Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nadchodzące nowości z Chin

Aktualności, 24.07.2008, h. 00:02, dodał: Promant
22

Z zapowiedzi Cymy wynika, że, najprawdopodobniej, w drugiej połowie sierpnia będą miały swoją premierę rynkową repliki serii MP5 w wersji full metal. Wkrótce także pojawi się na rynku chińska replika P226 oraz granat airsoft'owy.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wkrótce na rynku pojawią się 3 wersje repliki MP5 firmy CYMA. Obok klasycznej wersji J z kolbą wysuwaną - będzie także wersja RAS z kolbą stałą i z kolbą składaną na bok. Według informacji z zagranicznych for - będą to klony repliki G&G.

 

 

 

 

 

Tym razem CYMA stawia na wersję full metal, a planowany termin wejścia replik na rynek to zapewne druga połowa lub koniec sierpnia. Poniższe zdjęcia prezentują szczegóły wyglądu przyszłych produktów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Inną nowością z Chin będzie replika pistoletu P226 gas blowback. Niestety jako, że jest to w 100% klon repliki Tokyo Marui - chińska replika również wykonana jest w całości z ABS'u.

 

 

 

Gunner Airsoft złożył już u swojego dostawcy zamówienie na nowe, zasilane gazem, chińskie granaty do airsoft'u, z wyglądu: amerykańska "szyszka" z okresu WWII ;). Zasada działania bardziej zbliża się do granatu "dymnego" niż odłamkowego, gdyż granat nie wystrzeliwuje kulek BB tylko wykorzystuje proszek. Dostępne będą dwie wersje tego granatu: metalowa i plastikowa, a cena detaliczna ma wynosić około 20USD.

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

airsoft.com/">www.gunnerairsoft.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
szmerglu 24.07.2008, h. 00:09 szmerglu
Miła kopia może być ciekawą konkurencją dla B&T; rozkłada się milusio. Mam jednak nadzieję że poprawili te GB, po za łożyskami to dalej wygląda shitowo...
Baykos 24.07.2008, h. 00:13 Baykos
Krissa by zrobili .
skorek 24.07.2008, h. 00:23 skorek
Promant snu nie zna A co do Cymek to podobaja mi sie.
VonHusarz 24.07.2008, h. 00:37 VonHusarz
Niezle wyglada,solidnie i prawdziwie
Gogin 24.07.2008, h. 00:58 Gogin
A któreż to chińczyki nie wyglądają szitowo szmerglu ?
generalsimus 24.07.2008, h. 01:27 generalsimus
Promant, znów nockę zarywasz...
jakubskate 24.07.2008, h. 01:43 jakubskate
MP5 będzie ładne... Tylko pewnie będzie miało 420fps w stocku
Gogin 24.07.2008, h. 01:46 Gogin
Zawsze się przyczepią czegoś . Cieszcie się póki możecie, niedługo klątwa Ojca Dyrektora spadnie na Promanta i nie będzie news'ów.
Jarmo 24.07.2008, h. 07:24 Jarmo
'jakubskate', to nawet lepiej, jak będzie miała 420fps to będzie na to przystosowana, wymienisz to m120 na m100, i masz ładne 340fps, idealnie na mp5, które swoją drogą wygląda naprawdę ciekawie, wreszcie poprawili tą wersję teraz czekać na cenę i osiągi i pomyślimy
0L0 24.07.2008, h. 09:51 0L0
Pierwsza ciekawa chińska empepiątka

...i kolejny granat z cyklu po kiego wała to komu
Promant 24.07.2008, h. 10:07 Promant
Jak to: po kiego, OLO? Wpinasz w klapy kieszeni i masz lans jak cholera.
Zachar 24.07.2008, h. 10:50 Zachar
Tolka paciemu nie sdiełajut F-1 ? ot dla lansu

Ze zdjęć widać, że te MP5 będą się lepiej rozkładały od marujek i starych CA.
Cyrek 24.07.2008, h. 10:56 Cyrek
No i regulacja Hop-Up w oknie wyrzutnika łusek.
MJ91 24.07.2008, h. 11:02 MJ91
wedlug mnie dobrze ze cyma zrezygnowala z dodawania do zestawu tych badziewnych, shitowych hi-capow
Herman 24.07.2008, h. 11:09 Herman
Promant na urlop miałeś jechać?
I czekam aż cyma wypuści jakąś fajną eMkę....
Gogin 24.07.2008, h. 12:57 Gogin
Cyma's Power, jak to zwykło się u nas mawiać, bójcie się śmiertelnicy .
Westie 24.07.2008, h. 22:05 Westie
No proszę, Classic Young Mandarin Army ... O tym SIGu obiło mi się jakieś dwa miechy temu, hasło "będzie SIG kopiowany z TMa", ale bez szczegółów... Pewnie i tak koniec końców zrobią wersję full metal.
Mark99 24.07.2008, h. 23:16 Mark99
Mam nadzieję że Cyma będzie się trzymać MP5 i serii AK i nie "spłodzą" jakiegoś M16...
hellmans 25.07.2008, h. 09:16 hellmans
Mark99, na pewno zrobią. Ale najciekawsze jest rozwiązanie rozkładania, chyba tak jak w g&gmp5 eco, na zbrojowni z tego co wiem jest link. I jeszcze tak powiem, że kulkowe łożyska w chinolach dają piorunujące efekty jak np. w AK74 diboya. Ma m120, chodzi cicho i bez zgrzytów a w dodatku na 8.4 stick diboya.
To będzie dobry sprzęt, szczególnie trzecia wersja.
Raks 25.07.2008, h. 21:50 Raks
jeaaa mp5J full wypas .... , nie wiecie może w jakich granicach bedzie kosztowała ? Pozdro
VonHusarz 25.07.2008, h. 22:06 VonHusarz
Pewnie nie wiecej niz akm,zakladam ze z 500
dudziak 29.07.2008, h. 20:41 dudziak
Co w ogóle sądzicie o tej firmie???