Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowe produkty Classic Army

Aktualności, 26.07.2008, h. 19:25, dodał: Promant
25

Firma Classic Army uzupełniła listę produktów wprowadzanych na rynek. Są wśród nich repliki: CA90 oraz CA90TR, szkielety do CA26 i długi tactical flash hider do M4.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Do sprzedaży trafiają repliki P90 i P90TR, w wersji Classic Army, czyli CA90 oraz CA90 TR. W komplecie magazynek typu hi-cap, o pojemności 300BB. Długość lufy 246.5mm. Prędkość początkowa 85-95m/sekundę. Waga: CA90 - 1900g, CA90 TR - 1800g.

 

 

 

Najnowsze informacje potwierdzają, że repliki P90 Classic Army to wersje serii Sportline. 

 

 

 

 

Do swojej nowej repliki Glock'a 26, czyli CA26, Classic Army oferuje: OD Frame oraz tan Frame.

 

 

 

 

 

 

Innym ciekawym produktem jest długi tłumik płomienia do replik z rodziny M. Gwint 14mm"-".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.classicarmy.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
SebaGt90 26.07.2008, h. 19:27 SebaGt90
Noo P90 będzie łatwiej dostępne i to w ofercie CA ładnie ładnie

1st xD
cichyop 26.07.2008, h. 19:27 cichyop
nareszcie =]
Huey 26.07.2008, h. 19:29 Huey
znowu emka???
szalony jack pirat 26.07.2008, h. 20:01 szalony jack pirat
Zobaczymy, zobaczymy. Zdjęcie P nie zachęcają... trudno im będzie przebić TM.
Kondor220V 26.07.2008, h. 20:16 Kondor220V
Mogli by zrobić wersję OD P90. Troche by się przynajmniej wyróżniało. A Tokyo Marui ma już wyrobioną markę z P90.
Jangi 26.07.2008, h. 20:28 Jangi
Może wypuszczą też tanie low/mid capy...
Sledzikmaster 26.07.2008, h. 20:41 Sledzikmaster
Wreszcie P90 od CA
Warlord Shadow 26.07.2008, h. 20:49 Warlord Shadow
A cena tego P90?
Andrzej25 26.07.2008, h. 20:59 Andrzej25
Ależ szkaradny napis widnieje na szkielecie tego Glocka
Pasti 26.07.2008, h. 21:38 Pasti
Tak po głębszym zastanowieniu i tak bym kupił P90 od TMa.
Mikolaj_L 26.07.2008, h. 21:40 Mikolaj_L
Ja tak czytam o tym P90;pojemność magazynka,długość lufy,prędkość początkowa,waga...A GDZIE CENA?! ;]

A ten tłumik płomienia wygląda jak do XM177.
Promant 26.07.2008, h. 21:52 Promant
A umiecie czytać ze zrozumieniem, czy może to jaskra od CS'a?

CA podało na swojej stronie produkty, które wprowadza na rynek. A to znaczy, że ktoś musi ten towar zamówić, ktoś inny przewieźć, a jeszcze ktoś inny nakleić metkę i walnąć ten shit na półkę w sklepie.

I WTEDY BĘDZIECIE WIEDZIELI JAKA JEST CENA.

Jasne? Czy potrzebne wyjaśnienie pismem obrazkowym?

szalony jack pirat 26.07.2008, h. 22:17 szalony jack pirat
No jaka może byc cena, jeśli to nie SL. Natańszy AEG CA z lini ProLine kosztuje 900. Taniej nie bedzie.
OC14Groza 26.07.2008, h. 22:18 OC14Groza
Czym są napędzane te glocki?
Mikolaj_L 26.07.2008, h. 22:40 Mikolaj_L
No cóż Promant,chyba jesteśmy tak leniwi,że jednak potrzebujemy wyjaśnienie pismem obrazkowym...
J.K. 26.07.2008, h. 23:05 J.K.
Mikolaj_L: A zresztą... W sumie to nieważne.

Jeśli cena nie będzie niższa niż 2/3 ceny P90 TM, to nie wróżę temu produktowi sukcesów.
Promant 26.07.2008, h. 23:14 Promant
OC14Groza:
na stronie CA jest: "operation: AEG".


Mikolaj_L:

specjalnie dla Ciebie, wybacz prostotę, ale nie chciałem żeby forma przesłoniła Ci treść:
$3

BTW
niszcz w sobie lenia, bo jest niezdrowy
Panocek 26.07.2008, h. 23:48 Panocek
OFF 27.07.2008, h. 00:23 OFF
ładny obrazek Promant..sam narysowales? xD
chcialo Ci sie?
ciekawe ile takie P90 bedzie miec zasiegu xD
mi sie podoba
Promant 27.07.2008, h. 00:29 Promant
Oczywiście. Dużo podobnych obrazków zamieściłem w "galerii plastyków asg", w "po godzinach".

A P90 powinien być równie popularny jak AK.
Mikolaj_L 27.07.2008, h. 00:53 Mikolaj_L
Łaaaał...ale super obrazek,dzięki Promant.

A tak właściwie to,żeby mnie nikt źle nie zrozumiał,to był sarkazm.
Promant 27.07.2008, h. 07:58 Promant
Ależ świetnie zrozumiałem. Stąd obrazek.
pidzejfat 27.07.2008, h. 11:44 pidzejfat
Wie ktoś czy CA skopiowało wnętrze TM, czy jest to ich własna fantazja na temat gearbox'a?
Promant 27.07.2008, h. 22:21 Promant
CA podało na stronie oznaczenie modelu - te P90 oznaczone są symbolem zaczynającym się na "SP" czyli to jest seria SPORTLINE. Dziś tę informację podali też na francuskim portalu informacyjnym.
POTWIERDZA TO ZDJĘCIE NOWYCH PRODUKTóW CA: edit news'a.

Coś mi też nie pasowało z tym CA26, bo na stronie CA jest "AEG", a byłem pewien, że to gaziak - no i racja - w sklepach podają, że Glock 26 CA to GBB.
grzesio93 28.07.2008, h. 08:25 grzesio93
CIN3K
Czyli jak ktoś zrobi p90 to na niego "krucjate naślesz" ? ;p
I tak jest tylko jedne p90 w "proline" z TM...