Daj cynk
Reklama

Aktualności

Koniec produkcji CA SL z metalbody

Aktualności, 25.07.2008, h. 12:26, dodał: Promant
8

Classic Army zapowiedziało koniec produkcji replik serii Sportline z metalowymi body.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Classic Army narobiło trochę zamieszania wprowadzając na rynek repliki z serii Sportline z metalowym korpusem w stock'u. Jednak jeszcze szybciej, niż się pojawiły, repliki te znikają z rynku.

 

 

 

Chodzi o modele z serii Sportline sprzedawane od razu z metal body:

SP001M

M15A4 CARBINE (Metal Body)

SP001M-1

M15A4 CARBINE (Metal Body)(Value Package)

SP002M

M15A4 Tactical Carbine (Metal Body)

SP002M-1

M15A4 Tactical Carbine (Metal Body)(Value Package)

SP004M

MP5A2 Wide Forearm (Metal Body)

SP004M-1

MP5A2 Wide Forearm (Metal Body)(Value Package)

SP005M

MP5A3 Wide Forearm (Metal Body)

SP005M-1

MP5A3 Wide Forearm (Metal Body)(Value Package)

 

 

Przyczyną takiej decyzji, podaną przez firmę Classic Army, jest "przeniesienie zasobów przedsiębiorstwa na inną linię produkcyjną". Tak więc nie ma raczej szans na upowszechnienie się serii Sportline dostępnej z metal body. CA zapewniło jednocześnie sklepy i odbiorców hurtowych, że wszystkie zamówienia złożone do 19 lipca 2008 zostaną zrealizowane mimo wstrzymania produkcji Sportine Metal Body. Tak więc przez jakiś czas można jeszcze będzie dostać pojedyncze egzemplarze.

 

 

Źródło:

www.classicarmy.com

Zdjęcia:

www.airsoftextreme.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
maxavelli 25.07.2008, h. 12:36 maxavelli
Czyzby "limited edition" ktory niedlugo osiagnie wyzsze ceny jako sprzet kolekcjonerski ?
xasistis 25.07.2008, h. 13:11 xasistis
zara, chwila..
Przecież seria sportline miała być ekonomiczna czyli z body plastikowym, to po co wprowadzać wersję metalową? Czym taki twór różni się od zwykłych replik CA?
lemonzawodowiec 25.07.2008, h. 13:23 lemonzawodowiec
Bebechami.
VonHusarz 25.07.2008, h. 13:36 VonHusarz
Ehh,bebechy gorsze od chinczyka i plastic body...
xasistis 25.07.2008, h. 13:49 xasistis
hmm.. z tego co było pisane to właśnie bebechy miały pozostać te same tylko body zmienione na metalowe (i chyba brak oznaczeń, ale nie jestem pewien) dlatego dodanie metal body wydało mi się dziwne. A jeżeli to prawda z tym słabszymi częściami GB to montowanie do tego metal body to już wogóle jakaś pomyłka, chyba, że CA robi taką wersję z myślą "tuning niezbędny".
Jeszcze trochę i będzie sytuacja jak z kartami graficznymi. Nazewnictwo i numeracja tylko po to by zmylić kupujących.
szalony jack pirat 25.07.2008, h. 14:06 szalony jack pirat
CA ogólnie miesza i to ostro. Firma chyba sama nie jest pewna i gdzie chciałaby widzieć swoje produkty.

Ja na przykład w życiu nie widziałem w sklepach SL z MB.

Jedno jest pewne - Chińczycy (Ci od Cymy, JG i Boyi, a nie Ci od CA) muszą miec niezły ubaw. Choc może to Ci sami ...
Codename666 25.07.2008, h. 14:16 Codename666
Ja dopiero teraz się dowiedziałem, że było SL z metalbody :-/. Pomysł chyba nie był taki zły i tak replika od razu przechodziłaby wymianę bebechów. A taniej wychodzi niż zwykłe, "dorosłe" M15A4
SoP-PeL 26.07.2008, h. 01:17 SoP-PeL
W dobie "ChRL'a" ze stalowym body interesowało by Cię body od CA?