Daj cynk
Reklama

Aktualności

Tokyo Marui XDM.40 GBB

Świat, 24.01.2012, h. 23:01, dodał: Promant
12

Od niedawna w ofercie sklepu RedWolf Airsoft dostępna jest najnowsza replika broni krótkiej produkcji Tokyo Marui: XDM.40 GBB.



Niedawno asortyment sklepu RedWolf Airsoft wzbogacił się o najnowszą replikę broni krótkiej z oferty Tokyo Marui: XDM.40 GBB.

XDM (X-treme Duty-More) to seria półautomatycznych pistoletów, o szkieletach wykonanych z polimeru. Broń przypomina swojego poprzednika, pistolet HS2000 (najbardziej znany w USA jako Springfield Armory XD). Pistolet wyprodukowany został w mieście Karlovac, w Chorwacji przez firmę HS Produkt (dawniej IM Metal). Jego nazwą handlową jest Springfield Armory XD (M), ponieważ broń jest licencjonowana i sprzedawana w Stanach Zjednoczonych przez Springfield Armory Inc.

 

 

 

TM-4952839142528-1L.jpg

 

 

Replika Tokyo Marui wykonana została z dbałością o szczegóły odwzorowania pierwowzoru. Pistolet oparty jest na całkowicie nowej konstrukcji wewnętrznej (systemu gazowego), w związku z czym akceptuje wyłącznie części i magazynki do niego dedykowane.

Replika posiada regulowany hop-Up. Waga: 760g. Długość: 190mm. Pojemność magazynka: 26[+1]BB. Generowana prędkość początkowa: 280fps. Dedykowany gaz: HFC134a, TOP gas. Cena: 178USD.

 

 

 

 


 

 

 

 

 

Źródło:

GBB.htm">www.redwolfairsoft.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
MatriX482 24.01.2012, h. 23:10 MatriX482
Fajny! Podoba mi się. Oryginalny i zadziorny. Dobry fant.
Alexanderexis 25.01.2012, h. 01:01 Alexanderexis
Hmmm... Fajny,jakby polaczono walthera p99,glock'a i colta w jeden pistolet.
miałem to samo skojarzenie...
borzej 25.01.2012, h. 08:52 borzej
Raczej Smith&Wesson z serii M&P
brońopole 25.01.2012, h. 10:21 brońopole
Raczej Walthera, klocka i siga.
Tuksiak 25.01.2012, h. 18:18 Tuksiak
Czytasz w myślach ^^
minikruku 25.01.2012, h. 18:38 minikruku
GrimPilgrim 25.01.2012, h. 03:41 GrimPilgrim
dla mnie brzydal na równi z ostrym odpowiednikiem :P.  Jak wyżej kolega wspomniał zbyt przypomina Walthera p99 który jest jeszcze brzydszy.
Denis 25.01.2012, h. 09:11 Denis
Fajny tylko te części i magi do niego dedykowane...
Guest (ID:6452) 25.01.2012, h. 12:08 Guest (ID:6452)
Wiadomo coś o nowym systemie gazowym? On w ogóle bedzie nowy czy to jakieś ploty?
Widmo34 25.01.2012, h. 13:11 Widmo34
Ladne to i ciekawe jaki to system...
Guest (ID:6452) 25.01.2012, h. 18:47 Guest (ID:6452)
Tu mamy zdjęcie jedno:



Z którego wynika stuprocentowo standardowy system dla gaziaków TM :D. A, że magazynki i części są charakterystyczne tylko dla tego modelu- tez nic nowego. Ani cylindry ani magazynki nie są przecież wymienne między glockiem, coltem i berettą więc żadna nowość. Po mojemu- standardowy system TM.
To dobrze, nie? :)
Lambert 25.01.2012, h. 20:10 Lambert