Daj cynk
Reklama

Aktualności

Pistolet doskonały?

Aktualności, 30.07.2008, h. 13:05, dodał: Promant
43

ProG4 wprowadziła do swojej oferty w 100% custom made replikę GBB M1911: AR1392. Perfekcyjne wykonanie znajduje swoje odzwierciedlenie w odpowiednio wysokiej cenie pistoletu.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dla osób poszukujących pistoletu doskonałego, oczywiście wśród replik ASG, niewątpliwym smaczkiem może być GBB AR1392 ProG4, który wzbudził w airsoft'owym świecie spore zainteresowanie - czyli replika Custom M1911.

 

 

 

Jest to pistolet full metal, a raczej full steel :). Praktycznie cały wykonany jest z customowych części, nie wiadomo dokładnie co zostało z wziętego jako baza WA 1911. Replika określana jest jako perfekcyjna pod względem ergonomii wśród wszystkich 1911 i charakteryzuje się ponadprzeciętną precyzją oraz powtarzalnością strzałów.

 

 

Oczywiście jakość wpływa na cenę: ten ultimate custom wymaga wysupłania z portfela 2564USD. Co na to maniacy narzekający na wysokie ceny markowych i customowych replik broni długiej? Jak widać mały pistolecik również może słono kosztować.

 

 

 

 

 

Źródło:

www.prog4.com

www.airsoft-news.eu

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Link 30.07.2008, h. 13:13 Link
Może jest doskonały ale cena... hmmm to już trochę dużo... Już bym wolał PTW.
kydrys 30.07.2008, h. 13:24 kydrys
Za cenę tego pizdoletu można kupić kilka świetnych karabinków. Bezsens, no ale jak ktoś śpi na złocie...
Andrzej25 30.07.2008, h. 13:24 Andrzej25
Oryginał wyszedłby pewnie połowę taniej
WolfHeart 30.07.2008, h. 13:25 WolfHeart
Hmmm kosztuje znacznie więcej, niż ostry Colt, co prawda w wersji podstawowej...
cichyop 30.07.2008, h. 13:28 cichyop
no to szczyt ! =] zabawki sprzedawać drożej od prawdziwków hehehe =]
Ziolko 30.07.2008, h. 13:36 Ziolko
Może kupi sobie go koleś co wczoraj wygrał w lotka;p
MarineSlupsk 30.07.2008, h. 13:43 MarineSlupsk
Śliczny. Cena również. Ahhh, gdybym był jedną z czterech osób, które trafiły 'szóstkę' w lotka...
loyle 30.07.2008, h. 14:00 loyle
może niech "kórde" dadzą za 50$ plany jak takie cuś zrobić =P wiece, czesci albo wogóle takie coś zrobić
zubrY 30.07.2008, h. 14:21 zubrY
Prawdziwy kosztuje mniej ;d
loyle 30.07.2008, h. 14:24 loyle
to ja licze ze to minimum ma zasięg 35m =] i to tak żeby trafić w cel wielkości głowy cżłowieka =) bo jak 2 tyś $ to jednak.. takiego czegoś oczekuję... noo i jeszcze żeby w zimę działał... no i ofkors ma ładnie gaz trzymać a magazynki za nie więcej niż 10$.. i mamy replikę doskonałą =P
Sticker 30.07.2008, h. 14:31 Sticker
Za taką klampke można zrobić taką snajpe że hohoho:D
mg34 30.07.2008, h. 14:50 mg34
śliczny..cudowny wręcz..ale za ta cenę można mieć 2 ostre P14-45 lub 3 M1911A1... :D
loyle 30.07.2008, h. 15:58 loyle
za tą cene słyszalej ja że możan kupić ak47 albo z tej rodziny i kubeł amunicji =P Welcome to Africa.
Okota 30.07.2008, h. 16:20 Okota
Liczac ze srednio dolar stoi 2.05 co daje 5265zl, a 1911 WE kosztuje okolo 380zl to daje nam ponad 13 zwyklych replik...
Cornold 30.07.2008, h. 16:29 Cornold
Eno bez jaj. może ktoś się walnął o przecinek w tej kwocie.
Ukesu 30.07.2008, h. 16:30 Ukesu
Nawet gdybym wygrał w totka masę kasy to bym nie kupił, dlaczego ? bo nie jest warty tej ceny. Kolejny przykład na to że lepiej inwestować w AS niż w zbrojeniówkę XD
ntsc 30.07.2008, h. 17:16 ntsc
Już bym wolał kupić za tą kasę parę innych modeli pistoletów dobrej firmy. Cena jest z kosmosu i jestem za Cornold'em że ktoś się pierdyknął z przecinkiem tak między 25 a 64USD
Mikolaj_L 30.07.2008, h. 17:31 Mikolaj_L
Popieram przed mówców ale to nie jest szczególnie replika na strzelanki,jak dla mnie to unikalne klamki na ścianę dla kolekcjonerów,jak obrazy lub płyty.
Link 30.07.2008, h. 17:51 Link
Jakbym był kolekcjonerem to nie kupiłbym zabawki na ścianę.
Szarak 30.07.2008, h. 18:01 Szarak
O jaa... Tak się dziwiłem pare godzin temu co wam z tą ceną nie pasuje. Cóż w końcu 256 UDS to nie tak dużo. Myśle sobie "wiecej zapłacą za Berette np od TM`a i metalowy szkielet od Zeke". Potem, przeczytałem dokładniej cene i aż mnie zamurowało. Rozumiem jak by był zrobiony ze złota/srebra
Leo_111 30.07.2008, h. 18:22 Leo_111
spoko juz lece po niego do spozywczaka
Warlord Shadow 30.07.2008, h. 19:55 Warlord Shadow
Opis przypomina mi podniecanie się Snake'a z MGS:3 jak dostał właśnie Colta 1911 z podobnymi bajerami jak w tej replice Wtajemniczeni wiedzą o co chodzi
Yngoth 30.07.2008, h. 21:15 Yngoth
Piękny! Wręcz cudowny!! Chciałbym mieć takie cacko, ale za tą cenę, to lekka przesada...
KK 30.07.2008, h. 21:27 KK
Wartość towaru kreują nabywcy czyli na pewno znajdą się osoby co kupią taką replikę tylko dla tego że inni nie mogą takiej mieć.
LogaN 30.07.2008, h. 21:27 LogaN
Strach pomyśleć, ile będą kosztować magi do niego.. 1000 USD? xD
Promant 30.07.2008, h. 21:42 Promant
Ale jojczycie Tak jakby np Ferrari czy inne podobne produkty były konieczne potrzebne i nie było tańszych odpowiedników.
To nie jest kwestia repliki porównywalnej z innymi ze sklepu tylko dążenie do doskonałości

Pewnie, że 99% go nie kupi, ale to nie jest seryjna klepanina, to tak jak kupić ręcznie robionego Maybacha na zamówienie.
Promant 30.07.2008, h. 22:32 Promant
A jak już wyjdziesz z pudła, to napisz czy fajnie się siedziało za nielegalne posiadanie broni.
To nie jest forum o broni ostrej. Tu piszemy o replikach airsoft.
LogaN 30.07.2008, h. 22:54 LogaN
Broń ostra ma zupełnie inne zastosowanie niż repliki AirSoftowe.. Również metoda ich działania jest niemal zupełnie inna więc porównywanie cen ostrych odpowiedników do replik to IMO pomyłka.
Guest (ID:6452) 30.07.2008, h. 22:57 Guest (ID:6452)
Spoko Promant, to tylko bajki z tysiąca i jednego stadionu.
Promant 30.07.2008, h. 23:07 Promant
Wiele replik jest droższych od swoich odpowiedników ostrych, to nic nowego. Sklep oprócz ceny w USD podaje cenę w HK$. Przelicznik się zgadza.

Wielu ludzi śpi na forsie i kupowanie drogich gadżetów to dla nich nie problem. Płacą kosmiczne ceny za monety, pudełka zapałek, stare samochodziki Matchbox'a albo kolejki elektryczne. Każdy ma jakiegoś świra.

Gdybym spał na forsie - kupiłbym tego gnata bez mrugnięcia okiem, a ponieważ nie śpię na forsie to sobie popatrzę i popodziwiam, i nie muszę narzekać na cenę. Tak samo jak nie będę narzekał na cenę pięknego antyku w witrynie antykwariatu.
WolfHeart 31.07.2008, h. 00:32 WolfHeart
Hmmm, ja na przykład szczerze mówiąc wolałbym kupić wykonanego równie dobrze Colta 1911 w wersji podstawowej, bez bajerów :>
Promant 31.07.2008, h. 11:45 Promant
Nie czuj się taki zlinczowany, no chyba, że lubisz się umartwiać. Jak bym chciał Cię zjechać za wypowiedź to od razu byś to poznał.
A że w komentarzach wypisujecie piramidalne głupoty, to już nie mój problem - mam prawo odpowiedzieć tak jak mi pasuje.

Kolorystyka rzecz gustu, nie wiem wprawdzie co jest paskudnego w kolorze grafitowym czy innym odcieniu czerni, ale zestawienie z chromowanym szkieletem to nic niezwykłego w cywilnych klamkach.
lemonzawodowiec 31.07.2008, h. 17:05 lemonzawodowiec
Skoro już taki drogi, to mogliby zrobić szkielet z damastu, okładki z G10, a zamek mógłby mieć pokrycie ceramiczne.
Dyger 31.07.2008, h. 20:01 Dyger
Heh, teraz wystarczy zwyklego colta WA kupić, szkielet do chromowania, zamek do grawera, okładziny z drewna wystrugać i idzesz na strzelanke pokazujesz kolegom: "Pamiętacie tego drogiego Colta z newsa na WMASG? A, kupiłem sobie..." :]
Promant 31.07.2008, h. 20:52 Promant
No to porównaj sobie z tym "zwykłym" WA i sprawdź czy faktycznie tak da radę. Troszkę wątpię.

Zawsze będą produkty użyteczne i produkty luksusowe. Każdy znajdzie swojego nabywcę.
pabloSrebniak 31.07.2008, h. 22:46 pabloSrebniak
Wykonanie piękne.... Nabywców pewnie brakować nie będzie....
Jacek Sidi 31.07.2008, h. 23:19 Jacek Sidi
A mnie się śni po nocach taki "full steel replica" Sig p226....
Nie wiem jaka cena by mnie powstrzymała.
No, ale ja mam nierówno pod sufitem i biegam w DPM hihihi ( kompletnym)

Mam nadzieję że to nowy trend w ASG i że ceny nie będą w przyszłości powalały. Albo dolar spadnie poniżej 1PLN
Cirii 02.08.2008, h. 19:54 Cirii
Cholera aż się rozmarzyłam Jest poprostu śliczny....
cziman 04.08.2008, h. 14:36 cziman
Świetna replika do strzelania na podwórku - wątpię czy znajdą się odważni będący w stanie zaryzykować zabrudzenia albo zgubienia.

Z drugiej strony też świetna replika dla kolekcjonera. Nic tylko wyjąć taką klamkę, podać cenę i oddać strzał ku zdziwieniu kolegów którzy widzą jak lufę opuszcza plastikowa kuleczka - podobnie jak w odpustowych pistoletach, tylko bardziej full-metalowo.

Na prawdę dziwny fetysz.
Dominio123 29.10.2010, h. 15:23 Dominio123
Jak pierwszy raz zobaczyłem tą replike to pomyslałem musze mieć i wogule , ale jak zobaczyłem cene podziękowałem serdecznie...