Daj cynk
Reklama

Aktualności

Inokatsu: M4 GBB i części do WA M4

Aktualności, 28.07.2008, h. 23:27, dodał: Promant
20

RedWolf Airsoft, jako dystrybutor produktów Inokatsu, zamieścił nowe zdjęcia repliki tej firmy: Masterwork T.W. M4 SOP MOD 0 oraz fotografie prezentujące wprowadzane na rynek części Inokatsu, dedykowane do M4 GBB WA.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nowe fotografie prezentujące najnowszy produkt firmy Inokatsu: gazową replikę Masterwork T.W. - blow back system M4 SOP MOD 0.

 

 

Inokatsu rozwija bogatą ofertę części oraz akcesoriów do replik GBB M4 firmy Western Arms. Jak wiadomo - WA zastosowało do konstrukcji swoich gazowych emek korpusy z tworzywa, tak więc posiadacze karabinków WA będą zadowoleni z coraz szerszego wyboru części oraz elementów do konwersji tych replik.

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.redwolfairsoft.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Lambert 28.07.2008, h. 23:30 Lambert
Very well
Gogin 28.07.2008, h. 23:32 Gogin
Promant, zasypuje nas news'ami, Bóg Ci w dzieciach wynagrodzi .
Promant 28.07.2008, h. 23:54 Promant
Każdy lubi coś innego, news'y są dla wszystkich, a czytanie ich nie jest obowiązkowe.
Gogin 29.07.2008, h. 00:07 Gogin
I dobrze, dlatego świat nie jest nudny, a eM-ka INOKATSU wygląda pięknie - jak na eM-kę.
Wolf.Tns 29.07.2008, h. 00:44 Wolf.Tns
Kolor ładny, tzn. na zdjęciach taki przyjemnie matowy się wydaje I wygląda na solidną.

Cena...? Z tego co kiedyś czytałem w tajemniczym źrodle - 1000 USD...a szkoda...
Cortes_ 29.07.2008, h. 00:55 Cortes_
W innych tajemniczych źródłach podają, że cena ma nie przekraczać 600 usd. Na zdjęciu obok magazynka widać kapsułę co2. Już wiadomo jak będzie zasilany karabin i pewnie wszystkie następne z tej serii
Promant 29.07.2008, h. 01:05 Promant
A od kiedy zasilanie było tajemnicą? Już w pierwszej informacji Inokatsu podało: "system: CO2".
Amadem 29.07.2008, h. 01:32 Amadem
i znow zadnego C8
skorek 29.07.2008, h. 02:26 skorek
29.07 godzina 1:27 a Promant news'a nie wstawil =O Co sie dzieje ?
Jangi 29.07.2008, h. 07:48 Jangi
Jeśli będzie zasilane CO2, to znaczy, że początkowe strzały będą osiągały kosmiczne wprost prędkości (i szkodliwe z bliskiej odległości), natomiast końcowe - o wiele, wiele mniejsze? I na ile strzałów wystarczyłby jeden nabój gazu, wie ktoś?
0L0 29.07.2008, h. 08:41 0L0
OMG, przecież to nie jest Rugerrr, ani Beretta Winguna tylko porządny sprzęt i system zasilania na pewno będzie lepiej dopracowany.

Ja to bym to kupił dla samej radości ze strzelania z BB
Cyrek 29.07.2008, h. 08:42 Cyrek
Niekoniecznie. Są wiatrówki z dobrym systemem dozowania gazu, praktycznie wszystkie strzały na jednej kapsułce, może poza ostatnimi 3-4 są na takim samym poziomie. Cena ma być niemała, także może się postarali.
Codename666 29.07.2008, h. 09:49 Codename666
Ja tam czekam choć na news'a o AUG'u z Inokatsu To będzie rewolucja! Promant jestem pełen podziwu dla Twojego poświęcenia się. Czekam na kolejne newsu napisane Twoją ręką oraz żebyś w końcu się wyspał
Link 29.07.2008, h. 09:52 Link
Promant śpi w dzień.
HateMe 29.07.2008, h. 09:53 HateMe
Hmmmm... Zastanawiam się czy warto będzie ryzykować i rozbebeszać CAR-15kę, żeby próbować wpakować gripy i kolbę do eMki Inokatsu.
kicha29 29.07.2008, h. 11:06 kicha29
Fajna fajna tylko szkoda ,że wszyscy tak sie rzucają na produkcje tych amerykańskich pukawek ,a tak mało powstaje klasycznych Ak47
vip3r 29.07.2008, h. 11:57 vip3r
sam nie przepadam za eMkami (choć naturalnie musiałem przynajmniej jedna w kolekcji zostawić;-) ) ale eMka WA to coś nad czym porządnie się zastanawiam. Bardziej mnie pociąga niż taka PTW.

a teraz z dodatkowymi częsciami do moddingu zaczyna sie robić ciekawie
_Misza_ 29.07.2008, h. 18:12 _Misza_
Wszystko chcecie kupić. I tak powiem !
Cortes_ 29.07.2008, h. 19:09 Cortes_
Promant owszem wiadomo było, że co2, ale nie było powiedziane czy nabój będzie w magazynku, czy będzie podłączało się zewnętrzny zbiornik z gazem...to miałem na myśli;)