest poza skalą. Jego guny tylko tym różnią się od oryginałów, że strzelają plastikiem 6mm. Z Ues'em nie da się konkurować.


BTW
ciekawe czy DSR-1 trafi do Polski i ile sobie za niego zaśpiewają...
Całkiem możliwe, że AKMS to następny pomysł VFC, zobaczymy co pojawi się na ich stronie pod znaczkiem zapytania.
SoP-PeL 31.07.2008, h. 23:13 SoP-PeL
Promant i czas oczekiwania to pewnie "zaledwie" pół roku:)
Promant 31.07.2008, h. 23:27 Promant
Zapewne
che 02.08.2008, h. 13:25 che
@Zachar
Nie jestem specjalistą ale wydaję mi się że "nastawy bezpiecznika" będzie łatwiej nazwać pozycjami dźwigni zmiany ognia.
Pozdrawiam.
Cygano 02.08.2008, h. 16:49 Cygano
Ciekawe czy pokuszą się o zrobienie DSR w wersji 50 bmg