Daj cynk
Reklama

Aktualności

ECHO 1: E90 preorder

Aktualności, 26.07.2008, h. 21:45, dodał: Promant
27

Na stronie sklepu Airsoft GI można już zamawiać E90 czyli replikę P90 TR firmy ECHO1. Podano także garść szczegółów na temat samej repliki.



 

 

 

 

 

 

 

 

Wysyp P90 trwa. Wczoraj firma Classic Army ogłosiła wprowadzenie do sprzedaży swoich dwóch odmian P90: CA90 i CA90 TR. Teraz można również zamawiać na stronie Airsoft GI replikę P90 TR firmy ECHO 1 czyli E90 Elite Tactical Weapon.

 

 

 

W zestawie z repliką, oprócz akumulatora i ładowarki, nabywca otrzyma dwa magazynki. [Nie ma w zestawie widocznej na zdjęciach optyki i tłumika dźwięku.]

 

 

 

Replika posiada metalowy upper receiver i 7mm łożyskowanie. Łożyska metalowe. Prędkość wylotowa: 350fps na 0.2BB. Cena: 145USD. Replika będzie dostępna od 10 października 2008 roku.

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

airsoftgi.com/">www.airsoftgi.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Wolf.Tns 26.07.2008, h. 21:52 Wolf.Tns
Znowu P90

Moim zdaniem wygląda całkiem, całkiem. A cena no cóż - ładna : ]
alhadis 26.07.2008, h. 21:52 alhadis
Jeszcze trochę i będzie więcej P90 niż emek .
ghilliefan 26.07.2008, h. 21:52 ghilliefan
Czeplika w pierwszym zdaniu rzuca się w oczy....
Sqrcyk 26.07.2008, h. 21:55 Sqrcyk
Efektownie wygląda
lopez 26.07.2008, h. 22:14 lopez
swietna... (c8
head-shot 26.07.2008, h. 22:23 head-shot
całkiem całkiem ale ciekawe czy w p90 TM również tak bardzo widoczne są połówki korpusu jeszcze trochę a będziemy P90 widywać na sztrzelankach częściej niż Promanta na Wymask(wmasg)
LogaN 26.07.2008, h. 22:24 LogaN
Znowu Pe?

Ja tylko czekam, aż chińczycy to skopiują.. Chyba, że ECHO1 to inaczej JG w stanach bo coś mi się takiego o uszy obiło. Jeśli się mylę to niech mnie ktoś poprawi.
slipknotyk 26.07.2008, h. 22:25 slipknotyk
no ładnie ładnie tyle czasu czekałem na te p90 a teraz wysyp sie robi hehe w sumie nigdy nie miałem styczności z teemowskim produktem ale jego cena jak z ten produkt jest dość wysoka zwłaszcza że jest to już stary model jak mniemam może gdy pojawi sie konkurencja w postaci echo1 i ca to może cena tm spadnie ale swoją drogą super że pojawiło sie światełko na które tak wiele osób w tym ja czekało i cenach magów nawet nie wspomnę
Mikolaj_L 26.07.2008, h. 22:37 Mikolaj_L
Eee...znowu Pemka...Najpierw wszyscy jęczą,że tylko Marui je robi a tu nagle rewolucja.
grzesio93 26.07.2008, h. 22:44 grzesio93
Kurcze co jęczycie nowu p90...
Zaóważcie ile jest emek, kałachów mp5 itp...
macioza1 27.07.2008, h. 00:03 macioza1
Bajeczny1990: Echo 1 to JG.
Nareszcie p90 w wersji, która nie jest plastic-fantastic ani jej cena nie przekracza 500zł Krótko mówiąc: Whoah! xD
kazik_ 27.07.2008, h. 00:26 kazik_
echo1 to nie tylko JG, sprzedają np. m.in. DBoyowskiego AK74M
Tuksiak 27.07.2008, h. 01:24 Tuksiak
Ojej... śliczności... będzie nowa replika .
Legileg 27.07.2008, h. 01:50 Legileg
Lol... Wygląda tak samo dobrze jak CA. I jak oni chcą być konkurencyjni?
Codename666 27.07.2008, h. 11:05 Codename666
Wygląd to nie wszystko- liczy się to co jest w środku
Panocek 27.07.2008, h. 15:23 Panocek
Ca ma jedną przewagę nad Echo1 - mają wariant P90 z kolimatorem, a nie wszyscy lubią poRISowane repliki
CIN3K 27.07.2008, h. 18:03 CIN3K
I tak p90 TM będzie najlepsze ze wszystkich... chińskie to syf a CA to jeszcze większy.

I te fałszywe oznaczenia...
Antol 28.07.2008, h. 00:34 Antol
CA P90 w wersji SL,
Echo1 to chińczyk,
To ja wole TM, mam do niego zaufanie.

Ale jest jeden plus, może w końcu wyjdą mid-capy do P90 w jakiejś normalnej cenie.
Harki 28.07.2008, h. 08:15 Harki
Najciekawsze jest to ktoś kupuje markową replike a potem już wszystko chińskie (magazynki,dodatki i takie tam).
Panocek 28.07.2008, h. 09:34 Panocek
Jak nie ma alternatyw to jaki ma wybór? Chiński mid-cap czy... chiński mid-cap? A może chiński mid-cap? Ale wybór
Antol 28.07.2008, h. 10:27 Antol
Harki:

Hi cap kosztuje 160 zł (każdy użytkownik wie jakie potrafią być czasami z nim jaja, tym bardziej na polu walki)
Low-cap to 120 zł (68 kulek to czasami za mało)

W porównaniu z magami innych firm które potrafi mid-cap kosztować 40 zł to różnica mimo wszystko jest ogromna, zapewniam Cię ze użytkowników P90 TM najbardziej będą interesować magazynki.
Link 28.07.2008, h. 11:06 Link
Magazynki w P90 to zło. Mi mój hi cap się rozwalił i musiałem jedną zębatkę sam dorabiać (ta, która podaje kulki). Póki co działa od dłuższego czasu ale jak długo to nie wiem...

Mam nadzieję, że te magi wyjdą.

Po za tym replika TM wcale nie wychodzi wiele drożej jakby na to spojrzeć z takiej strony:

P90 od Echo:
giwerka pewnie koło 400zł
tłumika nie ma tak jak P90 TR od TM więc pluz 80 czy 100zł,
bateria tam taka na pewno, że lepiej wymienić.

A ile jest wart ten niesamowity hop up w Tokyo Marui? Ja tylko dla niego kupiłbym jeszcze jednego Maruia, a no i Tokyo są całkiem łatwo podatne na up'y. W moim wymieniłem głowicę tłoka, prowadnicę sprężyny no i sprężynę i mam 388 fps. I wszystko działa.
Link 28.07.2008, h. 11:18 Link
Zaznaczam tylko, choć posiadam TM nie mam nic do chińczyków, dużo moich znajomych ma i sobie chwali.
Harki 28.07.2008, h. 12:24 Harki
Ja nie mam kasy na markowe to kupie sobie chinczyka planuje albo g36 od JG albo tego p90 o ile dobrze wypadnie bo to też różnie bywa.
_domino 28.07.2008, h. 14:03 _domino
Nie wiem kto kupuje magazynki za takie pieniądze, wystarczy pokombinować i mamy nówki za mniej niz 100 zł - a wolę zaufać TM pod tym względem, do innych broni miałem porównanie (mp5, aug, emki, ak47) magazynki tej firmy działały najlepiej. Do P90 jak czyścić i nie tarzać w piachu co tydzień też działają. Wszystkie moje hicapy (4) na 1 podkręceniu wystrzeliwują cały magazynek.

Natomiast sama replika wygląda fajnie, zobaczymy jak z działaniem to się rozważy jako drugie P90.
Link 28.07.2008, h. 15:57 Link
Mi w P90 zaciąl się nawet lowcap. Jakiś gumowy pierścień z maga wpadł między kulki...