Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowe repliki Action Sport Games

Aktualności, 22.07.2008, h. 00:56, dodał: Promant
36

Firma Action Sport Games zaanonsowała nowe repliki w ofercie. Są to dwie repliki M15A4 oraz replika pistoletu STI Tactical.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma Action Sport Games poinformowała o nowych replikach: dwóch wersjach M15A4 oraz pistolecie STI Tactical. Repliki M15A4 Carbine oraz M15A4 Carbine S.I.R. wykonane są przez firmę KWA i przystosowane specjalnie do akumulatorów LiPo. O replikach KWA pisaliśmy już w jednym z wcześniejszych news'ów. Repliki przygotowane dla ASG wyposażone są we wzmocnione gearbox'y z kombinowanym systemem łożysk 8 i 9mm. Części wewnętrzne wzmocnione. Wstawione sprężyny M120 oraz silniki high torque.

 

 

Na zdjęciu M15A4 prezentuje się ciekawie. [No, ale w rękach Xie każda replika wygląda świetnie :D]

Pistolet STI Tactical to replika gas blow back z metalowym szkieletem i polimerowym grip'em. Pojemność magazynka 28BB. Replika posiada mocny zamek, gdyż efekt blow back jest silny [ulepszony hard kick mechanism]. Licencja: oznaczenia STI International Inc.

 

 

 

 

 

Źródło:

www.actionsportgames.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Panocek 22.07.2008, h. 01:07 Panocek
Promant, idź spać.
jakubskate 22.07.2008, h. 01:26 jakubskate
Niektórzy spać nie mogą Ale te eMki fajne, ale znów emki... Już mi zbrzydły jak płatki śniadaniowe Ciężko będzie dostać łożyska 9mm w razie czego...
stricken 22.07.2008, h. 01:43 stricken
fajna emka ;] ale preferuje m4 bez szczerbinki tylko z kolimatorem ;D szczerbinka odbiera piekno tych modeli
choisen 22.07.2008, h. 08:03 choisen
Kurcze, mało replik z silnym BB...
O! Emka! Ciekawe jak z oznaczeniami...?
Maiki 22.07.2008, h. 08:20 Maiki
Promant napewno został natchniony przez siły wyższe:D
Codename666 22.07.2008, h. 09:36 Codename666
Ale szpeci ten napis "STI TACTICAL" :-/ poza tym fajna klamka.
Xie 22.07.2008, h. 09:46 Xie
Kolimator... oczywiscie mozna dokupic. W wersji S.I.R., ktora jest na zdjeciu, muszka i szczerbinka sie skladaja, co ulatwia sprawe.

Jesli chodzi o oznaczenia: ASG posiada licencje Armalite, wiec jak najbardziej nieco rozmazane logo ze zdjecia to wlasnie Armalite. Inne oznaczenia:
pod logiem Armalite: 'CARABINE 6MM.
linijka nizej: M15A4
na prawo od selektora: ArmaLite,Inc.
ponizej: GENESCO,IL
ponizej: U.S.A.

ponizej (tuz nad spustem): logo ASG
...tak, wiem, zaraz podniosa sie glosy, ze to ostatnie psuje caly obraz, ale tu nowinka - w kolejnyc wersjach logo ASG powinno byc z drugiej strony.

Promant: hmmm... dziekuje... to bylo mile
Mam nadzieje, ze Diablica mi wybaczy takie slowa spod Twoich palcow
lesiulodz 22.07.2008, h. 10:41 lesiulodz
Fajna modelka emka też
Levy 22.07.2008, h. 11:46 Levy
Xie - zaiste...bardzo podoba mi sie Twój nowy kontraktowy mundur Urocze

Promant - mistrzu...ja już Cie rozgryzłem...Ty nie sypiasz ,Ty czuwasz i czychasz na nowe newsy...i potem myk na WMASG Profeska


Pozdro!
HateMe 22.07.2008, h. 11:48 HateMe
Odcyckać się od mojej mamy.
Gogin 22.07.2008, h. 13:24 Gogin
Ta Pani gratis ?
Levy:
"Promant - mistrzu..."

Promant, przeskoczyłeś oczko w górę - teraz jesteś Mistrzem :].
lemonzawodowiec 22.07.2008, h. 13:32 lemonzawodowiec
Wow, II generacja stojaków taktycznych. Dobrze, że już nie stosują plastiku do produkcji.

PS Nie chwalcie Promanta przed zachodem słońca.

Levy:

Przyczajony Promant, ukryty news.
Levy 22.07.2008, h. 13:53 Levy
No co...no co
Wazelina


Nic nie można...nic

P.S. Teraz Promant odsypia
Xie 22.07.2008, h. 14:11 Xie
Hahahha... to sie usmialam
Ciesze sie ze nia zalozylam koszulki firmowej - to by dopiero komentarze byly.
To jest nowe camo z kolekcji Alice - in Wonderland. Na szachownice jak znalazl.
Niemniej za 'stojak taktyczny' ktos dostanie chyba w tube od synka oczywiscie.... trudny wiek, trudny, szybko sie denerwuje a traktowac przedmiotowo mamy nie wolno Prawda Hate?

Levy: to jest wlasnie to zdjecie, ktorym Cie wczoraj szczulam. Duzo straciles, prawda?
A tak poza tym... odcyckaj sie XD XD XD
Herman 22.07.2008, h. 14:22 Herman
Promant! Nie śpij, opowiadaj dalej!
Levy 22.07.2008, h. 16:03 Levy
No taa....teraz synalek wszystkich skosi i tyle ....to już ,już...odcyckam siem

Xie - czuje sie przyszczuty, ale uśmiechnięty...




P.S. Chyba ciutkę zeeejszliśmy z topica
Xie 22.07.2008, h. 17:07 Xie
No to ja wroce do topica... jak dobrze pojdzie, we wrzesniu na Manguscie bedzie mozna obejrzec tego guna.

Levy: !przytul!
Levy 22.07.2008, h. 17:40 Levy
No i muszę sprostować

Na Anacondzie, Xie...na Anacondzie 13 wrzesień łódzkie


P.S. !psytulam! ...synalek nie bij
Xie 22.07.2008, h. 20:05 Xie
No wiadomo... to tak po przyjacielsku, na pocieszenie itp.
Synek zrozumie

A z Mangusta to wyapalilam.... ajajjajajjajj... tydzien kleczenia na grochu... pewnie ze Anaconda. Mea culpa.

I znowu spam.. moze przeniesmy sie jednak na Lodzkie, co? Cos tam cicho, a dobry spamik daje przynajmniej lepciejszy humor
rostal 22.07.2008, h. 20:32 rostal
Nie no, w końcu jakas emka =P
Promant 22.07.2008, h. 21:30 Promant
Śmiejcie się misie kolorowe, poczytam Wasze narzekania po moim sierpniowym urlopie jak nie będzie co poczytać.

BTW
W pracy nie odsypiam.

Niech moc będzie z Wami.

To pisałem Ja.
Mistrz.

VITREUS 22.07.2008, h. 22:01 VITREUS
Oj to w sierpniu odcinaja Polsce dostęp do netu? Czy może airsoftnews.eu zawiesza działalnośc?
Kelly 22.07.2008, h. 22:04 Kelly
A ten urlop będzie wyglądał tak- wyjazd-przyjazd-siedzenie w kafejce internetowej+dawanie newsów-wyjazd-przyjazd :PPP
HateMe 22.07.2008, h. 22:19 HateMe
Synek czuwa!
Promant 22.07.2008, h. 22:29 Promant
O, Vitreus się odezwał, jak miło. Już się stęskniłem za Twoim czepialstwem.
No ale poczucie humoru to nie jest rzecz nabyta. Widać masz pecha.
Inaczej może byś zauważył, że sobie żartujemy.
Wrzuć sobie w google: "żart", "dowcip" i "sarkazm".


BTW
na AN.eu był już tydzień czy dwa urlopu, a na AN.fr urlop trwa w tej chwili.
Xie 22.07.2008, h. 22:57 Xie
Promant, nie strasz... Znaczy jak przeczytasz komentarze to beda newsy z komentarzy?
Ciesze sie ze wrociles

Vitreus... nie smiej sie... Pomecz sie kilka dni bez, a do tego np. jeszcze bez bliskich twarzy, to zobaczysz co to za udreka...
Kelly 22.07.2008, h. 23:40 Kelly
Kurcze, dawno nie było nowego newsa P
Skinhead 23.07.2008, h. 00:01 Skinhead
no właśnie prawda jest taka że czepiać to sie umie każdy imbecyl , a docenić potrafi niewielu ;]
Grynios 23.07.2008, h. 00:08 Grynios
Hehe,Promant nocny łowca news'ów
Promant 23.07.2008, h. 00:47 Promant
Idę spać.
Levy 23.07.2008, h. 00:58 Levy
Taa...idzie spać....taa....


Nikt Ci już nie uwierzy.............Mistrzu
renifer 24.07.2008, h. 09:49 renifer
Przepraszam ale nawiążę do merytorycznej części tego newsa. Wszelkie znaki na niebie i na ziemi mówią że replika Mki KWA ma w gerboxie łożyska 7mm i na jednej osi 8mm. Może by to można zweryfikować?
Koledze Codename666 sugeruje wpisanie w wyszukiwarkę STI INTERNATIONAL niech zobaczy jak "rażąca" jest to firma na rynku customowych .45. Gdybym strzelał IPSC to bym lewe jajo dodał za klamkę z tej firmy. na szczęście choć na replikę będzie minie stać... niedługo.
Promant 24.07.2008, h. 10:10 Promant
To nie są "stock" KWA. Te emki przygotowano wg specyfikacji Action Sport Games, stąd różnica w kwestii łożysk.

A uwagi o STI też nie rozumiem - replika idealnie odwzorowuje oznaczenia oryginału
renifer 24.07.2008, h. 10:38 renifer
Czyli wszystko jasne, Promant ty faktycznie masz zawsze czynne
No i takie coś: Metalowy szkielet i polimerowy grip w STI ja rozumiem jako polimerowe powiększenie do dwu rzędowego magazynka na standardowym szkielecie, czy się mylę? Cholernie podoba mi się ta klamka...
Promant 24.07.2008, h. 21:58 Promant
Ostrego nie widziałem w realu, ale jak się poprzyglądać fotkom to widać, że to nie są okładziny chwytu tylko jakby cały grip z przodem i tyłem - pod osłoną spustu widać polimer. Tak to rozumiem, ale jak jest w praktyce to nie wiem. Producent podaje dosłownie: "grip polimerowy".
Xie 27.07.2008, h. 18:35 Xie
Potwierdzam Promant. To jest tak jak opisales: nie okładziny, ale cos jakby caly grip z przodem i tylem. Niedlugo powinno byc cos wiecej na ten temat, bo Alex juz 'macal' Chyba mu sie spodobalo, to o tyle ciekawe, ze on zawsze lubi sobie pomarudzic

Procz tych 2 modeli ASG ma na stanie rowniez M15 ze sprezyna 100. Ale to pewnie nieco mniej ciekawe dla nas, Polakow