Daj cynk
Reklama

Aktualności

Repliki: PGM mini hecate i CheyTac M200

Aktualności, 25.07.2008, h. 00:39, dodał: Promant
44

Przy okazji news'a na temat repliki karabinu snajperskiego AMP DSR-1, która znajduje się już w ostatniej fazie przed produkcją seryjną, informowalismy również o przygotowanych prototypach replik PGM MH oraz Chey Tac M200. Pierwsze egzemplarze są już gotowe.



 

 

 

 

 

 

Pracownicy firmy ARES działają pełną parą, niedługo już nie będzie można narzekać na całkowity brak seryjnych replik rzadkiej broni snajperskiej. Pierwsze egzemplarze karabinów PGM mini hecate (.338) oraz CheyTac Intervention M200 (.408) są już gotowe. Gunner Airsoft zamieścił na swoim forum zdjęcia prezentujące szczegóły wyglądu obu replik. PGM mini hecate (.338):

 

ares-pgm-01.jpg" alt="" width="500" height="159" />

 

ares-pgm-06.jpg" alt="" width="500" height="334" />

 

ares-pgm-07.jpg" alt="" width="500" height="403" />

 

ares-pgm-09.jpg" alt="" width="500" height="334" />

 

ares-pgm-02.jpg" alt="" width="500" height="390" />

 

ares-pgm-03.jpg" alt="" width="500" height="388" />

 

ares-pgm-04.jpg" alt="" width="500" height="484" />

 

ares-pgm-05.jpg" alt="" width="500" height="334" />

 

CheyTac Intervention M200 (.408):

 

ares-m200-01.jpg" alt="" width="500" height="110" />

 

ares-m200-02.jpg" alt="" width="500" height="334" />

 

ares-m200-03.jpg" alt="" width="500" height="329" />

 

ares-m200-04.jpg" alt="" width="500" height="334" />

 

ares-m200-05.jpg" alt="" width="500" height="334" />

 

ares-m200-06.jpg" alt="" width="500" height="334" />

 

ares-m200-07.jpg" alt="" width="500" height="334" />

 

ares-m200-08.jpg" alt="" width="500" height="334" />

 

ares-m200-09.jpg" alt="" width="500" height="334" />

 

ares-m200-10.jpg" alt="" width="500" height="355" />

 

ares-m200-11.jpg" alt="" width="500" height="334" />

 

Dodatkowo pojawiły się również kolejne, szczegółowe, zdjęcia repliki AMP DSR-1:

 

ares-dsr1-01.jpg" alt="" width="500" height="172" />

 

ares-dsr1-02.jpg" alt="" width="500" height="334" />

 

ares-dsr1-03.jpg" alt="" width="500" height="334" />

 

ares-dsr1-04.jpg" alt="" width="500" height="334" />

 

ares-dsr1-05.jpg" alt="" width="500" height="334" />

 

ares-dsr1-06.jpg" alt="" width="500" height="334" />

 

ares-dsr1-07.jpg" alt="" width="500" height="334" />

 

ares-dsr1-08.jpg" alt="" width="500" height="334" />

 

ares-dsr1-09.jpg" alt="" width="500" height="334" />

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.gunnerairsoft.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Gogin 25.07.2008, h. 00:55 Gogin
Jakość wykonania może konkurować z VFC chyba, cód, miód...
rushek 25.07.2008, h. 01:09 rushek
jak dla mnie paskudnie wyglądają te repliki

drugi
xasistis 25.07.2008, h. 01:13 xasistis
No cóż... replika wybitnie kolekcjonerska bo jak inaczej tłumaczyć 330 w snajperce?

Piękne czy brzydkie to rzecz gustu (dla mnie DSR-1 stylistycznie wymiata), ale wykasuj ten liczebnik z komentarza bo zalatuje neo, a to jest dopiero brzydkie
Gogin 25.07.2008, h. 01:14 Gogin
Może i paskudnie, ale chyba nie pod względem jakości wykonania ?
OFF 25.07.2008, h. 01:16 OFF
omg..330fps? :/
ciekawe ile beda miec te dwie inne snajperki ..
ale i tak bym sie skusil na jedna z nich chyba najbardziej na AMP DSR-1
Mikolaj_L 25.07.2008, h. 01:17 Mikolaj_L
Hej,Bob Lee Swagger miał ten M200 w filmie "Strzelec",poza tym wszystkie te repliki są piękne.
rushek 25.07.2008, h. 01:21 rushek
Gogin nie pod względem jakości tylko pod względem wyglądu
Kamzi_909 25.07.2008, h. 01:21 Kamzi_909
330 fps na 134a a na greengazie? 450 +... tak mi się wydaje. Ten Cheytac jest bosski
xasistis 25.07.2008, h. 01:26 xasistis
Jak dla mnie mogą podbić cenę o 200 dołków ale niech ma to to przynajmniej 500, wtedy jest sens.
Kondor220V 25.07.2008, h. 01:38 Kondor220V
Ten cheytac powinien być piaskowy, ale i tak dobrze że jakas firma sie za niego wzięła. 330 fps troche zniechęca ;/
Ahmed 25.07.2008, h. 02:11 Ahmed
Promant chylę czoła i dalej czekam na Stg i MG
pozdrawiam Ahmed
cziman 25.07.2008, h. 08:12 cziman
330 fps. Ahahahahahaha!

Już to widzę! W krzaczorach w ghillaku siedzi sobie taki grubszy, nieco starszy jak na softowe standardy pan z taką właśnie ekstra szpanerską snajperką wartą tyle co samochód. Snajperka pomalowana na digitala krylonem, tasiemkami doczepiane gałązki, słowem siedzi sobie taki ogromny krzak. Nagle zza górki wychodzi dzieciak z cymką wartą tyle co dwa magazynki od tejże repliki. Biegnie akurat wzdłuż pola widzenia snajpera w swoim secondhandowym flecktarnie. Nasz snajper wstrzymuje oddech i liczy metry. W momencie kiedy widzi że jego ofiara sama nie wejdzie mu na lufę oddaje strzał. Kulka ląduje 10m przed celem. Ponawia - 12 metrów przed celem. Ten odwraca się i bez zastanowienia puszczą serię ze swojej 450-fpsowej cymy. Snajper wstaje, krzyczy głośno coś wulgarnego i schodzi.
0L0 25.07.2008, h. 08:39 0L0
Prędkość wylotowa jest mierzona pewnie na gazie 134a (czyli tym o niższym ciśnieniu). Na normalnym greengazie bylo by pewnie z 400fps lub więcej... ale to i tak trochę mało jak na taki sprzęt
sealmike 25.07.2008, h. 08:49 sealmike
Czy ktos wie ile może kosztować CheyTac Intervention M200 (.408)? Miejmy nadzieję że szybko pojawią sie czesci do tuningu tych replik;]
jason.jerusalem 25.07.2008, h. 09:36 jason.jerusalem
marudzicie i marudzicie z tymi fpsami... jakby to było najważniejsze w AS :/
A poza tym przecież Polak wszystko ztuninguje
DARKOM 25.07.2008, h. 09:40 DARKOM
a dla mnie wszystkie są piekne,wreszcie jakieś nowości w snajperkach ...
Promant 25.07.2008, h. 09:42 Promant
O matko. A jaki problem pokombinować, wstawić adapter na CO2 i wymiata?
cziman 25.07.2008, h. 10:16 cziman
@Promant

"O matko. A jaki problem pokombinować, wstawić adapter na CO2 i wymiata?"

Owszem, można. Powiedz mi jakbyś się czuł gdybyś 3 lata zbieral na mercedesa S a po kupnie osiągał na stockowym silniku, dla Twojego bezpieczeństwa, 100km/h? Mógłbyś wymienić silnik, jaki to problem.

Widzę tylko dwa wytłumaczenia. Albo producentowi brakuje umiejętności i wiedzy technicznej do wyprodukowania snajperki o przeciętnych dla tej klasy sprzętu osiągnięciach bez poświęcenia żywotności, albo też producent jest mniemania że snajperki w ASG mają 330 fps.

Poza tym części kosztują. Po co mi płacić za mizernie plującą jak mój pierwszy shotgun pierdziawkę jeżeli oryginalne części pójdą do szafki a ja będę musiał wydać jeszcze sporo na nowe, modląc się że uda mi się spasować wszystko jak w fabryce a zamówione części będą pasować bez konieczności użycia pilnika?
Sariel 25.07.2008, h. 10:21 Sariel
W sumie zależy co kto lubi. Ja tam kombinatorykę jak najbardziej, ale znam ludzi którzy tylko stock. A jak sprzęt tej klasy niema w stocku conajmniej 450fps to d*** zimna. A dodatkowo to jest sprzęt na kilka latek, al to wie jakie będą standardy? (czaszki nam stwardnieją ) Jak teraz od razu pokombinujesz to co zrobisz potem ?
Black 25.07.2008, h. 10:35 Black
@cziman

"W krzaczorach w ghillaku siedzi sobie taki grubszy, nieco starszy jak na softowe standardy pan z taką właśnie ekstra szpanerską snajperką wartą tyle co samochód"

Same bzdury. Poza tym trzeba mieć pieniądze i fantazję, synku

A repliki są piękne...
kugelblitz 25.07.2008, h. 10:56 kugelblitz
Sorry za OT, ale jakie są "softowe standardy" wieku, pewnie się nie mieszczę niestety ale chciałbym wiedzieć czy już sprzedawać repliki czy jeszcze się mogę postrzelać trochę.
Na szczęście nie jestem gruby

W temacie zaś, repliki są piękne po prostu a najbardziej podoba mi się Hecate jednak przy nawet 400 fps to bardziej egzemplarze kolekcjonerskie niż coś do zabawy "w polu". Snajperka, szczególnie powtarzalna powinna mieć jednak nieco więcej.
sfiinx 25.07.2008, h. 11:21 sfiinx
po prostu niesamowite
lunar 25.07.2008, h. 11:26 lunar
O Boże te 330FPS-ów to tragedia...jesli bedzie to kosztowac ok 800 zł + upgrade tego, czyli ok. kolejne 800 zł, a nie jest tez gwarantowane ze wszystkie czesci bedą pasować to wole dozbierac do 3000 zł i kupić sobie 570 FPS-ową ztiuningowaną snajpe i w dodatku elektryk(http://asgshop.pl/produkt.php?id=867). [asgshop.pl] Ale za to jej wygląd jest piekny
Shadow 25.07.2008, h. 11:27 Shadow
"modląc się że uda mi się spasować wszystko jak w fabryce a zamówione części będą pasować bez konieczności użycia pilnika? "

Nie umiesz dopasować adaptera na CO2?
xasistis 25.07.2008, h. 11:38 xasistis
DSR-1 ma kosztować $1000, tak więc każdy elektryk będzie lepszym wyborem jeżeli komuś zależy tylko na osiągach.

Nie sztuka zatankować CO2 w magazynek. Sztuka zrobić to tak by nie zniszczyć bebechów i magazynka. Skoro producent opisuje moc jako 330 widocznie są ku temu powody.
april88 25.07.2008, h. 11:39 april88
mam pytanie natury technicznej, czy ktoś z Was użytkuje (użytkował) karabin wyborowy (replika, ostry) z zamkiem taktowym w układzie bull-pup? czy ciężko jest się przyzwyczaić do sekwencji strzał-przeładowanie-strzał? bo jak mniemam wymagają one większych umiejętności akrobatycznych od strzelca chyba, że się mylę, wyprowadźcie mnie zatem z błędu

ps sorry że nie na temat
Promant 25.07.2008, h. 12:00 Promant
Nie ma wielkiej różnicy. Poza tym gaziaka przeładowuje sie lekko. Mocna snajpa sprężynowa bolt action wymaga zwykle dużo siły i dużo większej akrobatyki niz przeładowanie gaziaka bullpup.

BTW
może być jeszcze jedno wytłumaczenie: ograniczenie ilości fps na konkretnym rynku, a nie wiem na jaki rynek przede wszystkim zaadresuje swoją produkcję ARES.

Poza tym zwóćcie uwagę, że Azjaci i w ogóle większość firm produkujących gaziaki - standardowo podaja wartości dla HFC134A. Natomiast repliki chodzą pięknie na GG, a nawet spokojnie na CO2.
Oczywiście nie mam na mysli najtańszego shitu tylko porządne repliki - a nie sądzę aby te snajpy gazowe miały słabe zawory czy inne części.

Ja osobiście w ogóle nie użyłbym bolt action na snajpę - nie w dzisiejszych realiach gry. Tylko elektryk na semi albo ew. z burst'em.

Ale takie repliki jak te gaziaki to piękne sztuki kolekcjonerskie i chętnie bym taki kupił żeby tylko mieć. Poza tym i tak przy dobrej jakości wykonania powinny być podatne na tuning.

Nie przekonują mnie żadne porównania do samochodów. Można sobie kupić wypasionego merca, a i tak bedzie to seryjny merc i daleko mu do tuningowanych cacek.
cziman 25.07.2008, h. 13:05 cziman
@Black & @ Kugel

O widzę że trafiłem w słaby punkt z wiekiem i brzuchem.

Bez paniki, średnia wieku wciąż się zwiększa a stowarzyszeń jak KBDCh będzie mam nadzieję więcej

Ta replika to dobro luksusowe nie warte swojej ceny, a na takie zabawki pozwolić sobie mogą głównie kolekcjonerzy.

@shadow333:
Jednego gaziaka zatankujesz takim red gasem i będzie mocniej kopał, zatankujesz innego i po strzale będziesz cofał się szukać zamka albo strzelać będziesz zaworem. Może masz rację że wystarczy podłączyć adapter CO2 żeby uzyskać większą moc. Ale opierając się na konstrukcjach na przykład Classic Army albo Tokio Marui, czy na prawdę sądzisz że producent dałby zapas mocy nie obniżający jakoś znacznie trwałości?
Leo_111 25.07.2008, h. 13:05 Leo_111
to tylko materiał na snajpe ,Bardzo BARDZo drogie materialy na to zeby miec cos porzadnego i wyjatkowego...bardzo bardzo drogie
Yuber 25.07.2008, h. 14:42 Yuber
A ja z kolegą z teamu czekamy aż wyjdzie chey ... i jako eksponat raczej służyć nie będzie

2 sztuki chey'a mają już na 100% sprzedane !

Postaram się by miało odpowiednie osiągi (tak jak mówił Promant co2 i do roboty)
Black 25.07.2008, h. 15:56 Black
Panowie, co dla jednego jest drogie, dla drugiego niekoniecznie. 1000$ to tylko około 2000 PLN, z przesyłką i cłem i tak wyjdzie znacznie taniej (około 2600-2700 PLN), niż na przykład PTW...
Nawet doliczająć koszty tuningu, które w przypadku gaziaków nie są wcale horrendalne (przykład Tanaki), to i tak dla wielu z nas repliki te mogą okazać się bardzo atrakcyjne. I nie tylko ze względu na możliwość powieszenia na ścianie, zamiast znienawidzonej paprotki...
Dla mnie rozmowa o cenach giwer to bicie piany - repliki mają takie ceny, które reguluje rynek - kupują Ci, których na to stać...
Ile procent maniaków posiada giwery, na które wydali dobrze ponad 3000PLN? Podejrzewam, że wcale nie mało.

@cziman

Z wiekiem trafiłeś (choć był on moim słabym punktem, gdy miałem lat dwadzieścia), z brzuszkiem - niekoniecznie
Sushi.50 25.07.2008, h. 15:59 Sushi.50
Zawsze można dać podkładkę pod sprężynę zbijaka, wzrośnie nam wtedy moc.

DSR-1 można zamawiać pre-order, obniżyli cenę na 768$, więc robi się atrakcyjnie
pierzyna 25.07.2008, h. 17:05 pierzyna
czy z gaziaka może być w ogóle dobra snajperka?? skaczące ciśnienie gazu itp. poza tym też mi się coś nie widzi biegać z butlą przy replice aby zwiększyć jej moc... jak dla mnie repliki są zaje**** tylko szkoda, że nie elektryki.
dynio0392 25.07.2008, h. 18:42 dynio0392
A ja kocham swojego warriorka i nie opuszczę go do końca życia :> )) ale nikt nie powiedział że M200 nie może być jego kolegą :D
Redgard 25.07.2008, h. 19:13 Redgard
Jak kwękacie na taką moc... Sobie kupcie RAMa za około 2 patyki. 720 fps w stocku.
cziman 25.07.2008, h. 19:51 cziman
@Redgard:

Nie zapominaj, moc podobnie jak RoF jest regulowana. A górną granicą jest bodaj 600 fps, w zależności od modelu, zasilania i ustawienia. Można ustawić mniej, więc całkiem przyzwoicie. Sam do czegoś takiego się przymierzam - może i emka, ale przynajmniej nie jest przerost formy nad treścią jak tutaj.
Cortes_ 25.07.2008, h. 20:37 Cortes_
Zawsze jak marudzicie, że nie stać to możecie sobie sami zrobić(http://www.ukmonsters.co.uk/dsr1/dsr1.htm), [ukmonsters.co.uk] a jak wam brak talentu to nie gadajcie, że za drogo, że bez sensu, że za słabe... Ja się cieszę, że są, mimo że teraz mnie nie stać. Może kiedyś...
warrock 26.07.2008, h. 00:27 warrock
do chetaca tlumika dokupiem hehehe:-)
Artur1x 26.07.2008, h. 13:39 Artur1x
DSR-1 z latarką i przednim chwytem (ostatnia fotka) ?? rofl już to widzę
Huey 26.07.2008, h. 17:46 Huey
Hmmm... Karabin precyzyjny z chwiejącą się kolbą...
lang 26.07.2008, h. 21:42 lang
Huey
26-07-2008, 17:46

Hmmm... Karabin precyzyjny z chwiejącą się kolbą...


a czy czytałeś coś o tym że się chwieje? na żywo nie miałeś w ręku a już problemy... Ja to niewiem po ile lat mają wypowiadającu się tutaj nie którzy ludzie...albo z jak bardzo zerowym podejściem wiedzy do czegoś podchodzą.
Tak samo było z tymi kamizelkami "od Transfotmersów" huiowe, pewnie nie przepuszczają powietrza i napewno straszne gówno, wiec ciekawe czemu Swat, Blackwater którzy chyba mają sporo chajsy na sprzęt wybrali takie "badziewie"....
lang 26.07.2008, h. 21:44 lang
pozatym cheytac m200 to chyba narazie najlepszy system snajperski
kotpolska 28.07.2008, h. 16:58 kotpolska
Hmm… będę Ciekaw mocy tej owej zabaweczki AMP DSR-1 Ogólnie to i tak trzeba czekać jak to skończą i Ciekawe jak to będzie działać.. No nic tylko czekać teraz.

A co do wieku wypowiadających się co niektórzy mają po 16lat i zero pojęcia na temat owych zabaweczek, działania ich, a co dopiero mówiąc miała podobne zabawki w rękach:)
Są to tacy super Airsoftowcy że coś zobaczyli i już wszystko wiedzą.
Kiedyś było inaczej jak teraz…
Anyway, karabiny wyborowe, ładnie się zapowiadają.
Markus2142 12.01.2009, h. 12:24 Markus2142
AMP DSR-1 Wyciaga srednio 500 fps'ow a przy dobrych warunkach nawet 550 fps'ow... Bron jest moze lekko kosmiczna ale jednak jak na radzaj broni jest niedluga wiec i poraczna co daje przewade... Wiem ze kiedy otwiera sie komore zamka to ulatnia sie powoli gas wiec ladowanie nastepnego pocisku wymaga tempa bo czas tu dziala na niekorzysc strzelca!!!