Daj cynk
Reklama

Aktualności

CA Krebs AK

Świat, 03.02.2012, h. 20:50, dodał: Promant
30

Firma Classic Army zapowiedziała kolejną replikę: KC-89 Enhanced Speed Load Tactical Rifle.



Firma Classic Army wprowadza na rynek kolejną replikę: KC-89 Enhanced Speed Load Tactical Rifle. Karabin zaprezentowano już na Shot Show USA.

 

 

 

KC-89.jpg

 

Replika CA062M, bo taki symbol posiada produkt, pojawiła się - być może - w efekcie rozwijającej się mody na "taktyczne AK" czy "AK PMC", jednak nie jest to kolejna wariacja wymyślona przez producenta replik ASG.

KC-89 jest repliką licencjonowaną i odwzorowuje broń produkcji firmy Krebs Custom.

 

 

 

ca062m_a.jpg

 

 

KC-89 Enhanced Speed Load Tactical Rifle to replika full metal, która posiada front RIS wykonany na maszynach CNC. Szyna pod optykę z integralnym celownikiem mechanicznym. Magazynek o pojemności 600BB. Waga karabinu: 4400g.

Na replice umieszczono oznaczenia producenta wersji palnej oraz indywidualny numer seryjny.

 

 

 

 

 

Źródła:

army.com/index.php?page=shop.product_details&category_id=141&flypage=flypage-ask.tpl&product_id=1028&vmcchk=1&option=com_virtuemart&Itemid=338">www.ca.classicarmy.com

www.krebscustom.com

Ocena wszystkich (2.88, głosów: 8)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Dzemor 03.02.2012, h. 21:01 Dzemor
Nie ogarniam...
Lesio 03.02.2012, h. 21:07 Lesio
Co ja taktycznię?
SolyzeR 03.02.2012, h. 21:08 SolyzeR
Mrrrr... <3
Kudlatov 03.02.2012, h. 21:09 Kudlatov
Starali się, ale wyszło gorzej niz cymka .028 tactical. Tak trochę tandetnie.
Ajsquad 03.02.2012, h. 21:14 Ajsquad
Zawał... mam zawał.... Jak można TAK SPIERNICZYĆ taką konstrukcję...
Jankus 03.02.2012, h. 21:22 Jankus
Akurat to im zbytnio nie wyszło. Wygląda paskudnie, gorzej niż ja na kacu.
MatriX482 03.02.2012, h. 21:24 MatriX482
Szału nie robi, pokraczna, ale kolba niszczy wszystko. Zwykła od M4 albo CTR załatwia sprawę.
wolves 03.02.2012, h. 21:39 wolves
wszystko ok tylko nie ta kolba....
Dread 03.02.2012, h. 21:42 Dread
Wygląda jak Beryle robione przez coponiektórych :)
Nie AŻ tak źle! :P
Lesio 03.02.2012, h. 21:46 Lesio
Beryle przynajmniej zachowały kształt, formę i linię. W przeciwieństwie do Krebsa. Nawet nazwa źle mi się kojarzy, choroba jasna!
Matt141 03.02.2012, h. 22:13 Matt141
Andzia 03.02.2012, h. 22:04 Andzia
Nie mówicie, że to CA spieprzyło sprawę, w końcu to licencjonowana wersja...
Kudlatov 03.02.2012, h. 22:24 Kudlatov
Zdjęcia małe a ja wzrok mam słaby... jest tam szczerbinka?
jest ... zmieściła się jakoś pomiędzy tymi szynami
pinoczet 03.02.2012, h. 22:32 pinoczet
Sądząc po pokrętle regulacji i umiejscowieniu - jest to raczej przeziernik, nie szczerbina.
Promant 04.02.2012, h. 09:58 Promant
Denis 03.02.2012, h. 22:59 Denis
Jestem na nie...
Wojtasasg 03.02.2012, h. 23:42 Wojtasasg
Kurde, "utaktycznianie" Kałaszków jest jak montowanie drewnianych okładzin do m4 - W dwóch słowach robienie kupy
Tyrek 04.02.2012, h. 00:38 Tyrek
Mam dziwne wrażenie że w naszym pięknym kraju nawet jakby rozdawali sztaby złota to zaraz by sie zaczeło... A to za dużo waży, a dlaczego taka mała, a słabo jakoś sie błyszczy, a brudna troche tutaj z boku, a  dlaczego nie platyna?
Matison 04.02.2012, h. 01:02 Matison
Ten kałach to brzydal ale z ciekawości wszedłem na stronę producenta wersji ostrej i mają jeszcze gorsze modyfikacje jak np. Saiga-12 Patrol Shotgun brrrrrrr....
0wn 04.02.2012, h. 03:17 0wn
Oho! Fala krytyki :D BLE, brzydki, tandeta. Dla mnie ten ak jest lepszy od innych "taktycznych"  ponieważ ma cały pakiet. Ris z przodu(CNC), szyna nad deklem i stock tube od M4. Resztę można zmienić według własnego widzimisię. Dlatego naprawdę nie rozumiem tego wręcz oburzenia brzydotą.Porównując go do naszego rodzimego beryla w wersji taktycznej to muszę powiedzieć, że ten Krebs jest nawet ładny. Mam nadzieję, że będzie w systemie VFC(lub zbliżonym) oraz w wersji full steel(sugeruje się wagą).
Kazik94 04.02.2012, h. 07:48 Kazik94
No co Wy narzekacie, piękny karabinek, obszynowany, full opcja wszystko na miejscu i czego chciec wiecej?
koho 04.02.2012, h. 08:15 koho
Standardowe "lubię koszerne vs lubię niekoszerne"... Zastanawiam się, po kiego grzyba zwolennicy klasycznego AK z drewienkiem, zawsze muszą wyrazić swoje oburzenie na widok utaktycznionego kałacha. Nie ma przymusu kupna, a klasyki z rynku nie znikną :P.
Bardzo fajny froncik - prawie tak ładny, jak ten od Midwest Industries.
piorko90 04.02.2012, h. 08:52 piorko90
Jak dla mnie trochę za bardzo przepakowany. W sumie tylko bym chwyt zmienił na trochę inny i dał jakąkolwiek inną kolbe, byle nie M-kową
Maza94 04.02.2012, h. 10:28 Maza94
Kałach jak kałach, tak to jęczycie "znowu emka.... ;_; :C"
Wiewioor 04.02.2012, h. 11:22 Wiewioor
Każda potwora znajdzie swojego amatora. Do LARPa może się nadać. Jakiś cyberpunk, albo postapo IMHO.
navyseals4 04.02.2012, h. 11:33 navyseals4
niejest zły ylko ta kolba :D
Yfronus 04.02.2012, h. 11:53 Yfronus
Omfg, ale brzydal... Chyba nawet magpule nie mogą zrobić nic gorszego.
YumMmyy 05.02.2012, h. 11:43 YumMmyy
Wg mnie jakby kolba była wyżej to uszłoby :)
tytanowy88 06.02.2012, h. 00:15 tytanowy88
Bleeeee!!
Frank3n 06.02.2012, h. 16:06 Frank3n
Co my paczymy ?