Daj cynk
Reklama

Aktualności

Garść informacji

Aktualności, 23.07.2008, h. 00:40, dodał: Promant
18

Amunicja GFC. Kolejne korpusy do M4 Systema PTW. Chiński Magnifier z montażem flip to side. Turkey Cougar na WGC. Ebaybanned: wzmocnione gearbox'y V2. I inne ciekawostki.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gunfire.pl wprowadził do oferty kulki 6mm pod marką GFC. Są one produkowane w Korei Południowej, a nie, jak inne BB Gunfire, w Chinach. Według informacji sklepu: kulki wykonane są z wysokiej jakości kompozytu i poddane rygorystycznej kontroli jakości. Dostępne są w wersji precyzyjnej 5.93mm z tolerancją +/- 0.015mm oraz w wersji invisible czyli czarne. Sklep oferuje następujące wagomiary: 0.2, 0.23, 0.25, 0,28 i 0.3.

 

 

 

G&P wypuszcza kolejne metalowe korpusy do replik Systema PTW: body M4A1 z oznaczeniami Colt oraz body M16A4 FN.

 

 

 

W jednym z poprzednich news'ów informowaliśmy o wprowadzanych na rynek, przez firmę G&P, korpusach do Systemy PTW: SR16M4, SR16M5 oraz M4 Marine. Body są już dostępne w ofercie WGC, w cenie 180USD.

 

 

 

 

Na WGC można również nabyć, opisywaną niedawno, replikę GBB firmy KSC - pistolet Turkey Cougar. Replika wykonana jest z ABS. Cena: 195USD.

 

 

W ofercie WGC dostępny jest już także tłumik płomienia First Factory, który, zależnie od konfiguracji elementów zestawu, może pełnić rolę wzmacniacza dżwięku wystrzału repliki bądź też rolę tłumika dźwięku. Dedykowany do AK74MN Tokyo Marui. Cena: 74USD.

 

 

Gunner Airsoft włączył do oferty ciekawą replikę optyki: 4x Magnifier przeznaczony do celowników EO-Tech. Posiada on w komplecie odpowiedni, niski, montaż QD, w wersji flip to side. Cena: 90USD.

 

 

 

 

Na stronie Ebaybanned, można już od dwóch tygodni kupić wzmocnione gearbox'y V2, wykonane z aluminium, w technologii CNC. Pasują do większości marek AEG wykorzystujących GB V2, z wyjątkiem A&K M4. Cena około 95EUR.

 

 

Na koniec ciekawostka: jak sprzedać chiński AEG na amerykańskim rynku? Tę sztukę marketingową zdecydowanie opanowała firma ECHO1, co widać na przykładzie C.P.W. - zapowiedzianego właśnie AEG: Contractors Personal Weapon. :) I w ten prosty sposób AK CM urasta do miana High Grade AEG. Choć trzeba przyznać, że czaszka na opakowaniu, obok skrótu C.P.W., wygląda bardzo profesjonalnie.

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.gunnerairsoft.com

www.wgcshop.com

www.gp-web.com

www.ebaybanned.com

www.arniesairsoft.co.uk

www.gunfire.pl

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
oldas 23.07.2008, h. 00:51 oldas
Spij Promancie a nie
skorek 23.07.2008, h. 00:52 skorek
Ciemne kulki w rasadnej cenie, ale to GFC wiec pozyjemy zobaczymy ...
putinn 23.07.2008, h. 00:52 putinn
Promant - respekt za to, że zamiast spać piszesz newsy

Ja chce tego gearboxa na CNC robionego, niech mi to ktoś do pl sprowadzi
Gogin 23.07.2008, h. 00:55 Gogin
Nie śpi ktoś, by spać mógł ktoś inny. Potem pewnie będą tylko narzekania, że w ogóle nie ma news'ów :].
jakubskate 23.07.2008, h. 02:47 jakubskate
Tak się zastanawiam, czy Promant cierpi na bezsenność?? W sumie ja chyba też cierpię Pisze o 2:46 Czas spać, pewnie nawet Promant już chrapie smacznie
Codename666 23.07.2008, h. 08:07 Codename666
Super ta optyka do TO-Tech'a . Ach Ci amerykańcy ;p wszystką wcisną w ręce biednych obywateli
Blad 23.07.2008, h. 08:54 Blad
Powiem tak miałem okazje testować te nowe kulki GFC i względem starych Gunfire te nowe lecą dalej i celniej. Nie mają także takiego małego wybrzuszenia jak w przypadku Gunfire.

To pierwsza seria więc kulki będą super, dopiero się okaże później jak to będzie.
Zachar 23.07.2008, h. 09:01 Zachar
To czerwone coś i tak pęknie.
Mark99 23.07.2008, h. 09:24 Mark99
Już ja tam Gunfire z kulkami nie zaufam, wole kupować z taiwanguna PJ-ty jak już chodzi o tanie kulki...
Zresztą i tak taniej wyjdzie
0L0 23.07.2008, h. 09:31 0L0
Biorąc pod uwagę aktualne kursy walut to wolał bym gearbox Pro-Wina
mag 23.07.2008, h. 09:38 mag
Szkoda tylko, że np. GFC 0,28g są DROŻSZE niż Extreme'y... ciekawe czy zasługują na tą cenę? Testy trzeba będzie zrobić
cooler404 23.07.2008, h. 10:52 cooler404
A może Promant mieszka w innej strefie czasowej i miał południe jak pisał? he?
Gogin 23.07.2008, h. 11:44 Gogin
Hm, urlop na Hawajach to by było to eh ? Nawet strefy się zgadzają.
Cyrek 23.07.2008, h. 12:11 Cyrek
PJ Premium są tańsze, a testowałem je na lufie Systema i SRC. Ani jednego zacięcia przez 4k kulek.
Szarak 23.07.2008, h. 12:31 Szarak
No nareszcie! Systema PTW z oznaczeniami Colta! *yay*
putinn 23.07.2008, h. 12:40 putinn
@0l0

No tak, ale prowina do scara nie wcisnę, i ma zintegrowaną komorę
Gogin 23.07.2008, h. 18:30 Gogin
Cyrek - ja przez 7 k zero zacięć na KM Head'zie. Ogólnie dobre i tanie.
Mark99 24.07.2008, h. 23:20 Mark99