Daj cynk
Reklama

Aktualności

JG Krebs Tactical Rifle i KA TROY MRF-CX 12

Aktualności, 26.07.2008, h. 01:06, dodał: Promant
24

Firma King Arms wprowadziła już na rynek, zapowiadany wcześniej model AEG, TROY MRF-CX 12". Gunner Airsoft włączył do oferty replikę full metal Jing Gong: Krebs Tactical Rifle



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nowa replika JG, w wersji full metal, Krebs Tactical Rifle czyli AK na sposób niekoszerny - jest już dostępna na stronie sklepu Gunner Airsoft. Cena: 145USD. Prędkość wylotowa 380fps na 0.2BB. Magazynek typu hi-cap.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma King Arms rozpoczęła sprzedaż repliki full metal TROY MRF-CX 12". Front typu free float 12", łożyskowanie 7mm, jednoczęściowa lufa zewnętrzna 14.5", bolt lock system, magazynek hi-cap 300BB. Waga: 3kg. Długość: 770/850mm.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.gunnerairsoft.com

www.kingarms.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Gogin 26.07.2008, h. 01:11 Gogin
Yhhh... Krebs Tactical Rifle (czyt. koszmar senny). Btw. Ty Promant jesteś znawca kałaszków i tu pytanie. Tego koszmaru w/w istnieje wersja ostra ?
Kosmo 26.07.2008, h. 01:12 Kosmo
O jak ta muszka szpeci tą emkę
Gogin 26.07.2008, h. 01:15 Gogin
Ten mały szatan, szpeci sam siebie.
Promant 26.07.2008, h. 01:17 Promant
Gogin:

$3

Pierwszy na liście produktów. Tu akurat w wersji z kolba od emki.

dobranoc
Gogin 26.07.2008, h. 02:01 Gogin
Gdybym nie zobaczył, to nie wiem czy bym uwierzył o_O...
SHOGUN_YAMATO 26.07.2008, h. 02:05 SHOGUN_YAMATO
Jaaaa... kupiłbym tego orisowanego AK, ale na co mi 5 karabin? ;P
Gogin 26.07.2008, h. 02:19 Gogin
Co 5'ięć karabinów to nie 4'ry. Proste jak budowa Barrett'a M82A1.
MadnesS 26.07.2008, h. 04:01 MadnesS
O! I znow prawie emka
OC14Groza 26.07.2008, h. 05:57 OC14Groza
jak już zrobili takiego kałacha to mogli by zacząć robić replikę Valmet M60
rostal 26.07.2008, h. 08:07 rostal
Ta emka wygląda jak kaloryfer xd
Viamortis 26.07.2008, h. 08:48 Viamortis
BRZYDAAAAAL
SHOGUN_YAMATO 26.07.2008, h. 10:16 SHOGUN_YAMATO
Ja też narzekałem na eMki dopuki nie kupiłem sobie własnej z RISami. Szyny mają jedną niezaprzeczalną zaletę - umożliwiają prawie dowolnę personalizację broni. Nie będźcie takimi purystami

Jedyne co mi się w tym Krebsie nie podoba to tłumik płomienia i lufa zewnętrzna. Bagnetu do AKM tam nie założysz a i nie jestem pewien czy od bagnet M9 będzie siedział normalnie. A po co bagnet - na fotkach +10 do lansu
lopez 26.07.2008, h. 11:01 lopez
ten TROY jest ochydny a za razem piękny xD
SHOGUN_YAMATO 26.07.2008, h. 11:09 SHOGUN_YAMATO
Hehe... mnie zastanawia co można zamontować na szynie górnej przed muszką? Mnie do głowy przychodzi tylko jakiś mały laser. A na reszcie... 3 granatniki i mamy Unreal Tournament
mixer 26.07.2008, h. 11:22 mixer
KTR w rączkach Angelina Jolie:
$3
tzenth 26.07.2008, h. 12:17 tzenth
No przeciez to juz szczyt glupoty zeby z AKM'ow M4 robic. Ja wiem ze M4 jest teraz super modne ale to nie jest powod zeby kazda inna bron upodabniac do do tego karabinu.
Pasti 26.07.2008, h. 14:14 Pasti
Koszmarki dnia dzisiejszego;) . A JG KTR nie wyszedł do końca... Szczegóły...
Barthaz 26.07.2008, h. 15:29 Barthaz
Chyba się skuszę na tego KTR'a jak już będzie w Polsce...
Krótki magazynek plus jakaś przyzwoita optyka... Fanie może wyglądać ;]
No i +10000 do lansu bo Angelina Jolie strzelała z tego do Brada Pitta xD Heheh ;]
Leo_111 26.07.2008, h. 17:38 Leo_111
1. MUHAHHAHAHAHAH
2. niedlugo beda na body po numerowane bolce i piny
Bienia 26.07.2008, h. 19:26 Bienia
o_O co oni zrobili z tym kałaszkiem ;(
Mark99 26.07.2008, h. 22:06 Mark99
Chociaż zdecydowanie wolę kałachy klasyczne ten jest miooodny i cuuudny
Ale lepiej by wyglądał z magiem od 74 albo krótkim.I kolba od FN FAL'a
I do tego full metal.Nie no muszę go mieć nic dawno na mnie takiego wrażenia nie zrobiło
Manyu 28.07.2008, h. 17:46 Manyu
Ten kalach przyponina troche tego z The Punishera (gry) ...
Sagitarius 28.07.2008, h. 22:13 Sagitarius
Wie ktoś czy jakiś chinol, albo konkretniejsza firma przymierza się do produkcji kanadyjskiej wersji Mki ? (Colt Canada C8 SFW - według brytyjskiego nazewnictwa L119A1)
Huey 28.07.2008, h. 23:16 Huey
Emka ble... Kałach też...
PS Angelina Jolie miała też emkę ale nie dam zdjęcia bo nie znalazłem...