Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowe produkty KWA

Świat, 31.01.2012, h. 23:16, dodał: Promant
20

Firma KWA zaprezentowała zdjęcia swoich najnowszych pistoletów oraz AKSU GBB.



Firma KWA zaprezentowała zdjęcia przybliżające wygląd jej najnowszych replik.

Replika full metal pistoletu Makarowa. Długość: 165mm. Wysokość: 127mm. Dlugość lufy wewnętrznej: 77 mm. Średnica lufy wewnętrznej: 6.05mm. Waga: 580g. Kaliber: 6mm.  Pojemność magazynka: 11BB. Prędkość początkowa: 280fps. Energia: 0.73J. System gazowy: NS2. Hop-Up regulowany. Realistyczny sposób rozkładania.

 

 

m1.jpgmm1a.jpgm2.jpgm3.jpg

 

Replika full metal Tokariew T-33. Druga, poprawiona wersja prototypu. Średnica lufy wewnętrznej: 6.05mm. Kaliber: 6mm. System gazowy: NS2. Hop-Up regulowany. Realistyczny sposób rozkładania. (Pozostałych informacji nie podano.)

 

 

t1.jpgt2.jpgt1a.jpgt3.jpgt4.jpg

 

Replika full metal pistoletu M1911A1 US Army. Długość: 220mm. Wysokość: 140mm. Dlugość lufy wewnętrznej: 115mm. Średnica lufy wewnętrznej: 6.05mm. Waga: 970g. Kaliber: 6mm.  Pojemność magazynka: 14BB. Prędkość początkowa: 340-350fps. Energia: 1.07J. System gazowy: NS2. Hop-Up regulowany. Realistyczny sposób rozkładania.

 

 

c1.jpgc2.jpgc1a.jpgc2a.jpgc3.jpgc4.jpg

 

Zaprezentowano także zdjęcia repliki AKSU GBB. Nie podano jednak żadnych szczegółów technicznych.

 

 

ak1.jpgak3.jpgak2.jpg

 

 

 

 

Źródło:

www.kwacentral.com

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 2)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Hubby 31.01.2012, h. 23:36 Hubby
Prototypy! Jak ja choruję na TTkę...
KWA już dokładnie rok temu pokazało prototyp TT. Można było z niej nawet postrzelać na Shot Show 2011. Strasznie się mozolą, bo jak na razie nie pokazali nic więcej niż rok temu.
delin0m 01.02.2012, h. 11:30 delin0m
Cóż z początku po słowie prototypy występował przeróbka tego słowa, ale najwyraźniej ktoś ją wycioł. Denerwuje mnie fakt iż od roku cały czas czekam na TTkę a ci dalej tylko prototypy robią. 
Hubby 01.02.2012, h. 14:51 Hubby
MoreLike 31.01.2012, h. 23:40 MoreLike
TTka na drugi zdjeciu zrobila mi niezłego... myślałem ze ma za długi zamek i lufe :pp
piorko90 01.02.2012, h. 00:49 piorko90
TTkowa choroba XD Wielu zapewne zna ten ból, super klimatyczni pistolecik.
Jade 01.02.2012, h. 08:37 Jade
Tylko mi się wydaje że TT'ka przypomina Colt'a 1903??
Trochę przypomina. Ale tak to już jest z klamkami, że czasem jedna podbna do drugiej. :)
Mamut 01.02.2012, h. 16:34 Mamut
owszem podobna ale tylko z grubsza mimo że Colt 1903 powstał 27 lat wcześniej. Mechanizmy wewnętrzne TT bardziej przypominają te z colta 1911 który też powstał kilka lat wcześniej więc raczej łatwo zgadnąć kto się na kim wzorował ;)
GrimPilgrim 03.02.2012, h. 04:50 GrimPilgrim
Vuja1991 01.02.2012, h. 09:20 Vuja1991
Jak patrze na te pistolety to widze tylko wielki i wyraźny napis MADE IN TAIWAN.
Mam nadzieje że to tylko naklejka.
Don't worry, to tylko nalepka.
Cainzoned 01.02.2012, h. 10:42 Cainzoned
grzesio93 01.02.2012, h. 09:35 grzesio93
Kolejny AKSU bez pełnego skoku zamka :P Więc zostało jedynie WE. Gdyby nie to zę mam już gaziaka to by padło chyba na AKSU we .
Maza94 01.02.2012, h. 10:53 Maza94
Haraszo! :3
Tokarev... super! Ale już miejsce w mojej kaburze zajmuje niezawodny Colt 1911 na C02, jak zrobią tokareva albo makarova na CO2 chętnie bym kupił. Do reko Rosyjskiej Mafii jak znalazł!
drozdek96 01.02.2012, h. 13:30 drozdek96
TETETKA! <3
Jak cena będzie w granicach 300zł to biorę w ciemno :D
HaryWalker 01.02.2012, h. 14:04 HaryWalker
Colt i TTka są zacne.
musashi 01.02.2012, h. 17:00 musashi
Lepiej 2 lata składać broń niż wypuścić wadliwy model .
Uada 01.02.2012, h. 17:27 Uada
@Maza94 
KWC robi Makarowy na CO2. Kumpel ma i sobie chwali.
KWC chyba robi rewolucje na co2 :) całkiem udanego colta wypuścili, i ma poniżej 350 fps, więc wszelakie rozpaczania, że co2 ma 1000 fps odpadają.
mlody_94 01.02.2012, h. 19:27 mlody_94
Crusader 01.02.2012, h. 21:37 Crusader
Chcę się upewnić. Wydaje mi się,że TT zmieściła by się do kabury na M1911. Czy to prawda?
M1911 jest za długi (o jakiś centymetr) do kabury od TTki, ergo powinna.
Hubby 02.02.2012, h. 12:23 Hubby