Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości

Aktualności, 25.07.2008, h. 14:06, dodał: Promant
19

AKMS G&G dostępny na WGC. SRC: Rechargeable BB TRACER. Wilson Combat M1911. USP firmy KSC.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na stronie sklepu WGC jest już dostępny, zapowiadany w tym roku, AKMS firmy G&G. Replika full metal, z drewnianym łożem i nakładką rury gazowej oraz chwytem z tworzywa, sprzedawana jest w cenie 380USD. Waga: 3510g. Prędkość wylotowa na 0.2BB w zakresie: 300-320fps.

 

 

 

 

Airsoft GI włączył do oferty, jako preorder, ciekawą gazową replikę M1911: Wilson Combat CQB Elite. Replika full metal, w cenie 140USD. W sprzedaży będzie dostępna w sklepie AGI od 15 sierpnia.

 

 

 

 

 

 

 

 

Tokyo Marui nie jest już jedyną firmą produkującą BB Tracer w formie atrapy tłumika dźwięku. Star Rainbow Company zapowiedziało swój nowy produkt: BB Tracer z długodziałającym aku NiMh [rechargeable]. W komplecie ładowarka i 500BB. BB Tracer SRC, w formie tłumika dżwięku, wykonany jest w technologii CNC z aluminium. Pasuje na gwint 14mm "-". Wymaga stosowania BB "fire fly" tracer, produkowanych przez SRC. Data wprowadzenia na rynek to 10 sierpnia.

 


Na stronie KSC pojawiła się zapowiedź kolejnej repliki USP. Niestety brak na razie jakichkolwiek szczegółów.

 


 

 

Źródła:

airsoftgi.com/">www.airsoftgi.com

www.ksc-guns.co.jp

airsoft-news.eu/">www.airsoft-news.eu

www.wgcshop.com

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Exterminator 25.07.2008, h. 14:15 Exterminator
za duzo szpetnych oznaczen na tym wilsonie
Hornet 25.07.2008, h. 14:27 Hornet
To "GI-----O" na zdjęciach to nie są oznaczenia na broni!
WeRT 25.07.2008, h. 14:32 WeRT
Ciekawe czy kolba w AKMS'sie też będzie "ułomna" i zdolna do łamania się "przy sile grawitacji"
Cortes_ 25.07.2008, h. 15:25 Cortes_
Toż to zwykły WE Tactical, któremu dodano oznaczenia Wilson Combat na zamku i okładziny rękojeści. Nic wiecej. Może jeszcze kolorki zmienili....:/
Mormaeglin 25.07.2008, h. 16:07 Mormaeglin
GI..JOE pamięta ich jeszcze ktoś?
Pierdek 25.07.2008, h. 16:09 Pierdek
Jejciu ostatnio to ja nawet miałem na tapecie tego AKMS gdy była jego zapowiedź:P Czy ktoś podpowie mi kiedy to cacko będzie w Polsce? A także części do tuningu znajdą się?
Mikolaj_L 25.07.2008, h. 17:27 Mikolaj_L
Łał,ten colt wygląda naprawdę pięknie.
Czarny762 25.07.2008, h. 19:15 Czarny762
yeaaah!!! Jesk AKMS Tak czekalem na niego
men3L 25.07.2008, h. 19:25 men3L
WeRT
Porównujesz stalowego AKMS'a G&G z AKS'em Cymy? _-_'''
W.Zajcev 25.07.2008, h. 21:06 W.Zajcev
A to tylko w cymie się kolba łamie?
lemonzawodowiec 25.07.2008, h. 21:16 lemonzawodowiec
O w mordę! Okładki chwytu w tej 1911-tce wyglądają prawie jak G10! A może to prawdziwe G10...
WeRT 25.07.2008, h. 21:20 WeRT
@men3L

Kolby, a dokładniej zaślepki wewnątrz body na których się one łamią. I nie mówię tutaj o konkretnym producencie, bo pamiętam jak dostępne były tylko TM, łamały się. Czoper miał nawet na to swoje określenie że "łamią się pod wpływem siły grawitacji" czyli nagle bez niczyjego udziału. Nie ma znaczenia czy to Cyma czy nie ... a myślisz że Cyma to w swoim AKS47 to poszła w innowacyjne rozwiązania (a przypomnijmy że to był chyba 2 w miarę normalny elektryk który zrobili) a nie kopiowała TM ? Nie ma dla mnie znaczenia po prawdzie producent. Może być G&G, G&P, CA, Cyma, D-Boy - niech ktoś wreszcie wymyśli coś przyzwoitego i niezniszczalnego. I tu mam nadzieję że tak zrobiło G&G

pzdr
WeRT
W.Zajcev 25.07.2008, h. 23:31 W.Zajcev
Podobno w Real Sword się nie łamią
SoP-PeL 26.07.2008, h. 00:06 SoP-PeL
Skąd pomysł że ten G&G jest stalowy?

W RS kolby trzymały kąt zgodny z AKS a nie AKMS - niestety....
Promant 26.07.2008, h. 00:18 Promant
Właśnie kończę składać swój kbk AKMS. Na bazie body od AKM'a i z kolbą KA. Wątpię, żeby ten G&G miał jakieś kosmiczne rozwiązanie mechanizmu mocowania kolby.
We wszystkich replikach z tego typu kolbą - prędzej czy później coś pierdyknie. To nie jest dobre rozwiązanie - nigdy nie będzie równie trwałe jak w ostrym.

Kolba KA jest lepsza pod tym względem niż np miałem w aks TM, tamta od razu poszła w diabły. Ale i tak nie mam zaufania do tego patentu.

BTW
Sop-Pel, chyba "kąt"?
SoP-PeL 26.07.2008, h. 00:32 SoP-PeL
Dżizas... to ta wódka dziś

Mocowanie przetrwa jak zrobią je ze stali a nie ze ZnAl
Eversmann 26.07.2008, h. 11:38 Eversmann
Zawsze jest nadzieja...
Nic tylko czekać na opinie użytkowników.
lemonzawodowiec 26.07.2008, h. 13:48 lemonzawodowiec
Nie no, ależ mnie rajcuje to G10 . Kupiłbym colta, żeby cos takiego na niego założyć .